reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

hej
witam się po przerwie
długi weekend w Pl szybko (za szybko) minął i już powracamy do rzeczywistości
ale nawiozłam wszystkiego dla Dzidzi, więc mam zajęcie na kilka kolejnych dni;-)
a w sobotę przyjeżdża do nas na tydzień moja Mamcia, więc już czekam z utęsknieniem:-)
 
reklama
Hej..

Kamilka- mam nadzieje ,ze u Was i ogolnie u tych pozalewanych pogoda w koncu sie opamieta... Widzialam we wiadomosciach co sie dzieje w niektorych miejscowosciach i to masakra jakas! Mamym czerwiec a mam wrazenie ,ze to koniec wrzesnia...

DELFIN
- moja kumpela robi sobie te brwi i faktycznie nie ma odwrotu...Na poczatku kilka razy poprawiac musiala...teraz niby wyglada to okay ladny ksztalt ,ale jednak to nie swoje brwi... No i 400€ zawsze musi polozyc...
Ja sobie robie brwi cieniem i cienkim pedzelkiem... Juz kilka osob mnie sie pytalo u kogo robie brwi ze to ladnie wyglada :) Tez mozna fajnie przyciemnic,wypelnic ubytki i nadac ksztalt :)
No i ja Ciebie naprawde podzwiam z tym sportem ...Zeby mi sie tak chcialo ,jak mi sie nie chce...Ja dzis mialam byc na fitnessie ,ale zas dupa bo moja psiapsiole od dwoch dni cos w kregoslupie lupalo i dzis mi o 08_00 napisala ,ze ona do lekarza jedzie bo juz nie daje rady...W czwartek chcialam isc ,bo mam wolne ,ale z pracy mi zadzwonili czy bym sie nie zamienila na czwartek z piatku...Mi oczywiscie to pasi i nawet lepiej bo w piatek wyjezdzamy wiec bede mogla locker sie spakowac bez stresu :-)

No i tak wczoraj sobie gadalismy z moim A,ze moze zrobimy sobie urlop na tydzien taki objazdowy...Oczywiscie z mloda bo juz ma te 7 lat wiec luzik :-) No i tak myslelismy zahaczyc St.Tropez,Monaco,Cannes :-) Taka moja tura o ktorej marzylam zobaczyc :-) poczuc ten klimat :-)

Neczka Tobie powodzenia w sprzataniu...Ja mam tez duzooo do sprzatania...Musze sie za szafe zabrac w przedpokoju...Tam jest WSZYSTKO i za wszystkie szuflady,szafeczki...Komode koniecznie musze sobie dokupic i wymyslec cos na buty co mi bedzie pasowalo do przedpokoju...
[h=3][/h]
 
Hej...
ja po robocie , wlasnie obiad wszamalam bo glodna juz bylam:tak:
sloneczko dzis u nas super swieci , i jest 22 st w koncu :tak::tak:

neczka super ze macie juz klucze , zazdroszcze ci ;-)
a ile tam macie pokoji ? pewnie pisalas ale zapomnialam hehe

Kamilka wspolczuje mam nadzieje ze twoje strony to ominie :tak:
pogoda jest masakra , ciagle deszcze jak jesien normalnie...

Joanna witaj spowrotem ,fajnie ze mama was odwiedzi :-):-)

Pati jak masz okazje to jedz i zwiedzaj ...ja ci tylko pozazdroszcze :-D
pytalas o mieszkanie wiec pewnie ze chcialabym 4 pokoje tylko takowych brak a jak sa to ceny wysokie :tak:
teraz mam 3 i jest ok , spimy w salonie jak to ujelas :-D
Prosze trzymac kciuki bo w piatek ide ogladac 2 mieszkania :tak: wiec moze cos sie uda...
tylko musze isc sama bo moj nie moze urwac sie z pracy :-(
troche dupa ale trudno pojde...:tak:
Kurcze tak bym chciala zeby sie udalo :tak::tak:..

Dobra uciekam bo po synka musze leciec :tak:
aa dzis dostalam list ze szkoly odnosie 1 klasy i za 2 tyg mamy zebranie oni poglupieli bo robia o 19:30 a potem do 21 trzeba tam siedziec :angry:

Milego popoludnia !! :-)
 
Ostatnia edycja:
patrycja-jak chodziłam do LO miałam klasę z rozszerzonym językiem francuskim i co roku jeździliśmy na wymianę
raz właśnie tam byliśmy, było mega zajebiście
obłęd...
jedź, nawet się nie zastanawiaj:-)
 
Pati - to ty zawszę więcej ćwiczyłaś i trzymałaś dietę .Komunia w PL już była i się zdemotywowałaś:-D . Ja teraz się na sezon letni zaparłam już tak na maksa . Tylko nie widzę efektów :/


Kamilka
- ja tez teren powodziowy . U nas na niedziele przewidują akcje z wodą . W 2011 woda była na równi z wałem . Niby u mnie nie pada jakoś intensywnie ale podobnież jakaś woda płynie w Naszym kierunku . Więc już panikują

Owca - trzymam kciuki za mieszkanie .

Joanna-Mama Hani - to ty taka Nasza podróżniczka jesteś ;-):-)


Co do tych brwi to ja też robię tak jak Pati plus co miesiąc henna ale jak patrze w necie jakie one mają śliczne brwi i nic nie muszą robić to ch*j mnie strzela :-D



My w PN jesteśmy umówieni do przedszkola . Dzwonili do M że mamy się zgłosić .
 
No u nas dzis prezestalo padac ale idzie fala kulminacyjna ciagle monitoruja z helikopterow waly przelalo juz jedna czesc miasta teraz pilnuja naszej:baffled: miejmy nadzieje ze zacznie sie uspakajac:tak: mamy caly park zalany jedno jezioro:no:
Jutro adaska juz nie daje do przedszkola jakby co to w czwartek jak minie alarm:no:

Owca kciuki za mieszkanie...

neczka nie przemecz sie tylko przy tym sprzataniu:no:
 
Hejka :)

U nas dzis kupcy byli ogladac auto...Jezuu jak ja nienawidze sprzedawac samochodow...Ja czuje normalnie z nimi wiez...Jak ostatanio audika sprzedawalismy to wylam jak bobr...Wiem ,wiem dziwna jestem :-D Zobaczymy co wyjdzie z tego bow poniedzialek jada na Tüv... ogolnie napaleni strasznie...a ja mam zalamke :-D Noemi tez chyba czuje coja bo jak jej powiedzialam ,ze sprzedajemy to sie biedna poplakala...W ogole dzis wypucowalam to auto -lsnil sie jak psu jajca :-D

Kamila-straszne taka niepewnosc czy fala do Was dojdzie czy nie...A na ktorym pietrze mieszkasz? Oby Was ominelo-trzymam mocno kciuki...
 
reklama
Pati ja tez nie lubię sprzedawać , sentyment mam duży ale bardziej nie lubię tych ''kupujących '' którym by pasowało najbardziej żeby im za darmo oddać . Na szczęście przy ostatnim nie mieliśmy takich problemów ale za to jak moja Matula sprzedawała to takie ''Zenki'' przyjeżdżały że szok :-D


Kamilka no to trzymam kciuki mocno
 
Do góry