reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

Jolka ja nienawidze naszym busem jezdzic :-D
Hulla hop to dla mnie za malo...ty zawsze chuda bylas i jestes...mi sie zebralo sporo tluszczu wszedzie :-D Zamowilam wlasnie sobie odzywki rozne :-D
Brat mi jeszcze jutro trening dla mnie rozpisze i dzialam...jak do maja nie zjade to jestem dupa i cienias! i tak bedziecie mogly mnie nazywac :-D
 
reklama
Oj nie moja droga,ja nie bylam nigdy chuda(i nie jestem...wypraszam sobie ;) Jak mialam 19 lat ,gdy poznalam mojego M...wazylam 68 kg. Przy wzroscie 170. i tak w sumie caly czas mialam taka wage 70-65(70 jak zaszlam w ciaze)...schudlam dopiero po ciazy do tej wagi,ktora mam teraz.A w dzien porodu mialam 86 kg. wiec mialam co zrzucac i wiem co znaczy sie odchudzac ;)
I mowiac szczerze troche tesknie za czasem 68 kilo ,bo mialam wtedy fajnie cycki,ale bylam mloda i cialo bylo inne,po ciazy sie zmienilo...a po drugie teraz jak tyje to glownie w brzuchu :/ i to mnie wkurza .
 
no u Mnie to oboje z mężem się wzięliśmy za siebie . Ja chce ujędrnić swoje ciało . Ćwiczę głównie na dupsko, i ramiona. Dziś sobie kijki kupiłam, do spacerów z psem chce sobie nimi machać , przynajmniej ręce mi się ujędrnią, bo nie wierze w cuda że one coś niby więcej mi dadzą . Ogólnie wiosna idzie i sprzyja aktywności fizycznej na dworze . Jeśli chodzi o cycki to też mi zleciały, ale mam już to w dupie , jak mi zanikną do końca to se silikony wsadzę :-D Jeśli chodzi o bycie chudym i wadze to nie można sie sugerować samą wagą . Każda ma inną budowę ciała i każda inaczej możne wyglądać w tych samych kg , więc ja się mierze . Zawsze w poniedziałek wchodzę na wagę z rana i mierzę talie itp. Druga sprawa to taka że mięśnie tez swoje ważą , znam osoby które przytyły 1-2kg intensywnie ćwicząc a centymetry im leciały . Więc nie wpadajmy w paranoje z tymi kg. Najważniejsze żeby się czuć kobieco i dobrze . Mi się spodobało aktywny tryb życia , jakoś już się wbił w tryb zycia i jest fajnie . Tylko mam nadzieje że mężowi zapał nie minie bo ma tendencje do fajnej budowy ciała , niestety piwo i pyryyy to psują .Aktualnie staram się jak mogę zaprzyjaźnić go z ryżem heh

Jedzenia nie ważę bo wydaje mi się mniej więcej że wiem jakie porcje mam jesć , ale zwracam uwagę na kalorie . Już się naciełam pare razy na produkty które reklamowały się za light,fitess a jak się przyjrzał człowiek to zwykłe oszukaństwo .

Na pewno u Mnie zmiana podejścia do jedzenia ( jedzenie dużo warzyw i ryb ) , przyniosło fajny efekt z córką . Je zdrowiej , przekonała się do warzyw bo widzi że ja to jem i papuguje . Brokuł tylko unika. Muszę przyprawy tylko swoje urozmaicić .


Pati pisałaś kiedyś o fajnych przyprawach , w jakich sklepach kupujesz przyprawy ? Ja dużo przypraw kupuje w PL , herbatę zielona i Yerba mate tak samo . Jak mi się skończą to nie wiem gdzie kupić a uwielbiam jakieś fajne i eksperymentować z nimi :-p:-p
 
Ostatnia edycja:
Delfin zgadzam sie z Toba...ze waga to jedno a wyglad i samopoczucie to drugie,ja nie patrze na wage ...tak pati odpisalam bo nie lubie gdy mnie ktos chuda nazywa ;) bo ja nie wygladam na chuda-mam pelne uda i w ogole kobieca sylwetke...daleko mi do chudzielca...60 kg. to przeciez wcale nie tak malo..nawet przy moim wzroscie.

A ja teraz by wage utrzymac ( i nie tylko wage ale i szczupla talie przedewszystkim) to wlasnie krece kolkiem...a nikt nie chce isc za moim przykladem i sprobowac a ja glosze wszem i wobec ,ze to naprawde swietna metoda na plaski brzuch ... ja mam specjalne kolko z masujacymi wypustkami,magnetyczne.I naprawde super sprawa...tylko wazna jest systematycznosc..naprawde trzeba przypilnowac tego by te minimum 5 razy w tyg. te 20 minut pokrecic.

Poza tym mam rower kupiony jesienia w promocji...i chce zaczac jezdzic jak sie tylko cieplej zrobi,,bo wedlug mnie mozna jesc wszystko tylko z umiarem a najwazniejsze to sie ruszac :)

Uciekam spac bo sie zasiedzialam...a mam jutro dwoje dzieci,bo odbíeram z przedszkola mloda razem z kolezanka.
 
reklama
Do góry