reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Karamija to nie dobrze u ciebie ze masz juz skurczybyki...
Trzymaj sie kochaniutka i lez lez i wypoczywaj oby jeszcze dzidzia posiedziala w brzuszku :-):-)
 
reklama
Owca, wiesz za takie mieszkanie w takim miejscu to i bez balkonu mozna sie obejsc :-) Mi bardziej bedzie brakowalo windy bo na 2 pietro bede musiala sie z Lenka wtranzalac ale na szczescie licze na to ze niedlugo juz bedzie sama po schodach chodzila i nie bede jej musiala nosic. A co do prania to tam w mieszkaniu jest specjalne pomieszczenie gospodarcze z oknem gdzie mozna rozne fajne rzeczy trzymac i pranie oczywiscie suszyc. Szczerze mowiac bardziej mi to odpowiada bo mam dzieki temu suszarnie caly rok a nie tylko kilka miesiecy na balkonie a potem w pokoju co akurat bardzo mnie zawsze wkurzalo.Do tego jak zrobilismy rachunek sumienia ile korzystamy z balkonu w ciagu roku to wyszlo ze jakos sie obejdzie. Dzisiaj M dzwonil do tego goscia co tam jeszcze mieszkac zeby dowiedziec sie czy sie juz wlasciciel zdecydowal na kogos no i niestety jeszcze nic nie wiadomo ale mam nadzieje ze do konca tygodnia sie dowiemy. Jesli nam sie uda dostac to mieszkanie to za miesiac bedziemy juz na nowym :-D

Pati, kurcze no to dobrze ze nie zalalas sasiadow bo bylaby na pewno jakas draka z tego.
Karamija oszczedzaj sie bo faktycznie troszke jeszcze moglaby dzidzia poczekac. Trzymam kciuki zebys przynajmniej jeszcze 2 tygodnie wytrzymala.
 
huhu ciotki,

eliza - nie dala znaku??? teu mysle,ze juz sie rozpakowala i jest najszczesliwsza mamusia na swiecie:tak:

owca - synus przystojniak,ze hooho:tak:.slodkie masz dzieciaczki,widzialam foty na fb,w ogole przemila rodzinka jestecie!!!

karamija -trzmaj sie dzielnie w 2paku!!!

pati - nie martw sie,dostaniesz taaaaaaaaaaaaaaaaaka dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga liste ,ze sie dziwisz czego to pierwszoklasista potrzebuje:szok:...

blue - trzymam kciuki,zeby wam sie udalo !!! zawsze musza byc jakies kompromisy.

xox
 
Mam nadal regularne skurcze, szyjka miękka ale zamknięta, bałam się, że mnie na weekend do szpitala położą ale zostaję w domu, mogę niby normalnie funkcjonować, tylko często kłaść się z nogami do góry. Kurczę, żeby jeszcze chociaż ze 2 tygodnie wytrzymać a potem niech się dzieje wola nieba, wolę 2 tyg wcześniej niż 2 po terminie, tym bardziej, że chłopina jest znowu spora :)
Buziaki i miłego weekendu~!
 
hej...
co tu tak pusto znow :szok:

Eliza sie nie odzywa milczy chyba zajeta swoim malenstwem bo na bank juz urodzila :tak:
kochana odezwij sie i pokazuj fotki :-)

Blue i jak z mieszkaniem bo widzialam cos na fb ze nie wyszlo :no:...szkoda mam nadzieje ze szybko cos nowego upatrzysz :tak:

Karamija jak sie czujesz lepiej troche ? jak synus w przedszkolu?

U nas wsio ok
niedawno wrocilismy od logopedy
szymek byl dzis z przedszkolem na lotnisku pozwiedzac :tak:
W srode jedziemy sobie do pl na 4 dni :tak:

To tyle pozdrawiam wszystkie kobitki :-)
 
Mamusie z Niemiec mam pytanie,może wydać się głupie ale co tam nie wiem to piszę zatem.W jakim celu Pani w aptece po zrealizowaniu recepty oddała mi ją z powrotem i jeszcze zrobiła mi jej ksero?





 
oj coś cichutko rzeczywiście
U mnie lepiej dużo choć od ponad tygodnia mam skurcze i drapią się po głowach lekarze bo mimo skurczybyków nic nie rusza do przodu, od dziś dokładnie miesiąc do terminu mi zostało

syneczek biega do przedszkola z radością (matko, jak się cieszę) wydłużamy czas i w przyszłym tyg będzie już od 9 do 12 :-)

Dziewczynki, gdzie tu w Niemczech najlepiej wywołać zdjęcia?? Może ktoś polecić jakieś w miarę dobre laboratorium, najlepiej takie, żeby można było wysłać pliki przez internet bez wychodzenia z domu? Wszystkie zdjęcia mam na twardym dysku, wywołane tylko te z pierwszego roku życia Maksa i boję się, że jak coś kiedyś pierdyknie to będę miała po fotkach.

kasia
nie mam zielonego pojęcia o co chodzi z tą receptą
 
Ostatnia edycja:
z ta recepta to chodzi o to ze czasem krankenkassa zwraca za leki i wtedy musisz im ta recepte odesłac:-) ja np. po przekroczeniu kwoty 100 euro rocznie mam bezpłatne leki, czyli musze zbierac recepty i potem jak przekrocze 100euro odesłac do krankenkassy zeby mi zwrócili:-) czasem wymagaja paragon, ale zazwyczaj wystarcza recepta bo w aptece i tak na odwrocie drukuja ile zapłaciłas:tak:
 
reklama
Do góry