reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Kamilka to ja współczuje Twojemu mężowi . Ale to Niemka taka jebnięta ?

No mi Wam powiem obojętnie czy chłopak czy dziewczynka , nie mam parcia na chłopca ale jak można spróbować to czemu by nie . Moja Lenka była właśnie tworzona w czasie co wypada dziewczynka , więc się sprawdziło chodzi ja wtedy nawet o czymś takim nie wiedziałam .


Mika mam kolegę który miał 5 braci a teraz każdy z nich ma po dwie córki :-D


Młoda lata w samych gaciach i bluzce .Ja dzis przez ta pogodę mam leniucha i wam powiem ze zamiast przed PL posprzątać w domku to nygusuje . Jutro na noc jedziemy bo w dzień nie mam zamiaru się męczyć w taką pogodę w aucie .
 
reklama
Delfin - tak to niemka jest cos kolo 40tki moze po:wściekła/y: na kazdym kroku go je.bie on psychicznie siada odpyskowac sie nie da bo moze go wywaalic.. ona miala zalozona sprawe juz przez poprzednika meza to chwile byla grzeczna ... a za 2 tygodnie od nowa:angry: ehhh ale moj ciagle szuka w zawodzie IT ma mgr inz i szkoda tych studiow zmarnowac:-(
 
Kamilka- pewnie niech szuka bo tak sie nie da życ. Nie po to chłopak do De wyjechał zeby z idiotka sie użerać . Jesli zna język i ma studia to na pewno szybko coś znajdzie :-) Trzymam kciuki !
 
Delfin a to jutro juz jedziesz w takim razie zycze udanego wypadu i mile spedzonego czasu w Pl :-):-)
i spokojnej podrozy bez korkow ;-);-)

Kamilka w szoku jestem co ty piszesz...nie spotkalam sie jeszcze tu z takim traktowanie co za babsztyl wstretny :angry::angry:
mam nadzieje ze szybko cos nowego twoj znajdzie bo tak na dluzsza mete nie da sie pracowac...wspolczuje mu...i trzymam kciuki za nowa oferte :-):-)...

Mika a tylko 3 corki :-D myslalam ze wiecej masz jak tak pisalas ze was az tyle hihih...;-)
no ale tak czy siak to twoj m musi miec przechlapane w domu :tak:
a czesto przyjezdza do Polski do was ??

Dobranoc kobity :happy:
 
Owca- a no trochę się nudzi mi samej czasami tak siedzieć w domku, ale cóż teraz nawet jakbym miała gdzieś iść to nie dal mnie na tą pogodę, bo strasznie się męcze i mi nogi puchną zaraz... więc jak jest taki skwar to siedzę w domu. Koleżanka też pracuje i odwiedzamy się w weekendy. Trochę mi tęskno do przyjaciół, bo zawsze było co robić... a samej tak smutno.
A no mam już prawie wszystko dla maluszka, muszę tylko kosmetyki kupić do pielęgnacji. W ogóle zaczne się pod koniec miesiąca pakować bo to u mnie nigdy nic nie wiadomo... zastanawiam się, jak na taką pogodę to dal maluszka same krótkie ubranka wziąć co??
Mika-u mnie w rodzinie za to prawie same dziewczynki, ja np. mam siostrę, a tata tak chciał kiedyś mieć syna, że w końcu po paru latach dobrych wynikła mała wpadeczka i wyszedł synek, ale był szczęśliwy, oczko w głowie. Za to u mojego męża sami chłopcy :tak:
Kamilka- ja współczuje temu twojemu mężowi takiej zołzy, najgorsze w pracy jest to jak człowiek nie ma wyciszenia psychicznego... wiem co na ten temat bo kiedyś miałam wredną szefową! Stres na około. Ale szkoda żeby tyle nauki i wykształcenia poszło w las. Niech lepszej pracy poszuka i mnie stresującej. Bo tak długo to człowiek nie pociągnie.
 
Dzieki dziewczyny:)

No maz szuka juz od kwietnia:( i narazie z lichym skutkiem..no ale..moze... Wkoncu on tez sie starzeje i oddala wiekowo od szkoly caraz bardziej moze byc w tyle takze spieszy sie ....

Ja po odchowaniu 2 go musze sie zebrac i szybko wrocic w zawod bo tez duzo mi przepadnie:/ i utrace prawa do wykonywania zawodu:(

Neczka trzymam kciuki za porod o czasie..co do ubranek wez i krotkie i dlugie po 2 rzeczy bo dzien do dnia nie rowny;) ja w maju urodzilam i mialam dlugie spioszki i kaftany:)
 
dziewczyny do szpitala nie musicie brac ubranek dla malenstwa, tylko te na powrot do domu. Dla siebie nie musicie brac zadnych podpasek czy majtek z siateczki, wkladek laktacyjnych... wszystko dostaniecie.
 
Witam !!
u mnie popadalo w nocy jak przyjemnie a dzis znowu skawr sie robi...
a ja zaraz do roboty...


na86 pamietam cie :-):-) dlugo nie pisalas ...Marcel juz roczek skonczyl wow...
no i gratuluje suwaczka :tak::tak:

neczka wez na powrot ubranka na dlugi i krotki rekaw nie wiadomo na jaka pogode trafisz
jak bedzie upal to wystarczy ze zalozysz same body i skarpecioszki i mozesz przykryc pieluszka flanelowa :tak:
bo pewnie autem bedziesz to i w aucie goraco to nie ma co przegrzewac malucha...;-);-)

Uciekam pa !!
 
reklama
Hejka kobitki ;-)
Czy ja nie będąc jeszcze w DE moge tu z Wami sobie pisać? :confused: chyba mnie nie wyrzucicie hm?:zawstydzona/y:
Owca, trójka to mało??? czasem mam taka masakre w domu ze ledwo wiem, ze żyję a szczególnie gdy sama jestem czasem mnie to wszystko przerasta... mąz pojawia sie tylko na weekendy 2 razy w mies :-( ledwo przyjedzie to już musi wracać...
Teraz mi szczególnie ciężko, 2 tyg temu straciłam mame, jest mi strasznie źle a i nie ma sie do kogo przytulić:-(

Miłego dnia !!!!
 
Do góry