reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Witam w deszczowy dzionek
biggrin.gif
biggrin.gif

odprawilam mojego malego do przedszkola caly w skowronkach poszedl z torcikiem i slodyczami
yes2.gif

ale mam juz duzego synka haha 5 lat temu meczylam sie juz ze skurczybykami
laugh.gif


Blue hej dawno cie tu nie widzialam ;-) jak tam corcia sie miewa??

Elizka i jak u ciebie dzieje sie cos??...

A tu moj solenizancik :-):-)
 
reklama
Owca, 5 lat ojej to juz powazny kawaler z niego. Gratulacje!
Lenka miewa sie bardzo dobrze. Zdrowa jak ryba jak zawsze tylko mecza ja ostatnio te nieszczesne zeby. Wychodzi jej 6 na raz i jakos nie do konca chca szybko wyjsc. Ostatnio nocki nie byly za spokojne ale jakos teraz juz jest lepiej. Chodzimy dalej na basen i bedziemy chodzic jeszcze do polowy lipca.Szukamy tez intensywnie wiekszego mieszkania. Chcemy sie przeprowadzic ale gdzies niedaleko bo bardzo lubie ta czesc Charlottenburga a szczegolnie spacery nad rzeka i park zamkowy. Dlatego zupelnie nie mam czasu na sprawy towarzyskie bo rano przegladam ogloszenia a po poludniu dzwoni moj M i mnie umawia na ogladanie. Dzisiaj po poludniu ide ogladac kolejne mieszkanie. Zobaczymy co bedzie. Mam nadzieje ze cos wypali. Wczoraj zlozylismy dokumenty o takie mieszkanie 3 ulice dalej. 130m, pieknie wyposazona kuchnia w super sprzety, stare budownictwo, tylko 7 sasiadow no i dookola spokojnie i bardzo prodzieciowo. Lacznie z tym, ze jedna kite mam obok mojej klatki schodowej wiec jest super. Jest tez ulice dalej prywatna szkola podstawowa prowadzona metoda Montessori wiec jak dostaniemy to mieszkanie, a mam taka nadzieje, to trzeba bedzie sie tam wybrac bo zapisy trzeba robic duuuuzo wczesniej bo jest taka kolejka.
Milego dnia dziewczyny!
 
Eliza i jak???????:)

Owca-fajny ten Twoj mlody... :-) moja w czerwcu skonczy 6!:szok:

Blue-ile wynosi mita za takie mieszkanie? pokaz linka jak masz :) No i niech Wam te zeby juz wyjda co bolesci odpuszcza...
 
Pati, linka Ci nie dam bo oni zdjeli to mieszkanie ze scouta po 2 dniach, tylu bylo chetnych :no: a mieta jest smiesznie mala jak na takie mieszkanie bo wynosi 900 warm za 130m. Fakt ze nie ma balkonu i windy ale dla mnie wazniejsze jest to gdzie jest to mieszkanie no i 130m za taka kase to na Charlottenburgu jak za darmo. Ja za 65m place wiecej...
Zeby sie dzisiaj troche uspokoily ale niestety jeszcze nie wyszly :no::crazy:
 
Troche kicha jak balkonu nie ma... No ale trzymam kciuki:)

A nasza Magdalena w Wiselce sie byczy???cos jej nie ma ani tu ,ani na bb...
Ja juz sie nie moge tej mojej Wiselki tez doczekac...caly weekend tylko z kumpela,my szampan i Spa..no i morze :-D
A jak tam nasza ELIZA? Cos sie zaczelo? normalnie mnie to kobita w napieciu trzyma :-D

Ja wlasnie zajadam sobie na sniadanko rybke...do tego zielona herbatka i coiemny chlebek,pozniej jade na zakupy...
 
Wiesz Pati, biorac pod uwage ze dostaje za mniej niz place teraz dokladnie drugie tyle metrazu i dokladnie w miejscu w ktorym chcialabym obecnie mieszkac to moge sie bez tego balkonu obejsc. Bedziemy na pikniki chodzili do Parku zamkowego :-)
Mam nadzieje ze Eliza juz urodzila bo faktycznie cos cicho. Chyba seks pomogl :-D
 
Witam wpadam zobaczyc czy sa wiesci od elizki ale nie ma wiec napewno juz urodzila i tuli swoja kruszynke :tak::tak::-)

U mnie dzien ajk codzien bylam odwiedzic dzialeczke hehe bo nie bylam kilka dni
warzywka pieknie rosna powyrywalam sobie troszke chwastow :tak:
teraz zjadlam pizze z tunczykiem i ide sobie do wanny :-):-)

Pati to masz juz tez spora corcie :-) nie mysliscie nad drugim dzidziulkiem? ;-)
szykujecie sie juz do szkoly? zakupilas juz cos?

Blue ja to tez bym nie mogla miec mieszkanka bez balkonu jakos tak dziwnie ani prania nie ma gdzie powiesic :sorry:
no ale jak dla ciebie to nie piorytet to czemu nie wziasc skoro jest takie super :tak::tak:

Karamija jak tam u was ? co porabiacie?

No to na tyle uciekam bo woda czeka :-) pozdrawiam :happy:
 
Hej :)

Owca-no corka duza,duza...jeszcze nic nie kupilismy do szkoly ale niebawem zaczne...A co sie wogole kupuje do pierwszej klasy???:szok::-D

Ja sobie wczoraj puscilam wode do wanny ok.20:10... Obejzalam na Wspolnej,Julie i wykoanalam dwa telefony...lacznie mnie nie bylo 2,5h... i ciagle woda leciala -jeszcze taka mega goraca-a ja wode na prad mam-wiec rachunek pewnie bedzie niezly...Dobrze ,ze prezz ta dziurke wypylwala i nie zalalam sasiadow-bo to dopiero by bylo...Jeszcze sobie soli nasypalam zapachowych...ale jak przyszlam to tylko kupa pary bala i woda wrzatek bez zapachowa :-D

A dzis zabieram kolezanke noemi z grupy do nas...Najpierw wezme je do stadniny koni,potem skoczymy cos zjesc do MCD i na koniec jakis spielplatz...A zaraz jade na myjnie i w srodku troche odkurze tez bo mloda bulke jadla ,a wyglada jakby tajfun przelecial..Wogole pyla drzewa i mam auto brudne na maxa...4 dni temu co na myjni bylam...
 
reklama
Hej dziewczynki, ja byłam chora, coś mi komp też szwankował a dziś na ctg okazało się, że mam skurcze, jutro znowu mam lecieć do praxisu żeby zobaczyć co i jak ale mam wrażenie że skurcze są mocniejsze i bardziej bolesne więc może jeszcze dziś wyląduję w szpitalu a tu jeszcze prawie 6 tyg do terminu. Kładę się bo to mam robić teraz - leżeć. Ściskam!
 
Do góry