reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej

No u nas fajnie woda juz opada ludzie zaczynaja sprzatac ci ktorzy moga wejsc do domow to juz sprzataja:tak: ale bedzie pare domow ktore beda wysadzac bo wywalilo butle z olejem i taki dom bedzie juz nasiaknniety wiec maja wyburzac:no: tragedia...


jestem padnieta oblazilam troche po sklepach ale boje sie kurcze cos kupowac zeby potem zonka nie zaliczyc bo tak mialam z Adamem do 7 miesiaca byl dziewczynka:baffled:
 
reklama
Heja!
Wróciłam w końcu, ale widzę, że dużo mnie nie ominęło :-)
No dzisiaj podłączyliśmy internet... więc będę już na bieżąco.
Ja już w nowym mieszkanku, no fajnie jest, tylko jeszcze wszystkich mebli nie mamy, ale to po malutku.
Cieszę się bo w końcu mam dużą kuchnie po której mogę się ganiać :laugh2:
Jest superrrr...:tak:
Wczoraj byłam u lekarza, z moim maluszkiem wszystko dobrze, nawet super jak to lekarz ujął:happy: waży już 2200g :-):-)
Kamilko- widziałam na fb, że nasz wizytę u lekarza, to 3mam kciuki, jak będziesz wiedziała kto pomieszkuje u Cb w brzuszku to napisz nam koniecznie :happy:
Delfin- a to co u was też coś zalało? Jej jak nie wały to deszcze...
Ogólnie to macie strasznie z tą pogodą tam u was.

U mnie pogoda dopisuje codziennie, słonecznie, trochę wiaterku jest, ale to dobrze, bo było by za gorąco.
 
Hej...
juz nie wiem gdzie pisac tu czy na fb :laugh2:
jakos tam szybciej mi i po drodze bardziej :-D
dzis mam zebranie w szkole na 19 w sprawie synka :tak: ciekawa jaka bedzie wychowawczyni :-p

neczka fajnie ze jestes juz na swoim :-) pomalu sie urzadzicie :tak:
robilas te mielone z pieczarkami?? dzis wrzucilam jeszcze jedne tym razem z ryzem :-p
tez sa dobre i takie syte :tak:

Kamilka u mnie przez cala ciaze synek mial byc corka :-D
tak sie nastawilam , kupilam co nieco rzeczy a urodzil sie synus hehe :-p
no ale teraz lepszy i pewniejszy sprzet raczej maja :tak:

Piekna pogoda dzis ale jutro niby ma padac wiec juz nie bedzie tak pieknie :-(
 
Heja!

Delfin- a to co u was też coś zalało? Jej jak nie wały to deszcze...
Ogólnie to macie strasznie z tą pogodą tam u was.

.

Kochanie nie wiem czy śledzisz wiadomości ale woda idzie z dołu do góry Niemiec . Pierwsze były Czechy . Wszystko zaczęło topnieć itp i dlatego te powodzie . U mnie upał od ponad tyg jak pisałam w poprzednim poście . Jak by taka sytuacja była w PL to by juz dawno całą Polskę zalało , na szczęście tutaj są dobrze zorganizowani i zapobiegają wcześniej a nie myślą po fakcie .


U mnie super dzionek , cały dzień na dworku praktycznie . Młoda ciagle tylko ''spacerek'' heh .Jutro praca . W ten weekend planuje grillować a w następny już PL . Szybko czas zapiernicza .Już mi się nie chce jechać heh no ale słowo się rzekło i sytuacja tego wymaga .

A jak u Was???

 
Delfin trzymam kciuki oby bylo wszystko dobrze.. Tu juz u nas sprzatanie trwa wode odpompowuja ale gorzej z niektorymi domami raczej pojda do rozbiurki bo wywalilo butle z olejem i sprawia to zagrozenie:/

U nas ok Adas od wtorku w przedszkolu ... My z tesciowa czasem lazimy jak cmy bo co chwile ida ciezkie burzowe chmury ale deszcz nie pada.. I ja z racji stanu a tesciowa o cisnienie i obie lazimy jak potluczone:/
 
No, my pomału się urządzamy...:biggrin2:

Owca- robiłam te kotleciki z pieczarkami, pycha, mojemu mężowi bardzo smakowało...a mielone z ryżem też robie, będziesz miała coś fajnego jeszcze to dawaj znać ;-)

Delfin- ja nie obserwuje wiadomości, bo jak na razie nie mam dość długo podłączonej telewizji, więc nie wiem co się dzieje na świecie... ale dobrze, że popisze z wami, to co nie co się dowiem. :happy:

Ja dopiero idę wziąć kąpiel i spać, bo właśnie skończyłam z mamcią rozmowe na skypie, potrafimy gadać i gadać...

Dobrej nocki.
 
Moj Armando wczoraj wczesniej wrocil z pracy i caly wieczor-do nocy 01:00 przesiedzielismy na balkonie przy winie i gadaniu...Juz dawno tak nie bylo...No i planowalismy nasz urlop. Ja wyjezdzam chyba do Pl. 01-02.07. Zobaczymy...Zostane tam na tydzien -max 10 dni i wtedy wracam i smigamy w nasza podroz. Najpierw jednak bedzie Paryz i Disnayland :-) Potem smigamy w strony St.Tropez,Monaco itd :-) Kazdej nocy inny hotel. kazdego dnia gdzie indziej :-) Pierwszy raz bedziemy takie cos robic i jestem cala podjarana bo zobacze wszystko na raz za jednym zamachem :-D
A tak poza tym to niedawno wstalam..o 12:00 :-D Tzn. wydelegowalam mloda do szkoly i potem dalej do wyra :-D zjadlam sniadanie i mam mega lenia.Tak,TAK -KAC :-D Chce jeszcze jechac wymienic pieniadze ze skarbonki :-) Wczoraj otworzylam zobaczyc co tam mam i mysle ze jakies 600 € sie uzbieralo :-)
 
Woda zaczęła dzisiaj opadać Uffff :-)

a paradoks jest taki że dzisiaj jest pochmurno heheheh


Co do Polski to mi się już nie chce jechać .Uświadomiłam sobie że to juz za tydzien i szczeżę to jesem rozdarta :/ Ale to u Mnie normalne przed wyjazdem .


Pati - fajna ta Twoja skarbonka :-D


Ja już po pracy i wyjątkowo nie jestem zmęczona ;-)
 
hej mamuski... nie oddzywałam sie dawno, bo zaatakowało mnie cholerne zapalenie nerki i nie jestem nawet w stanie siedziec... w poniedziałek byłam u pani doktor, okazało sie ze zrobił sie zastój moczu w nerce i to tak strasznie boli...zapisała mi buscopan i jak ból nie przejdzie to do szpitala, beda mi zakładac szyne, z tym ze to jest bardzo bolesne ponoc...

oprócz tego jestem bardzo zadowolona z mojej pani doktór, dostałam zdjecie mojego maluszka w 4d co w polsce nawet nie miałam co o tym myśleć... wiec bardzo pozytywnie...

jak tylko poczuje sie lepiej to was nadrobie kochane, bo juz nawet siedziec nie mam siły...pozdrawiam i zdrówka
 
reklama
witam wieczorkiem
a mi dzisiaj przywieźli meble do dużego pokoju... jestem zadowolona z nich, bo wzięliśmy skórzaną sofe i fotele... podoba mi się :-)
u nas dzisiaj upał był niesamowity, a teraz... zaczęło padać... było tak parno, oj chyba burza będzie w nocy, a ja sama, bo mężuś w pracy na nockę...nie lubie być sama w nocy :eek:

Pati- jak ja Ci zazdroszczę tego Paryża :tak: ale będziesz miała super wycieczkę, też bym była podekscytowana tym wszystkim.

Martusia- to ja życzę Ci szybkiego powrotu do zdrówka, nie zazdroszczę Ci tego bólu nerki, wiem co to jest, bo ja od dziecka mam nerki chore, już przez 2 lata mnie nie bolały, tffuuu wypluć.... mam spokój jak na razie. W ogóle przy ciąży to nie dobrze jak nerki są chore.
 
Do góry