reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

Nia no dziekuje za pouczenie ale obstawiac przy swoim bede,ze mnie zatrzymali bez powodu(albo jak wolisz DO KONTROLI) ...po prostu podejrzanie im golf wygladal na polskich blachach po 22 wieczorem a ze ulice byly prawie puste to postanowili mnie skontrolowac a to,ze nie mialam dokumentow to fakt-trzeba pamietac ale chyba kazdemu moze sie zdazyc zapomniec,albo?
Mam wrazenie,ze tez sie czepiasz...wiec masz cos wspolnego z gliniarzami ;)

Chcialam jeszcze zaznaczyc,ze oni jechali ZA MNA a nie,ze z lizakiem na ulice wyskoczyli...jechali i wlaczyli napis STOP POLIZEI a ze go dlugo nie widzialam to jeszcze syrene do tego dolaczyli.

Wpadlam na szybcika,dopiero zjechalam do domu i kawke pije ale musze leciec zajac sie obiadem,zajrze pozniej.

a ja mam wrazenie ze kazdego z odmiennym zdaniem traktujesz jako czepiajacego sie :-) nie napisalam tego zlosliwie tylko przedstawilam suche fakty :-) nawet z usmiechem gdzieniegdzie, jasne ze kazdy moze cos zapomniec, nigdy nie napisalam czegos innego
ja czesto mam wrazenie ze my polacy czesto zrzucamy wszystko na czepianie sie naszej polskosci, blach itp bo tak latwiej... trzeba troche wyluzowac, policja zawod jak kazdy inny i tu i w pl i na calym swiecie kontroluja ...
ale zeby nie bylo bo nie lubie takich dyskusji i dopowiadania sobie czegos czego nie ma w mojej wypowiedzi,
ty masz racje a ja swiety spokoj ;)
 
reklama
Hej dziewczyny

Ja wkoncu troche sama w domu synek z tatusiem pojechali umyc auta a ja moge zajrzec...

Dzis zrobiłam sobie salatke z salaty lodowej pomidora ogorka i z filetem z kurczaka zasmazanym z przyprawa gyros mniam... zjadlam prawie cala miske:-D


Jak tam u Was?? dzien dzis ponury to nie bardzo mozna wybyc na spacer u nas to nawet chyba mrzawka była:baffled:
 
Hej babiniec :-D

Co do PL. blach to musze przyznac ,ze kilkoro znajomych tez jezdzi i nazekaja ,ze samochod poobijany bo ludzie jak widza ,ze polskie blachy to maja w dupie... No coz my na pl. blachach nie bedziemy jezdzic chocby z tego powodu ,ze jak mamy sie uzerac przy jakiejsc stluczce czy wypadku z poslkimi ubezpieczalniamy to dzieki wielkie... :szok::-D Masakra... juz mielismy nieprzyjemnosc zdezyc sie z pewnym panem z PL. Slanie papierow,biurokracja cala i wyplacenie kasy trwaly kilka miesiecy...gdzie tu wszystko zalatwione po max 2 miesiacach... Fakt faktem duzo trzeba zaplacic podatku i ubezpieczenia na auta ...ale co zrobic... ;-) zycie...

Kamelle-slodki psiak :-) kocham ta rase :-)

Ja po obiedzie dzis polozylam sie z mloda na chwile na kanapie i zasnelam :-D i chyba z 1,5h drzemalam :-D:szok:

Co do zamknietego watku -faktycznie jestem moderatorka :-D musze ogarnac temat jak tam sie zaprasza... i wyprasza :-D

Kamilka ja jutro w planie tez mam mycie auta-ja to np. bardzo lubie robic... bmw jezdze ja wiec to moje takie baby troche :-D Vito zajmuje sie Adam :-)
 
Nia - :-)

Ja zrobilam zupe ogorkowa z wczorajszego rosolu-pojadlam ,teraz jeszcze trzeba posprzatac.
A u mnie w mojej krainie deszczowcow dzisiaj pogoda byla bajeczna ,termometr pokazywal +3 ale wydawalo sie cieplej,piekne slonko bylo i w ogole...tak jakos wiosna zapachnialo :-)

Kamelle zajefajny ten Twoj piesek :-D ale z tego co kojarze to dosyc nerwowe te pieski,co? pamietam jak mieszkalismy na poprzednim mieszkaniu to zawsze jak sasiadka wychodzila ze swoim na spacer to slychac go bylo z daleka... ;)

Pati a no senny dzien dzisiaj ...mi tez sie chcialo spac,ale ja o drzemce w ciagu dnia moge zapomniec-nie umiem i koniec,a po drugie mloda juz w dzien tez nie spi.
 
Ja zaraz ide sie zabrac za pranie...sciagnac musze dwie suszarki i wstawic pralke chociaz dzis jedna... Jutro rano mam zamiar cwiczyc :-D z Ewa Chodakowska ;-) Sprzet jeszcze nie dotarl... mysle ze na srode powinien byc :-)
 
Hej babiniec :-D

Co do PL. blach to musze przyznac ,ze kilkoro znajomych tez jezdzi i nazekaja ,ze samochod poobijany bo ludzie jak widza ,ze polskie blachy to maja w dupie... No coz my na pl. blachach nie bedziemy jezdzic chocby z tego powodu ,ze jak mamy sie uzerac przy jakiejsc stluczce czy wypadku z poslkimi ubezpieczalniamy to dzieki wielkie... :szok::-D Masakra... juz mielismy nieprzyjemnosc zdezyc sie z pewnym panem z PL. Slanie papierow,biurokracja cala i wyplacenie kasy trwaly kilka miesiecy...gdzie tu wszystko zalatwione po max 2 miesiacach... Fakt faktem duzo trzeba zaplacic podatku i ubezpieczenia na auta ...ale co zrobic... ;-) zycie...

Kamelle-slodki psiak :-) kocham ta rase :-)

Ja po obiedzie dzis polozylam sie z mloda na chwile na kanapie i zasnelam :-D i chyba z 1,5h drzemalam :-D:szok:

Co do zamknietego watku -faktycznie jestem moderatorka :-D musze ogarnac temat jak tam sie zaprasza... i wyprasza :-D

Kamilka ja jutro w planie tez mam mycie auta-ja to np. bardzo lubie robic... bmw jezdze ja wiec to moje takie baby troche :-D Vito zajmuje sie Adam :-)

masz racje z tym zalatwianiem z ubezpieczalniami, my jezdzimy na niemieckich blachach, kiedys w pl autobus polski w nas wjechal... i wtedy tez policja polska odrazu czyja wina... niemca... bo polski kierowca tak powiedzial... na szczescie byli swiadkowie i policja jednak zmienila zdanie ze jednak pan kierowca autobusu sie zagapil- swoja droga po zmierzeniu promili bylo wiadomo tez dlaczego sie zagapil :) ponad rok trwalo odzyskiwanie kasy... :) ale sie udalo
 
Dziewczyny

ja sie spraw z ubezpieczeniem juz nie boje niech sobie sciagaja jesli bedzie wina nie moja ... Ja dokladnie mialam kolizje w Polsce w zeszłym roku wjechał we mnie chlopak uderzyl w bok gdzie siedzial Adas mnie przestawilo przez co wjechałam w ogrodzenie posesji:baffled: Chlopak tak cudowal ze były 3 sprawy w sadzie wkoncu wyszlo na moje i juz sie nie odwolal a ja dostałam po roku pieniadze:baffled::no: takze i papierkow juz sie nie boje:sorry2: ale takiej osoby nie zycze nikomu ewidentna wina a ten lamus sie nie przyznaje:wściekła/y: a co ja z dzieckiem przeszlam zeby go przywrocic do rownowagi psychicznej to moje:wściekła/y: myslalam ze po tej sprawie w sadzie go pobije jeszcze z tatusiem wszedzie lazil:wściekła/y:
 
Dziekuje w imieniu Rico za komlementy :-) Jesli chodzi o rase, to z tego co slyszalam i zaobserwowalam, to te psiaki raczej szczekaja jak juz "musza" . moze egzemplarz sasiadki nalezal do wyjatkow ? :-) oby...
My tez jezdzimy na niemieckich blachach, bo polskie raczej nie wchodza w gre. zreszta kilkoro znajomych slono kosztowaly polskie tablice w niemczech, wiec to nie dla nas. zreszta sasiedzi szybko by sie zaczeli interesowac, jakby auta na polskich przed domem staly :-) ja wlasnie jestem krotko przed egzaminem praktycznym na prawko, autko czeka na odbior, a mnie juz stres zaczyna zzerac. zdawala tutaj ktoras z Was prawko? lzej niz w polsce? pocieszcie mnie, plis ! :-)
 
Ja tu zdawalam prawko i zdalam za pierwszym razem i napewno jest latwiej :-) chociaz znam takie co dwa lata potrzebowaly :-D

Ja wlasnie z rowerka zeszlam...35 min. z rana daje cwiczenia z Ewa :-D mam zamiar 5 razy w tyg. cwiczyc... Trzymajcie za mnie kciuki... kuzwa 30-40 min. to niby nic ale czlowiekowi dupy nie chce sie ruszac :-D Ja to podziwiam tych co z rana czy snieg czy deszcz biegaja!

Dzios nawet kupilam sobie wage kuchenna zeby bardziej miec pod kontrola to co jem... czyli mam zamiar jesc 1300 kcal. dziennie...tyle co daje rade normalnie nasze cialo w ciagu dnia spalic...no to co wycwicze ma byc na minus ;-) No i znowu do picia wody musze sie przyzwyczaic ;)
 
reklama
Oj Pati Ty to sie wiecznie odchudzasz :-D kup sobie hula hop...20 minut krecenia dziennie wystarczy i plaski brzusio bez wysilku i nie tylko brzusio -moje hula hop odchudza mnie cala ,teraz to chcialabym przytyc ale tak zeby wszystko poszlo tylko w cycki i dupe ;) bo niestety-schudlam to i cycki zmalaly.Majac 18 lat mialam wieksze niz teraz :-:)-D

Kamelle w polsce napewno nie jest lzej ...ja zdawalam w polsce(4 razy) a z tego co slysze tutaj to luzik,zero stresu bo zdajesz z tym co Cie uczy a w PL wielki egzamin i nieprzyjemni egzaminatorzy co zamiast na duchu podniesc to jeszcze tylko stresuja.W ogole teraz te nowe przepisy co weszly w PL to masakra ...
Powodzenia na egzaminie :-)

Bylismy z mezastym w solarium :cool2: hehe ... jego busem ,bo w moim paliwa tyle co nic a musze mloda rano do przedszkola zawiezc a cpn byl nam nie po drodze ...no i wracalam busem spowrotem :-D pierwszy raz jechalam tak sporym autem ,ale teraz moge robic prawko na TIR-a ,hehe ;)
 
Do góry