reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

hej,

u nas dziś gotował obiad Grek :-D:-D:-D

Oczywiście była wyprawa do lasu i spacerowanie . Dzisiaj super pogoda nam się trafiła :-)


Co do auta to u Nas też szykują się zmiany . Teraz raczej w terenowych mój mąż gustuje . Aktualnie na piedestale jest Jeep. Co do pojemności aut to już nawet nie komentuje , mój jest mechanikiem więc auto to jest świętość i z tym już nawet nie walczę ;-) Nawet auta nie mogę mu posprzątać bo on i tak poprawi , bo ja nie umiem jego zdaniem :p ale przynajmniej auto mamy czyste ;) tylko w domu już nie jest niestety takim czyściochem a szkoda !

Kamilka fajnie że chcecie zmienić , ja jestem zdania żeby iść do przodu . Tym bardziej że jednak to bezpieczeństwo.


Owca i jak film ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej laski... My niedawno wrocilismy na chate... bylismy najpierw z dzieciakami w sali zabaw...potem skoczylismy na kolacje ...dzis sobie kaczke zjadlam :-D
Teraz spac mi sie chce wiec zaraz po mlodej ide sie kapac i do wyra...poogladam cos w tv.

My nasz samochod tez bedziemy sprzedawac... narazie zarejstrujemy nissana ,ktory moj kupil chyba z 3 miesiace i stoi w magazynie :-D potem cos sie lepszego kupi...plana mamy zeby kupic jakis nowy calkiem...

Co do psow to mi tez sie marzyl francuski buldog i Noemi tez,ale moj nienawidzi takich ras :-D on by chcial cos duzego...jednak my duzo jezdzimy,a pies wiadomo tez potrzebuje opieki itd. narazie darujemy sobie :-D Moze jak kupimy dom... Tez sie rozgladamy za czyms zeby kupic...albo mieszkanie albo dom i od razu zeby firma przy domu byla... ale w berlinie masakryczne ceny :-D
 
Hej...

To ja dolaczam do grona leniwych ;) choc nie do konca... po sniadaniu poszlismy na spacer do lasu,jak wrocilismy to mnie len ogarnal,ale postanowilam mu sie nie dac i posprzatalam lazienke,wymylam lodowke,zmienilam mlodej posciel,prasowalam.... i tak mi zeszlo od 15 do 18...

My auto zmienilismy latem tamtego roku wiec... nastepna zmiana moze za dwa lata ;)

Delfin ja swoje auto musze sama sprzatac niestety a nie lubie tego robic wiec czesto mam niezly sajgon w nim...ale auto to prawie moj drugi dom,my mieszkamy w lesie i gdzie sie nie ruszam to autem,wiec ciezko utrzymac w nim idealny porzadek ;)

A co to znaczy chodzace mumie? ;)
 
Delfin to byla bajka nemo 3d taka srednia , dzieciaka sie podobala a ja bym prawie usnela hihih :-D:-D

Pati mowisz kaczke pojadlas :-p..mloda ma zawsze taki porzadek w pokoju , na biurku jak na tym zdjeciu??czy to tylko dla zdjecia czysto :-D:-D bo moja ma wiecznie syf...:angry:

My tez chcemy zmienic auto , ale moj juz zmienia chyba rok hehe ciagle oglada i sam nie wie co chce :baffled:
taki nie zdecydowany ten moj chlop :confused: on chce albo Bmw,Audi , Mercedes cos z tych marek i kombi :-p
ale jak narazie ciagle ogladamy i szukamy ha...;-)

Ja spadam na dwor z psem a potem do wanny :tak:
 
Laski wiecie ze mamy tu na bb watek zamkniety..zastanawiam sie czy on potrzebny skoro ostatni wpis tam byl rok temu :szok::szok::szok:..chyba ze tam bysmy sie przeniosly i pisaly zamiast tutaj :baffled:
co myslicie ??
 
Owca ale ja nie wiem gdzie mamy ten watek :baffled: zaproszenia nie dostalam :-p
Mozemy pisac tu... a tam o czyms o czym nie chcialybysmy zeby sie dowiedziala reszta swiata :-D
 
Owca ja to nic o nim nie wiem:)

Co do auta ja mam Renaut Megane 2001 rok i szczerze moge nim jezdxic ale maz sie spieszy bo przejechane ma 220 tys a on jezdzi mercedesem c220 tym 2001 r no ale to diesel wiec jako auto jeszcze pojezdzi... A glownie chodzi o przerejestrowanie bo nie mozemy jezdzic na polskich blachach.. Co do renowki mozna zaplacic podatek bo za benzyniaka to 150 euro no ale za diesla juz 300 euro wiec ciagle myslimy co zrobic?? Do nawego auta jeszcze nam troche....
Narazie stawiamy na wakacje...chcemy jechac do Wloch na camping gdzies niiedaleko Rzymu a nad morzem;) to beda nasze pierwsze wakacje:D
 
Wlasnie nie wiem ktora sie tym watkiem zajmowala , tzn.ktora wysyla zaproszenia :baffled::baffled:
ja to bym wolala pisac tam , bo znowu po 2 watkach skakac to bezsensu...

Kamilka my juz 3 lata jezdzimy na polskich blachach , mamy benzynke i placimy podatek i wsio ok :tak::tak:
moj m jak zmieni auto to tez dalej bedzie mial na polskich bo tu nie ma znizek nic i jak obliczal to na rok 500 euro mu wyjdzie plus 300 podatku bo chyba diesla by kupowal..takze 800 euro to jednak troche sporo , a w pl wychodzi mu 500 zl to jakies 150 euro plus tyle samo podatku wiec 300 euro by wyszlo wiec roznica jest :tak::tak:
a dla nas bez roznicy czy mamy pl czy de blachy :tak::tak: za jakis czas bysmy chcieli przeniesc znizki z pl tutaj i wtedy byloby juz troszke taniej :tak:


Ok juz sie dopatrzylam moderatorka tamtego watku jest nasza piekna Pati...jak bedzie miala czas to wysle wam zaproszonka .
 
Ostatnia edycja:
Owca na polskich blachach to bardziej policja sie czepia ;) Jak jezdzilam na polskich to raz wieczorem mnie czapneli a jechalam bez dokumentow i wyladowalam na komisariacie a to jeszcze wtedy autem zarejestrowanym na szwagra a maz mial jeszcze inne nazwisko niz ja w dokumentach bo to bylo krotko po slubie i nie zdazylam wymienic ...nie umialam im sie z tego na szybcika wytlumaczyc i mnie na komisariat zabrali,hehe ... nie wzielam wtedy dokumentow bo portwel zostawilam w domu o czym zapomnialam a zabralam tylko torebke...swiecie przekonana,ze mam w niej portwel :)

Wiec Pati poprosze zaproszonko ;)
 
reklama
No nie wiem czy bardziej sie czepiaja , zalezy my tu 3 lata jestesmy to raz nas zatrzymali do kontroli :tak::tak:
chcieli dokumenty , i wtedy wydalo sie ze nie mamy zaplaconego podatku hehe to nas troche postraszyli , pogadali i pojechali :-D..no ale wtedy na nastepny dzien pojechalismy do urzedu i zaplacilismy podatek :tak:
u nas to tutaj dosc duzo aut na polskich tablicach jezdzi , co roz jakis widze :tak:
Mamy kumpla mieszka tu 10 lat i tez calutki czas na pl tablicach smiga :tak:

Uciekam na dzis dobranoc pchy na noc :-D
 
Do góry