reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

To sie dzieje u was ale to fajnie ze tak szybko i gladko wam idzie :-):-) a to tesciowa zabieracie tez ze soba?..

kurka mac co to za pogoda wrr....pochmurno i zimno jak jesienia wrr...:angry:
 
reklama
Owca- miejmy nadzieje ze nie za gladko:) a tesciowa jedzie narazie tylko do wesela bo wracamy na 22 wrzesnia a pozniej juz chyba zostanie w Pl a my sami juz zostaniemy:)

U nas wrecz odwrotna pogoda:) goraco slonecznie az bym chciala troche chlodku na pare dni...
 
Hej :)

Owca pokoj gotowy,mloda wrocila-bardzooo zadowolona :) wszystko jej sie podobalo...od kolorow po meble :)
Dzis byla w koncu w przedszkolu...Przyjechala do nas mojego brata corka(7lat) wiec kuzynki rzadza...ale ze dzis byl teatrzyk dla dwoch grup ktore odchodza z przedszkola to oczywiscie poszlismy... no ale Noemi juz nie chciala zostac-tylko wrocic ze mna i z Julka do domu...Teraz ogladaja bajki,ja nawpychalam sie arbuza...;)
A co do fotek to jak chcesz moge Ci podeslac linka na priva :) Bo mam fotki zrobione-pokazywalam ammie i bratowej ;)
 
Witajcie

Moj maz juz wprowadzil sie na mieszkanie rany ja tez chceeee:) a tu jeszcze tyle ale czas sie teraz wlecze:(

Dzis mnie tu rozerwie w pracy.. Juz dni odliczam:)
 
Laski jade o 9 z m do chirurga na wyrwanie wiec trzymajcie kciukasy :tak::tak:

Pati to masz wesolo :-) pewnie ze chceeee..pokazuj linka chetnie obejrze co tam wymyslilas corci :-)
Kamilka jeszcze troche nim sie obejrzysz bedziesz w De,szybko zleci :tak:

cos cisza na watku nikt nic nie pisze gdzie te stare mamuski sie podziewaja :rofl2:

u was tez taka jesienna deszczowa pogoda??...brr...
 
U nas dzis taka pogoda dziwna...kropi,slonce,chmury,za chwile szaro i do dupy :-D
Dzis mam rozmowe w przedszkolu...miala byc z rana ale bedzie po poludniu ;)
No to wysylam Ci linka na priva :-D
 
ja jestem,czytam ale nie pisze,weny jak zwykle brak:zawstydzona/y:
do tego mam Besuch z malymi dziecmi i pogoda wcale nie wspolgra,dzieciory i my juz na leb dostajemy od tego siedzenia w domu

Pati ja tez chce widziec pokoik Naomi :-p
 
Witajcie

Moj maz,wlasnie jak dzwoni to mowi ze dnia nie ma ciagle leje:(
A u nas cieplo.. A ja juz w ten weekend pakuje busa i nasze rzeczy jada juz do Niemiec;). Niesamowicie sie ciesze:) bo ja wtedy na spokojnie 4.08 wyjezdzam tylko z podstawowa torba:)
 
reklama
Hop hop gdzie sie podziewacie?? Chyba pogoda sie poprawila;)

Hej dziewczyny zostal mi juz tydzien i mnie tu emocje roznosza;) Praca dobiega konca;) w zeszlym tyg pojechala przeprowadzka;)
Wogole jestem zmeczona wzielam sobie jeszcze pracr wieczorem. I jeszcze u rodzicow siedze teraz wiec cieszymy sie soba do poznego wieczora a potem w pracy jestem jak zombi;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry