reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Eh,watek zdycha...Pati go zawsze ratowala ale tez se siana dala widze .

Kamilka powodzenia w tym przedszkolu :tak: ja to przerabiam/lam ,mloda chodzi od kwietnia w tym 3 tygodnie pauzy od jakos 18 lipca do 10 sierpnia i po dzien dzisiejszy ma focha ,aby tyle dobrze,ze tylko focha bo poczatek to byla masakra!

Delfin bunt dwulatka? wspolczuje..........i tak tu sobie tylko wspolczujemy ale rzeczywistosc jest brutalna,co? przynajmniej u mnie...mloda miala i nadal ma napady histerii takie,ze mialabym ochote wyjsc ,isc w pizdu i zeby ktos inny za mnie sprawe zalatwil...kurde...bycie rodzicem to nie takie proste ...:-( mnie moja wlasna corka uczy cierpliwosci ,juz nie raz z bezsilnosci wylam ... bo moje dziewcze jest jakies szczegolne chyba :-D do niej trzeba miec anielska cierpliwosc po prostu.

A poza tym...tez dzien jak codzien,duzo sie wydarzylo,oj bardzo duzo od ostatniego mojego posta tutaj,w PL bylismy wlasnie w czas tornada slawnego,ktore przeszlo nad polska...doslownie kilometr od nas bylo... a pojechalam bo piekna pogoda miala byc ale dla mnie jej nie bylo :-D dopiero jak wrocilismy to sie w DE rozpogodzilo i w sumie to prawdziwy urlop dopiero u siebie w domu mialam...
Ale lato sie skonczylo i normalnie ZIMNO zrobilo sie nagle,dzis u nas az 7 stopni bylo,masakra!! zrec sie chce ,spac sie chce i tyle!! ;)
 
reklama
hej,

my jutro wyruszamy do PL ;-) w sobote fryzjer, kosmetyczka i zakupyyy :-D


jak wrócę to mam zamiar tutaj zobaczyć zapełniony wątek :-p


buziaki :-)
 
Delfin udanego pobytu :-):-)
Jola oo odezwalas sie hehe a ja cie na fb wywolywalam ostatnio ;-)

Milego dnia bo zaraz wychodze :tak:
 
Hej hop

Ja tez juz wrocilam:-) Pojechalismy we wtorek wrocilismy z niedzieli na poniedzialek mam juz neta wiec dzialam.. Adasiek od nowa bajki :happy:

Wesele udane ale nadal jestem zmeczona:sorry:

Bylam wlasnie dzisiaj na zakupach w pl kupilismy mu buty po przedszkolu i na sale gim a dzis kupilam mu dresy i 3 koszulki skarpetki i popoludniu podjedziemy po 2-3 bluzki z dlugim rekawem:tak:

A tak wogole to u nas zaczeli robic gore sciagaja dach i mamy wesolo i glosno;)
 
Hej dziewczyny

Ale cisza ze ho ho ... My dzis bylismy 1 raz w przedszkolu.. Mlody zadowolony jak nie wiem czeka na jutro juz:szok: Panie bardzo mile miejmy nadzieje ze tak zostanie:-)
A Adasiek zagina nas coraz to nowymi slowkami i zdaniami:rofl2:

Ale mnie dzis spanie lamie pogoda lekko pod psem i nudy bo wyjsc sie nie da:sorry: Dzisiaj tez dowiedzielismy sie ze dostaniemy zwrot rodzinnego za zeszly rok:shocked2: pieniazki maja wplynac do 2 tygodni wiec chcemy sie na ktorys ladny weekend wybrac do Insbruka:cool2: Magdalena jedziecie z nami??

A co u was??
 
Hej kochane
a no cisza tu ostatnio panuje
u mnie bez zmian wiec nie ma o czym pisac za bardzo
dzieciaki zdrowe chodza jedno dz szkoly drugie do przedszkola i jakos leci :tak:
pogoda dzis piekna slonko grzeje i takie fajne ciepelko wlasnie wrocilismy z placu zabaw...:tak:

Kamilka to fajnie ze synek taki zadowolony z przedszkola,oby mu juz tak zostalo :-):-)
a to poszalejecie jak zwrot kaski wplynie za rok czasu to nawet ladna sumka sie uzbiera ;-)

Pozdrawiam wszystkich i do spisania ;-)
 
Hej
Kamila chyba zwariowałas ja i Innscbruck:no::no: nie moje klimaty jak bys napisała Majorka to chętnie:-D:-) ja nie cierpie zimna a tam o tej porze to juz dla mnie mrozy:-D aaaaaaaaaaaaa i jeszcze raz sorki z niedziele ale sobotnia imprezka mnie wykończyła;-) tzn bacardi:sorry::sorry::cool2: boze pólnoc prawie a ja o 6 wstaje a jeszcze kąpiel uciekam i pozdrawiam wszystkie baby i jeszcze tu wpadne kiedys
 
reklama
Witajcie

/Wlasdnie cisza tu niesamowita... My calkiem fajnie sie zadomowilismy ale wczoraj mielismy kapitanski dzien. Mamy taka upierdliwa sasiadke wczoraj nam dym zrobila ze maly biega po mieszkaniu i tupie:wściekła/y: Maz do niej spokojnie ale jak go wpienila to myslalam ze ja polknie w nerwach ytak sie darli... Powiedzial jej ze jak chce cisze to niech sie przeprowadzi albo do domu starcow idzie bo my tu dziecko mamy i nie bedzie nas uciszac o 14 w dzien:wściekła/y::wściekła/y:

joanna mama hani a gdzie sie przenosisz na Bawarie moze bedziesz blisko mnie??:-)
 
Do góry