reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Witam dziewczyny!
Jestem mamuśką dwóch uroczych łobuzic. Właśnie jestem na etapie poszukiwania mieszkania dla naszej rodzinki w monachium. Mąż został tam oddelegowany na dłuższy czas a my wyruszamy za nim. Może podpowiecie mi jak mogę inaczej wyszukać mieszkanie poza agencjami?
 
reklama
Hej Kochane:*** dziekuje,ze tak o mnie sie martwilyscie :***
urodzilam 07.05.2012 :-D jestem najszczesliwsza:tak: mialam dwa porody w jednym pierw naturalnie,juz mialam skurcze parte i kazali przec,ale niunia nie schodzila glowka nizej wiec lekarka szybko zabronila mi przec i na cesarke bo malunia byla owinieta pepowina w kolo szyi dwa razy:szok::-( ale na szczescie wszystko jest w porzadku mala miala 51cm i 3500g a dzis byla polozna i mala ma 52cm i 4050g:tak: jest zdrowiutka

Pobierz plik IMG 20120509 194028 jpg free image - photo hosting

Pobierz plik 20120507 230438 jpg free image - photo hosting

[url]http://tinypic.pl/9unzd1epd5vs

[/URL]
 
No Elizka w koncu sie odezwalas super wiesci :-):-)
malutka jest sliczna,cudna istotka :tak: jak daliscie na imie?
i mowisz ze urodzilas 7 maja :-):-) wiec mamy dzieciaczki z tego samego dnia hehe moj synus tez jest z 7 maja :-)

Jak sobie radzicie w domku?..odzywaj sie w wolnej chwili :-)
 
reklama
U mnie ucichło wszystko :tak:więc pewnie jeszcze te 3,5 tygodnia się pomęczę, brzuch mi już wisi, mały waży ponad 3 kg, męczę się ale nie jest źle. Za to starszak po raz 3 w bardzo krótkim czasie ma ostre zapalenie ucha, laryngolog kazał zastanowić się nad wycięciem polipów, ma ktoś o tym jakieś pojęcie??
 
Do góry