reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Ale tu cisza jak makiem zasial :szok::-D
laski chyba juz zapomnialy o BB :tak:
my jutro startujemy do PL...:tak:

Kamilka to juz lada dzien i bedziesz w De :-) powodzenia i spokojnej podrozy :-)

bay bay wszystkim :happy:
 
reklama
hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj:-D :************ wracam:tak::-);-)
co slychac?jak sie macie?dziewczyny ktora chetna z Berlina na kawke?bo ja tu sama oszaleje:-p:zawstydzona/y:
u nas wszystko dobrze:tak: Juleczka zdrowa,rosnie jak na drozdzach:-D:szok: juz ma 62cm i 6300:-p
 
hej!
alex przestan,tu wcale lata nie bylo...wrrrr.... rozgoryczona jestem...
u nas na tapecie slub koscielny :-)
 
Witajcie

Eliza ale slodka niunia:sorry2:

Owca slub mamy 22 wrzesnia ale jedziemy 19tego zaraz po pracy meza:tak: tj sroda a wracamy zaraz w niedziele 23 bo w pon maz ma do pracy:sorry2:

A my jak na sobote przystalo porzadki robimy wczoraj poprasowalam wkoncu tone prania:blink: a zaraz chlopaaki jada po zakupy...
 
Kamilka a ty tez bierzesz slub?? czy jedziesz do kogos??
bo ja pisalam do kamy hehe ;-);-) to sie zgadalysmy :-D

jak wam sie podoba w DE ??
 
reklama
Do góry