reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Czesc Magdalena to fakt ze kupe lat Cie nie widzialam! :-) Dzieki za zyczenia dla Lenki :-) Ty z tym Dukanem uwazaj bo nie zawsze wychodzi na zdrowie. Odnosnie wesela to wszystko zalezy od konwencji. Ja bylam juz na przeroznych od sztywnych - podobnie jak u nas - ubiory eleganckie, muzyka, te sprawy od takich co byly praktycznie piknikiem na trawie wiec wiadomo ze nikt sie az tak bardzo elegancko nie ubieral. Musisz podpytac jak ma przebiegac to wesele. Jesli tak jak w PL to ubralabym sie tez tak jak na wesele w PL jesli jakos mniej konwencjonalnie to wtedy ustal to z innymi jak powinnas sie ubrac. Ja bym przynajmniej tak zrobila :-)
Widze, ze tutaj niedlugo zrobi nam sie cala grupa kursantow jezyka niemieckiego :-) I dobrze, trzeba umiec sie zintegrowac ze spoleczenstwem w jakim sie mieszka. Trzymam kciuki zeby Wam latwo poszlo!
 
witam Was Dziewczyny:)
jak widac dopiero co dolaczylam.
Jestem z Dusseldorfu i obecnie jestem w 11 tyg ciazy,zagladnelam rowniez na watek typowy dla dusseldorfu,ale tam widze,ze cisza...wiec mam nadzieje,ze przygarniecie mnie do siebie :)
pozdrawiam cieplutko
ela :)
 
huhu...

witam nowe mamuski!!!

magda - fakt,nie zagladasz ani tu ani na fb:no:...popraw sie !!!

i znowu zapomnialam napisac co chcialam:szok:...jak mi sie przypomni to dam znaka...a teraz zycze wam milego weekendu i uciekam na fejsa:-D

buziaki
 
U Mnie mężuś juz pojechał , małą spi więc nadrabiam BB i FB :-) Wczoraj troszkę się okupiłam więc od razu lepiej się czuje .

A jak u Was niedziela ?


buziaki ;-)
 
:-) Wyszłam ze szpitala wczoraj, nadal w ciąży!!!! Przestraszyli się mojego wysokiego ciśnienia i już szykowali salę na cesarkę bo myśleli, że gestoza ale poleżałam, odpoczęłam i wszystko się unormowało. Termin we wtorek i ZERO skurczybyków czy czegokolwiek. Zwariuję chyba. Do tego zabronili oglądać tv i korzystać z kompa bo to podnosi ciśnienie niby a moje jest na granicy. Meczy więc słucham:-D a do kompa na kilka minutek dziennie dosłownie....
Ściskam dziewczynki, jak urodzę i mi ciśnienie spadnie to się poudzielam więcej, taką przynajmniej mam nadzieję...;-)
 
reklama
Helo tu widze tez cisza przed burza haha spokoj na calego :tak:

Karamija toz ty juz jestes na samej koncowce powodzenia w razie co !! jak bys juz tu nie zajrzala trzymaj sie i czekam na foteczki malutkiego :-):-)

Eliza tez cos zamilkla ...chyba corcia ja pochlonela ze sie nie odzywa..:confused:

Pati a ty gdzie jestes ? urlopujesz sie?

Alex co do meczu to ja nie ogladam nie interesuje sie meczami...:no: jakos te cale euro mnie nie rusza :no:..

Kamilka kiedy wyjezdzacie?

U nas wsio oki,dzien jak codzien dzialka,zakupy,dzieciaki i dzien za dniem leci :tak:
Pozdrawiam was laski i piszcie cosik :-)
 
Do góry