reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

heja
jak tam u was z ranka pogoda? u mnie lipna, nie pada, ale jest szaro i ponuro:baffled:
właśnie się ogarniam, jadę sobie pochodzić po sklepach puki deszcz nie pada, może jakaś fajną kanapę sobie wy patrze :-)
Kamilko- możesz mi przesłać nawet na fb jak chcesz, będę wdzięczna Ci :tak:
buziaki
 
reklama
Hej !! :-)

no wiec bylismy zobaczyc mieszkanko i jest fajne , przytulne takie
yes2.gif

to jest 2 pietro ostatnie...pokoje dwa wieksze i jeden mniejszy ogolnie 68 mkw
yes2.gif

lazienka z duzym oknem
yes2.gif
kuchnia tez wieksza niz mam teraz
yes2.gif

ogolnie fajne jest i do tego garaz do wynajecia tez
yes2.gif

Tam mieszka taka babcia i w sierpniu sie wyprowadza bo maz zmarl i ona na kawalerke idzie
yes2.gif

Ale mowi ze dzis i wczoraj byli juz jacys ludzie ogladac..wiec nie wiem czy nas nie wyprzedza
unhappy.gif

w poniedzialek szybko z rana dzwonie do spoldzielni i pytam czy jeszcze wolne jak tak to robie termin i jade tam...
wink2.gif

Takze trzymajcie kciuki zeby nikt mi go nie zwinal
wink2.gif

Klatka fajna czysta i tylko 6 rodzin
yes2.gif


Gdzie wy ?
alez dzis nudny dzien u nas hehe :-D
 
Szaro, ponuro i buro u mnie, nic mi się nie chce...:angry: właśnie pranie zrobiłam.
Niedawno też z miasta wróciłam, nie znalazłam nic fajnego. Kanapę którą wypatrzyłam wykupili mi! Wydawało się że tak szybko nie pójdzie... a tu ooo.

Owca- to ja 3mam kciuki, żeby Wam nie buchnęli z przed nosa tego fajnego mieszkanka, dobrze, że Ci się podoba, najważniejsze dużaaaa kuchnia:tak:ja też teraz będę miała dużą!:-) A będziesz miała balkon? bo ja niestety bez. Chyba będę musiała zaopatrzeć się w suszarkę do ubrań za jakiś czas.
 
Owca- to trzymam kciuki , ja mam 80m2 ale kuchnie z salonem wiec muszę pucować na bieżąco. a garaż bomba ! Nam właśnie bradzo brakuje garażu do auta czy do tych męskich narzędzi.



U Mnie dzionek jakoś zleciał ,plany się co chwila zmieniają . Jadę 21 czerwca do PL z młodą na miesiąc :-D Mamie pomogę , młoda trochę rodzinki użyję . Stwierdziłam że jak nie teraz to później już wcale bo jak się zacznie przedszkole, i już praca na całego to już na pewno nie pojadę .
Młoda trochę po przebywa z ciotkami itp to potem nie będzie miała takiej schizy jak ją mama na 6h w przedszkolu zostawi .
No a ja hmmmm będę gnić nad jeziorkiem bez dziecka i męża jak nastka hahaha Mąz już marudzi i mu mój pomysł bardzo nie odpowiada ale nie ma argumentów a ja już rodzinę poinformowałam więc zadowoleni czekają na Lenkę :-)




Ok lecę prać prsa bo po tym bagnie co dwa tygodnie temu się wytarzała jeszcze jakiś zapach został a że posłanie już dzisiaj wyprałam i pokrowiec się suszy to i psu Spa urządzę :-D
 
Dzien dobry !

szaro , buro i ponuro znowu u nas wrr..
kawke spijam i biore sie za obiad..:tak:
dzis moje ukochane placuszki z kuraka haha :tak:

neczka tak balkon jest i to nawet duzy , taki zaokraglony lekko , ladny w plytkach na podlodze
i daszek ma takze deszcz nie przeszkadza :tak::tak:
u mnie nie ma opcji zeby mieszkanie bylo bez balkonu ...takiego nawet nie ogladam ;-)

a kanape mozesz chyba w sklepie zamowic to ci przywioza taka ?

Delfin to fajnie ze jedziesz :-) odpoczniesz troche w Pl...:-)
jedz korzystaj poki mozesz ;-)

Milej niedzieli dziolchy !!:-)
 
Gdzie wy znow??..od wczoraj zadna nie zajrzala :szok::szok:
pisze monolog w takim razie :-D

wiec sprawy maja sie tak:
bylismy w spoldzielni , babka wypisala podanie , pokserowala papiery itd.
powiedziala ze jest duzo chetnych i mamy czekac na odp.
yes2.gif

za tydzien dadza znac...wiec narazie nic nie wiadomo
no.gif

takze nie wiem jakie mamy szanse na to mieszkanko , trace nadzieje ze sie uda...:-(
nie wiem czym sie kieruja przy wyborze rodziny , moze patrza kto ma wieksze zarobki hmm...
eek.gif

no zobaczymy czas pokaze...
yes2.gif
yes2.gif


u nas cieplo sie zrobilo i ma byc tak caly tydzien w koncu slonce
biggrin.gif


Odezwijcie sie babeczki !!:happy:
 
Hej :)

To i ja sie melduje :-D
Widze mamy blogierki :-D Fajnie :-)

U nas po urodzinach,wreszcie praca...Mloda zadowolona..Kupilismy jej tego tableta.Laduje sie juz drugi dzien :-D Dostala oprocz tego 200 euro i polowe dzis juz bylysmy wydac oczywiscie w Toysie :-D Druga stowe kazalam jej schowac...Dostala jeszcze bluzke,jakies duperele w postaci takiej Schatzkiste...tam piornik w jej ulubione konie,kredki,pamietnik,jakies ksiazki top model i fure slodyczy :-) Nawet z mojej putzki dostala 20 euro :) plus slonecznika w doniczce i slodycze :-) W sumie na ur. byl tylko moj brat z rodzinka i moja przyjaciolka ze swoja familiada :-) potem jeszcze Adama siostra z mezem wpadli :-) Jeszcze tescie za dwa tygodnie sie zapowiedzieli... No a teraz w piatek smigamy nad to jezioro pod domki...Oby pogoda dopisala bo cholera mnie chwyci,krew nagla zaleje!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jutro planuje fitness bo strasznie dlugo nie bylam...
DElfin-ja Cie podzwiam ,ze tak codziennie dajesz ze sportem czasu :-) A na miesiac to bym do PL. nie pojechala...Ja juz po tygodniu mam dosc :-D

Owca trzymam kciuki za mieszkanie..A nie chcieliscie 4 pokoji?Dzieci maja razem czy osobno? czy moze w salonie spicie?

Ja wlasnie z farba na glowie bo siwizna dawala juz ostro o sobie znac...pije browara-tak grzech ciezki :-D Kaldun rosnie,ale wypije resztki i od jutra dieta i sport :-D

No to co slonca Wszystkim zycze i milego wieczorku :-)
 
heh no ja dam rade bo mam dużo zaległości a chętnie się pobyczę w doborowym towarzystwie .


Do Nas w środę przyjeżdża brat mojego M , jest do niedzieli . W niedziele po południu wyprawiamy moje urodziny i już trochę znajomych pospraszałam . Mam nadzieje że to sprawnie ogarnę i nie będzie klapy :-D
Ja właśnie w czwartek jadę do HM bo muszę trochę lumpów po kupować . I właśnie do Toysa kupić coś mojej chrześniaczce (córce brata mojego M ) .


Co do ćwiczeń to dziś zrobiłam skalpel i kiler Chodakowskiej . Zastanawiam się nad pójściem do dietetyka w PL .


Neczka - co sądzisz o brwiach permanentnych ? Chodzi mi o ich wady itp i czy moje brwi by na tym nie ucierpiały .
 
reklama
Witam.
Ja dopiero na nogach, nie mogłam się obudzić, dzisiaj w nocy mnie brzuchal bolał i spać nie mogłam, chyba po wczorajszej mojej domowej pizzy, nie służy mi salami :eek:
Kamilka- to co u was tak pada że już ludzi ewakuują? Jakiś koszmar.
U nas trochę przestało padać, wczoraj nawet było ciepełko, ale podobno w weekend ma padać znowu, nie pociesza mnie to, bo w piątek już na nowym mieszkanku:-), wczoraj byliśmy klucze odebrać, sporo mnie sprzątania czeka, postanowiłam jutro dzień poświęcić, póki ciepło.
Delfin-jeśli chodzi o te brwi, ja sama sobie nie zrobiła bym, wolę henne, jest mniej uciążliwa dla brwi, wiadomo to jest mniejszy wysiłek, bo przy makijażu permanentnym nie musisz jak przy hennie co jakiś czas poprawiać,ale po pierwsze po zabiegu musisz trochę posiedzieć w domu i nie wystawiać się na słońce, a broń boże solarium, brwi masz czerwone i mocno podkreślone przez co najmniej 2 tyg., może nastąpić reakcja ze skórą, ale to mało prawdopodobne, potem jest ok. Możesz spróbować tylko potem nie ma odwrotu ;-)a co Cię tak wzięło na te permanentne brwi?

Cóż dziewczęta ja uciekam, bo piorę i sprzątam. Muszę czysto zostawić. :-)Zajrzę jutro.
 
Do góry