reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej

Pati przeslij troche slonca bo u nas ciagiem leje juz tydzien..nie chce mi sie nawet wstac z mlodym do przedszkola:(

Neczka super rosnie maluszek:) moze byc kawal chlopa:) moj jak sie urodzil mial 3850;) mam nadzieje ze to bedzie mniejsze:)

A ja dzis sprzatalam prasowalam w czwartek bedzie juz tesciowa rany mam nadzieje ze nie oszaleje:/ licze ze bedzie ok:) i dzis obejrzalam cala Sage Zmierzch zrobilam sobie nalesniki z ananasem i skondensowanym mlekiem mniammm i co najlepsze schudlam 6 kg:D a jem malo tylko czesto.. Podoba mi sie ta ciaza;)
 
reklama
Hej Kobitki,

ja jestem cały czas i Was czytam ale powiem Wam szczerze że przez te deszcze to straciłam wene do pisania . Dziś na szczęśce cały dzień słoneczka miałam :-) Całą sobote i niedziele z M i bratem siedzieliśmy w domu, normalnie X-boxa z kurzu wytarłam i graliśmy bo tak lało . Całe dwa dni w domu siedziałam umęczona . Mam nadzieje że już koniec tych ulew .

Dziś wypieliłam na tarasie , młoda w piaskownicy urzędowała , na obiadek sobie z młoda grila zrobiłyśmy i ogólnie bardzo miły dzień miałam podług weekendu :-D

Pati - bardzo współczuje . Oby dziadostwo odpuściło
.
Neczka -super ze bobo się zdrowo chowa :)))
Kamilka - teściowej nie zazdroszę heh:-D ja mam taką z kawałów ;-)
 
Heja
Od rana żadnej nie było?Uuuu...a co to się dzieje.
U nas dzisiaj super pogoda, słoneczkoooo:rofl2: jej od razu mam lepszy humorek... byłam na małym spacerku, mój pojechał do pracy na popołudnie, teraz sobie włącze jakiś fajny film i poleniu****e jak to przystało na kobietę w ciąży:-p
Kamilko- no ja mam nadzieję, że ten mój bobas nie będzie taki duży, jak Twój pierwszy mały, bo nie podołam... haha. Fajnie że tyle schudłaś, ja na początku też schudłam, do 4 miesiąca, potem waga zaczęła wzrastać... dosłownie przytyłam już 11kg! Jakaś masakra, jak ja potem to zrzucę. :nerd: I też nie zazdroszczę teściowej, hah.
Ja wam powiem, że moja nie jest taka straszna... lubię z nią posiedzieć, poplotkować, fakt czasami ma swoje złe dni, ale trafiłam super ogólnie.

Pati- to dobrze że już podołałaś temu świństwu, oby już po wszystkim było.
A znacie jakieś fajne filmy? Bo ja to już chyba wszystko oglądałam.
A jak u was pogoda?? Życzę słoneczka kobietki!:happy:




 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry moje panie !!
ale tu cichutko...
my sie do wyjscia szykujemy za chwile , ja dzis do pracy jade...:tak:
Wczoraj byla super pogoda sloneczko , ciepelko a dzis szaro, buro i ponuro :tak:
pewnie bedzie znow padac bo kaluze stoja w nocy padalo wrr...
Wkurzylam sie bo pisalam wam ostatnio ze kupilam gre na wii za 35 euro
super mario..i wczoraj przyszla , okazalo sie ze gra nie dziala
i tak z m kombinowalismy i okazalo sie ze ta gra nie pasuje do naszego wii:no:
bo to jest na te nowe wii u :tak::tak: a ja nawet nie wiedzialam ze takowe istnieje hehe
takie ze podobne do nintendo jest :tak: dalam dupy bo sprawdzialam i gosciu mial w aukcji opisane
:tak:
a ja zle przeczytalam...:angry:..teraz chyba musze wystawic spowrotem ta gre na ebey :tak:
bo co mam zrobic..synek sie wkurzyl :-D ale juz kupilam mu inna teraz jakis sport wymyslil
trudno moja pomylka :tak:

Pati :szok::szok: przerazilam sie jak czytalam o tych jajkach blee....wspolczuje tym bardziej ze takie ladne wloski ma twoja corcia...niezla dezynfekcje przeprowadzilas to mam nadzieje ze sie pozbyliscie tego dziadostwa :tak::tak:
u mojej w szkole tez panowaly kiedys kartke przyniosla ale narazie nas ominely , cale szczescie bo nie wiem co bym z tym zrobila....:confused:

neczka ja rzadnych filmow nie ogladam oprocz moich seriali :-D to nic nie polece..
a macie polska tv czy na necie ogladasz?

Kamilka a to tesciowa na dlugo przyjedza ? byla juz u was czy to pierwszy raz?...Fajnie Adasko bedzie sie cieszyl ze ma babcie :tak:

Uciekam trzeba sie szykowac milego dnia :-)
 
Hej dziewczyny

Delfin ja niestety tez mam tesciowa z kawalow:no::-(

owca moja tesciowa byla rok temu ze mna przyjechala byla miesiac niecaly i ledwo wytrzymalismy dlatego troche przerazona jestem jak to teraz bedzie ale mam nadzieje ze po siedzeniu samej troche jej sie pozmienialo zreszta teraz mam bardziej ciety jezyk i zaraz ja usadze bo ona bedzie u mnie a nie ja u niej:baffled: no ale juz stworzyłam plan gdzie co i jak zeby sie nie nudzila bo wtedy to sie urzadzalismy glownie a teraz chcemy ja zabierac w rozne miejsca zeby cos zobaczyła i sie nie nudzila:tak:
No i mamy tv polskie to tez lepi:tak:bo wtedy tylko niemiecka i ona przez to godzinami krzyzowki rozwiazywala i byla jeszcze dosc nerwowa po smierci taty:sorry2:

Ja juz koncze wszystkop jeszcze kurze odkurzanie i gites nie robie juz nic:-p
 
hej
wczoraj tak ładnie i ciepło było, a dzisiaj też u nas szaro i padać na dodatek zaczęło, co za koszmar...:confused:
dzisiaj robiłam obiadek i nagle mi się tak gorącą i słabo zrobiło, że szok, myślałam, że padne zaraz... ale otworzyłam okno, wpuściłam świeżego powietrza, napiłam się zimnej wody, no i trochę przeszło, teraz leże, dzisiaj chyba dzień piżamowy zrobie, bo nie mam siły wstawać. :blink:

ja kobietki nie mam polskiej tv, dopiero jak bedzie mój w PL to ma wziąć naszą telewizję, teraz ogladam wszystko na necie, moje seriale i filmy jak jakiś fajny znajdę na ekino.

Kamilko- a to teściowa na miesiąc aż do Cb przyjeżdża? o jaa, jak mówisz, że tak się z nią dogadujesz,to nie zazdroszczę. ja to wole cisze i spokoj w domu, nie lubie jak ktoś mi się pałęta i mówi co mam robić.

Też proponowałam mojej mamie żeby przyjechała, ale gdzie ona do Niemiec...haha, poza tym mam brata z astmą w domu, już całkiem spory, ale na każdym kroku jeszcze trzeba go pilnować, więc nici jak narazie z przyjazdu do mnie.:blink:
Dobra idę leniuchować i odpoczywać, może się prześpie, bo nie wyspałam się, bo mój do 4 rano grał w tysiąca na necie, a dzis rano nieprzytomny, hahha...
 
Ello....

my za troche do logopedy smigamy
troche popadalo , potem bylo sloneczko przez chwile a teraz znow pochmurno ale w miare cieplo tyle dobrego :tak::tak:

Kamilka to na dlugo ona przyjedza :szok: to wesolo bedziesz miala ;-);-)

neczka lez i odpoczywaj , moze cisnienie ci spadlo i dlatego zle sie poczulas :baffled:
Moze mama twoja zmieni zdanie i jak urodzisz to przyjedzie do ciebie zobaczyc wnusia :tak::tak:..

Moja tesciowa jest nawet spoko , taka normalna babka :tak:
takze ja nie mam z nia problemow i jak byla u mnie 2 tyg to bylo ok ;-)
ale jednak jak wyjechala to sie cieszylam ze w koncu pojechala haha ;-)
ja nie lubie miec za dlugo gosci w domu hehe :-p

Aaa w sobote popoludniu ide ogladac mieszkanko :tak:
jak bedzie ok to rezerwuje :tak: wiec trzymajcie kciuki :-):-)
wprawdzie one wolne jakos od jesieni bedzie ale to zaden problem bo i tak mam tutaj 3 mies wypowiedzenie..
Tylko troche przeraza mnie kaucja tam bo wynosi 2100 e.
:szok: a to normalne 3 pokojowe mieszkanie 70 mkw :tak:
wiec to mnie troche zniecheca....
Fajnie by bylo bo stamtad dzieci mialy by 5 minut spacerkiem do szkoly , a nie jak teraz trzeba dreptac 25 minut :tak:

Pati a ty jak z poszukiwaniem mieszkanka dzialasz cos??

Milego popoludnia !!:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem... Mloda dzis poszla do szkoly... Wlasnie bylam z moim A kupic jej prezent na urodziny...Zazyczyla sobie tableta...I torta zamowilismy truskawkowego..W sumie to nie tort typowy tylko gora cala w truskawka,galaretka,obsypany migdalami...Ale w srodku nawet nie wiem co :-D Ale kuzwa 40 euro to troche duzo co?
No i jutro musze smigac na zakupy bo w sobote mloda ma te urodziny ...Pogoda nie dopisuje i niestety nie mozemy zrobic urodzin na swiezym powietrzu...

Owca co do mieszkanai to jednak nie wyprowadzimy sie...To nie ma sensu..Za dwa lata chcemy isc na swoje i to bylby blad...Wydamy wiecej kasy,roboty od cholery i za chwile bedziemy zwijac manatki bo zas przeprowadzka... Ogladamy namietnie domy ...szukamy czegos co mialoby duza dzialke z mozliwoscia wybudowania hali badz tez cos z hala... Ceny porazaja w Berlinie :-D

A tak to stara bieda :D
 
reklama
Fajnie ze choc ty zajrzalas hehe :-p:-p

ja kawke sobie zrobilam , dzieciaki maja nowa gre dzis doszla wiec wlasnie ja wlaczyli
to ja mam chwile ciszy od nich i spokoju...:cool2:
Musze jeszcze do kauflandu wyskoczyc ale to potem..

Pati to wszystkiego najlepszego dla corci :-):-)
zmien ten suwaczek bo na nim nie widac kiedy ma urodziny itd...zrob jakis bardziej normalny :tak::tak:
Fajny prezent sobie zazyczyla :-D moja tez chciala jakis czas temu ale teraz jej przeszlo ...ja stwierdzilam ze to jej narazie nie potrzebne :no:... za jakis czas bedzie musiala dostac komorke ale tak raczej w 4 klasie :tak:

Macie racje co do mieszkania jak chcecie kupic cos swojego to glupota by byla teraz przeprowadzka i strata kasy na kaucje, remont itd...A moze tak troszke za Berlin sie przeniescie ?..moze ceny nizsze
:cool2:
 
Do góry