reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej
Właśnie znalazłam chwile czasu na farum, dostałam niedawno list z Wohngeld i co się okazało, że niestety ale nie dostaliśmy tu na to mieszkanie żadnego dofinansowania :-( jakoś dochody mojego męża starczają niby na nas dwoje :eek: a byłam pewna,że dostaniemy, rozczarowałam się... ale cóż i tak od 07.06 będę na nowym mieszkanku, postaram się tam o dodatek, tam większe rachunki. ja to zawsze mam pecha...

Pati- to najlepszego dla córci:happy: ale prezencik to sobie niezły zażyczyła.
Owca- a to też się masz zamiar przeprowadzać? fajnie, pewnie jakieś wypasione to mieszkanie, że kaucja taka ogromna, masakra, to my mamy pikuś. Życzę powodzonka, aby się podobało i udało.

Ja to jakoś dzisiaj nie mam nastroju :no:
Pogoda do bani, nie ma się z czego cieszyć.

Laski miałam zapytać, Wy wiecie coś na temat wyprawki dla dziecka i mamy z Job Center? Bo mi się ostatnio obiło o uszy, że można dostać coś takiego.
 
reklama
hej :)

Pati- to Ci powiem Twoja córa ma gust :-D! Jeśli chodzi o decyzje z tym mieszkaniem to myśle że podjeliście właściwą decyzje , lepiej się trochę ''przemęczyć'' i iść od razu na swoje niż kombinować i wydawać kase w błoto .

Owca- super że gra teraz trafiona , no i zazdroszę że masz czym zająć dzieciaki . Moja jeszcze jest w tym wieku że wszystko co robi musi robić w towarzystwie . Nawet się klockami Lego sama nie chce już bawić :eek: Mój M nazywa Mnie interaktywna mamą heh bo oczywiście ja jestem jej kompanem w wszelkich zabawach :-D. Ale jeszcze troszkę , myślę że jak pójdzie do przedszkola i sie wybawi z dziećmi to mi trochę odpuści :-D

Neczka - składaj papiery od razu jak się przeprowadzicie , a jak znów odmówią to jak dzidzia się urodzi itp aż do skutku . Myśle że jak Waszę zarobi rzeczywiście są odpowiednie do tego dodatku to w końcu wam przyznają .


U Mnie dziś pogoda fajna , własnie skończyłam ćwiczyć i spijam herbatkę . Wieczorem pójdę na saunę sadełko wypocić . Mam 3 tyg na rzeźbę i mam zamiar podołać wyzwaniu . Mąż też cały czas trwa w postanowieniu i juz widać efekty :-p:cool2:


Ooo a nie jedziemy w lipcu do PL :-( Moja mama ma operacje w czerwcu i jadę się nia zaopiekować na tydzień . Więc ogólnie wakacje już musimy przełożyć na września :-( Więc już nic nie planuje bo się zdenerwować idzie , ale cieszę się że będę mogła zająć się mamą w tych pierwszych dniach bo okazało się że ma jakieś babskie świństwo -mięśniaka i muszą wyciąć . Mamuśka wkurzona bo będzie musiała na L4 posiedzieć a to nie w jej naturze ;-), tym sposobem juz się u Mnie w lipcu zapowiedziała z wizytą jak już się ogarnie :-)
 
To znowu ja..:-p
zrobilam zakupy , bylam z psem polazic i teraz sie nudze :-p:-p
dzieciaki dalej graja :tak:..poki im sie nie znudzi :tak:

neczka co tam dzis sie dolujesz ?
Szkoda ze nie dali wam wohngeld ale moze na tym nowym mieszkanku sie uda jak beda wieksze oplaty :tak:
u mnie pogoda taka se :tak: cale szczescie ze nie pada ale gdzie to slonko ?:crazy:
Pewnie nie mozesz sie doczekac nowego mieszkanka co ?
bedziesz mogla w koncu dla synka pokoik urzadzac :tak::-)
co do tej wyprawki to nie wiem nie pomoge
ale wydaje mi sie ze jak ktos nie jest tam zarejestrowany i nie dostaje od nich zadnych pieniedzy
to raczej nic nie przysluguje :no: najlepiej to zadzwonic i dopytac :tak:


Delfin no musisz troche poczekac az corcia podrosnie to tez zacznie sie sama soba zajmowac :tak:
powiem ci ze tak fajnie jest , jak dzieciaki same sie soba zajmuja a ja moge sie w tym czasie nudzic :-D:-D
Zdrowka dla mamy zycze , oby szybko doszla po operacji do siebie :-) Fajnie ze do niej jedziesz i ze przyjedzie mama potem do ciebie :-)

Czekam na mezusia :-)..moze za godzine wroci :-)
 
Owca- fajny ten Twój blog:-) Te babeczki mi się spodobały bo wyglądają na nie skomplikowane a to dla mnie priorytet heh



U mnie zaczęło lac , i burze mam OoOo
 
U mnie pada znowu :crazy: jakaś totalna masakra z tą pogodą!
Owca- świetna ta Twoja stronka, aż mi się jeść zachciało, a spróbuje zrobić te pyszne kotleciki z pieczarkami:happy: a miałam dzisiaj jakiegoś doła, bo mi nic się nie udaje, jeszcze dodatkowo mnie tym pismem dobili. :eek:
No już się doczekać nie mogę tego mieszkanka, musimy chyba jakaś małą pożyczkę wziąć, bo meble trzeba kupić.
Delfin- dzięki za wsparcie, będę próbowała aż do skutku z tym wohngeld. Nie odpuszcze, teraz jak dojdzie nam opłat i dziecko na pewno dadzą. Zdrówka dla Twojej mamy życzę.
 
Dzien dobry !!

U mnie znowu leje deszcz :angry::angry:
do dupy z ta pogoda... obok Hannoveru zalewa poszczegolne dzielnice, nawet zamknieta jedna autostrada jest
shocked.gif

tak pada :angry:

Synek jedzie na wycieczke dzis , zla jestem na ta pogode bo jada do malego miasteczka do jakiegos gospodarza
yes2.gif

gdzie beda krowy , swinki itd
laugh.gif
wiec dzien na dworze maja miec...i w takiej pogodzie to beznadzieja...
a ze tym pania to nie przeszkadza wiec wycieczka bedzie taka jak sobie zaplanuja
yes2.gif

ostatnio deszcz padal to w innym przedszkolu jak szlam dzieci bawily sie na placu zabaw w piasku
angry.gif
paranoja jakas....

neczka na mojej stronie polecam kotleciki z piersi kurczaka , sa przepyszne
:tak::-):-)
 
Hej dziewczyny

do mnie tesciowa dojechala o dziwo spokoj jest ale pogoda nas dobija:no::no::no::no::no:

Ja juz odpadam jak patrze przez okno.. chce juz wyjsc polazic z dzieckiem na rower a tu bez przerwy leje!!!!!!!!!!!

a tu moj blog mozecie zajrzec:p Mama na Obczyznie

neczka dostaniecie napewno jak sie przeniesiecie i jak urodzi sie dziecko!! tu liczyli na dwoje.. co do wyprawki to wiem ze mozesz sie starac o jednorazowa zapomoge ale musisz isc sie dowiedziec ... bo oni biora wszystkie kwitki wysle ci na priv co gdzie i jak.. i co ci sie po ciazy bedzie nalezalo:p
 
Witam.
Oj kobietki nie przejmujcie się u mnie też pogoda do dupy:angry: jakaś totalna porażka, nigdzie wyjść na spacer nie można, rano wstałam to czułam się jakby był wieczór tak lało!:angry: Już też mam dość!

Owca- na pewno skorzystam z tych Twoich przepisów
Kamilko- no była bym Ci wdzięczna jakbyś mi napisała co i jak. :happy2:Fajnego masz tego bloga!:))

Ja właśnie prasowałam ubranka dla maluszka, już sobie pomału wszystkie przygotowuje. Muszę jeszcze kupić łóżeczko i komodę dla malca.
We wtorek jadę do nowego mieszkanka trochę posprzątać co nieco. :happy:
 
reklama
Do góry