reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Martusia dużo zdrówka , mam nadzieje że nerki odpuszczą . Niestety w ciązy dużo kobiet zmaga się z nimi .Mam nadzieje że obejdzie się bez tej szyby . No i super że z dzidzią wszystko ok :-)
 
reklama
Hejka babolki !!

gdzie jestescie ?? jakie plany wekendowe u was ?:baffled:
bo u mnie zadne haha mezowaty jutro do pracy wiec ja w domu , posprzatam ugotuje a potem zakupy i moze dzialka :tak:
:tak: dzis kupilam pierwszy raz w sezonie mloda kapustke i jutro chce bigosik zrobic pychotka mam juz smaka :-D

Martusia zdrowka dla ciebie , oby ci przeslo i obylo sie bez szpitala ...jak bedziesz mogla to wpadaj i pisz jak tam u ciebie :tak:

neczka ale ci fajnie , nowe mieszkanko , mebelki , to co kobieta lubi :-):-)
dawaj foty mieszkanka jak sie urzadzisz :-)

Pati zabierz mnie ze soba na takie wakacje :-D bo ja tylko pomarzyc sobie moge :-(
i skarbonke z checia tez przygarne :tak::tak::tak:

Pranie mi sie jeszcze pierze , piwko popijam , synek juz spi wiec laba :tak::tak:
 
hej!
ja też nie mam żadnych planów na weekend, wczoraj trochę posiedzieliśmy u znajomych, mężuś sobie popił, jeszcze go z łóżka podnieść nie mogę, gotuje rosołek na kacyka ;p
poza tym u nas strasznie dzisiaj wieje, chyba na coś się zbiera, w następnym tyg ma być ponad 30 stopni ciepła... chyba z domu nie wyjdę...
w ogóle kiepsko dzisiaj się czuje:baffled: mało spałam, czym bliżej rozwiązania tym częściej odwiedzam ubikację, jakaś masakra.

na dodatek mój dziadek mocno chory jest, nie zgodził się na operację, bo powiedzieli, że może nie przeżyć, a ma guza, będzie się męczył biedny, a ja tak to przeżywam, że aż mnie brzuszek boli.
:-(
 
Hej baby :-)
U nas pogoda dusza taka jakas...Moze nie duszno ale takie dziwne cisnienie...

Moj mi wczoraj wymienil ta kase ze skarbonki i ja mialam prawie 800 euro ,a mloda 600 :-D Bylismy tez troche na zakupach,potem nad woda byl taki festyn jakis...karuzele,bajery,budki z wszystkim czym mozliwe :-D Wrocilismy do domu o 21:00 :-) Dzis wpadla tesciowa...Przywiozla golabki-mniammm dawno nie jadlam :-D a przyznam ze mialam ochote juz straszna bo w kuchennych rewolucjach widzialam ostatanio :-D Teraz pojechala do swojej corki,ale bedzie u nas nocowac...No coz jakos wytrzymam :-D

Martusia zdroweczka kochana :-)

Neczka -mam nadzieje ,ze dziadkowi bedzie lepiej-zycze mu tego z calego serducha :-) No i tez poprosze fotki :-)

Owca -chetnie Cie wezme na urlop-mam miejsce jeszcze jedno wolne w aucie :-D
 
hej :)

jak minęła niedziela ? U nas pozytywnie .Maż w domu więc się nim nacieszyłam ;-)


Dzis rozmawialiśmy z mężem o dzidzi i nie spodziewanie mąż zmienił zdanie i chce się starać w następnym roku :-D
 
Witam i ja !!

u mnie wekend ok , wczoraj mialam gosci , ciasto prawie cale zjedlismy
wink2.gif
wink2.gif
zrobilam 3 bita :tak:
do tego chlopaki wypili flaszeczke
yes2.gif
takze bylo milo
yes2.gif

a dzis obudzilam sie z dziwnymi oczami az sie przestraszylam
shocked.gif

mam takie krechy jakies pod nimi jakby opuchniete
yes2.gif

moj sie smial ze mnie ze starosc nie radosc
angry.gif
ze takie wory mam wrr...skad to sie wzielo i jak to zatuszowac
baffled5wh.gif

pierwszy raz mam takie oczy wrr...:angry:
Dzis siedze z malym w domu bo przedsz.zamkniete i mama na kawe przyjedzie
yes2.gif

Pogoda super !!

Pati to kiedy mam sie pakowac??
:-D:-D

neczka zdrowka dla dziadka , wiec co czujesz bo moj dziadek tez mial guza i lekarze nie chcieli juz tego ruszac ,
zyl z nim jakies 2 lata i niestety ale zmarl , w tym roku bedzie juz 2 lata jak nie zyje...:-:)-(

Delfin to super ze mezus zmienil zdanie :-):-) wiec czeka was troche przyjemnosci w dzialaniu rodzenstwa dla Lenki :-)
 
Witam.
U nas ładna pogoda, słoneczko świeci:-), tylko, że nie mam humoru nawet na jakiekolwiek wyjście z domu... mały mi daje w kość. Noce mało przespane, przekichane mam jednym słowem, mąż już ma dość moich humorków.:angry:
Posprzątałam sobie trochę w mieszkaniu i zamierzam obejrzeć jakiś fajny film w ciszy i spokoju, męża nie ma bo w pracy, to mogę się zrelaksować...haha

Delfin- to życzę powodzenia w działaniu nowego potomstwa :happy:
 
Witajcie dziewczyny ;)
Przepraszam że tak sie wbijam w Wasze pogaduszki, ale potrzebuje wiesci jak sie Wam zyje w DE. Mój maz tam juz pracuje 2 lata i chce mnie z dziecmi tam sciagnać a ja jestem pełna obaw. Napiszcie skad jestescie, gdzie mieszkacie, może mając bratnie dusze tam, bedzie mi latwiej? Lepiej jest Wam tam, niz tu w PL? Odpiszcie proszę. Pozdrawiam kazda z Was cieplutko:-)
 
Hej babincu :-D:-D

ale skwar na dworze masakra..u was tez ??
bylam na dzialce , wysiedzialam tylko godzine i wrocilam do domu :tak:
ale za to truskawki zrywalam i cala miseczke mam..pyszotka...:tak:
juz koktajl wypilam :-p:-p..

Dzis tez bylam z malym w szkole na spotkaniu z pania i byl zadowolony , podobalo mu sie :tak::tak:

Mika witam !!...
poczytaj sobie watek nizej pt.zycie w Niemczech tam dosc duzo na ten temat bylo pisane :tak:
od siebie dodam ze jestem tu 3 lata i nie wrocilabym do pl :no:
dobrze mi jest tutaj :-):-)
a ty jak masz okazje to jedz do meza i sie nie zastanawiaj :-p poki masz jeszcze male dzieci im szybciej tym lepiej dla nich :tak: a do jakiego miasta mialabys jechac ??

Milego wieczorku !
 
reklama
Hej Kobietki.
Ja to tak zawsze się obudzę żeby wejść na ciemną noc na forum gdzie nikogo nie ma hah
No u mnie dzisiaj tak upalnie że nie dało się wytrzymać, dobrze że u mnie w domu chłodek, bo sobie wszystkie rolety zasłoniłam... taki upał dla mnie to nie dobrze.
Owca- ale Ci zazdroszcze tej działeczki i tych truskawek...mmm... ja w PL też zawsze na działce maliny i truskawki miałam, a tu nic...a zjadło by się takich z działeczki świeżych.
Mika witam Cię! Ja to mogę Ci nie wiele powiedzieć, bo mieszkam tu 9 miesięcy dopiero, ale zleciło :-) i też przyjechałam tu do mojego chłopaka, tu wzięliśmy ślub cywilny i sobie żyjemy.:happy: Na pewno jest mi lepiej niż w PL, więc na Twoim miejscu bym tu do męża przyjechała. Tu życie jest prostsze. Ja aktualnie mieszkam w Salzgitter Lebenstedt mam parę km do Hannoveru. A Ty w jaki rejon masz zamiar przyjechać?
 
Do góry