reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Witajcie

Ale dzis piekarnik szok... Adam jak nigdy dzis nie ma sil na wyglupy hehe siedzimy odpoczywamy

Magdalena juz wiem co to hahaha ale ja sie w to nie ubiore:-D Juz maz probowal mi to kupic ale nie dalo rady haha

Daj znac jak tam poszly zakupy;) Co do wycieczki to fakt ciezki orzech ja tez bym chyba wolala tam gdzie ty;) my to taka mozemy moze dopiero za rok szykowac:sorry2:
 
Hej:-)
A My w sobotę moczylismy się w basienie, a w słoncu było az 52 stopnie:szok:
A wczoraj za to dla odmiany całą noc i dzien lało i były burze:dry:

Kamilka cieszę się, ze udało Wam się znaleźc mieszkanie, oja pamiętam jak My szukalismy. Po trzech miesiącach miałam wszystkiego dosc:baffled: a jakie duże mieszkanko macie?

Magdalena oj ja tez bym wolała Sycylie:tak: ale My tez wakacje dopiero w przyszłym roku, bo w tym urlop nam się rozszedł na nieplanowane (niestety zawsze smutne) wyjazdy do Polski. Ale przyszłe wakacje napewno spędzimy gdzies nad cieplutkim morzem:-p
 
Hej dziewczyny :-D
Ostatnio wogole nie mam checi na kompa...tak czasami poczytam ,ale juz checi do pisania mi nie starcza...Jutro wydelegowuje mloda na 5 dni do Pl.a my zostajemy sami...Chcemy jeden dzien poswiecic na zmiany w Noemi pokoju...szafa,lozko,biurko,regal i malowanie...no a potem jeszcze te wszystkie szpargaly i ciuuchy poukladac ;) Jak mloda wroci zaraz zabieram ja na zakupy...trzeba kupic tornister i cala ta liste potrzebnych rzeczy...

Nam z urlopem tez nie wypalilo...i nie wiem czy w tym roku sie doczekam...Pracy moj A ma w firmie codziennie do nocy...A ja juz sie zastanawiam czy wogole faceta mam :-D Moze w pazdzierniku sie uda jak mloda bedzie miala ferie...Niestety skonczyly sie dobre czasy i teraz tylko bedziemy mogli jezdzic jak Noemi bedzie miala wolne od szkoly...

A tak ogolnie to fajnie ,ze udalo sie Wam dziewczyny spotkac :) Ja tu poznalam kolejne dwie fajne polki i tak ciagle kawka,plotki place zabaw z dzieciakami :)
Pozdrowionka :) postaram sie tu bywac czesciej ;)
 
Witajcie

U nas kolejny dzien skwaru normalnie mozna sie usmazyc i udusic:/

Agita- u nas wyszlo tak ze ogladalismy dom a ze bylo duzo chetnych to pani zaproponowala mieszkanie ze jak sie spodoba to tam bedziemy pierwsi:) pojechalismy spodobalo nam sie i zaklepalismy:) mieszkanie ma 63 m 3 pokoje i jest w malym bloczku 6 rodzin jest w klatce:) okolica tez jest piekna bo w.zaciszu i do przedszkola 5 min pieszo a do centrum 10... W przyszlosci bedziemy szukac domku:)
 
Witam ale cisza tu..jak makiem zasial :-D
u mnie wekend nudny bo m sie pochorowal to w domu siedzielismy
w sobote lezal z goraczka a w ndz doszedl bol zeba i trwa do dzis...
bylismy u dentysty dostal leki przeciwbolowe i antybiotyk
bo ma zapalenie juz,a w czwartek do chirurga termin na wyrwanie go :tak:
jest to zab madrosci wiec pewnie bedzie bolalo wspolczuje mu..
widze jak chlop sie meczy nie je od 2 dni ledwo pije bo nic przelknac nie moze...
oby tabletki narazie pomogly...

a tak to bez zmian :tak:

Karamija jak tam daj znac widzialam fotki na fb sliczny synus :tak:jak sobie radzisz?? i jak porod dawaj jakies relacje :tak:
Kamilka wyjezdzasz juz na stale rozumiem??..
Pati i jak remoncik gotowy?? pochwal sie co tam zrobilas w pokoiku mlodej dawaj moze jakies foty co..:tak:

Dzieciaki lataja pod blokiem a ja pieke steki w piekarniku ktore mialy byc wczoraj na grilu ktory nie wypalil..
tylko pewnie bede je teraz sama jadla :rofl2:
 
reklama
Witajcie

Owca-tak juz na stale jedziemy;) maz wczoraj dostal klucze do mieszkania:) Dzisiaj juz plojechal mial dac znac jak sie rozpakuje:)

a ja skonczylam pakowanie mieszkania tu i za tydz wszystko juz na ciezarowke i w droge:) a sama z Adaskiem i narazie z tesciowa jedziemy wstepnie 4 sierpnia:)
 
Do góry