reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

hello babencje,

u mnie w domu tez cisza jak makiem zasial...oli spi a "starocie" poszly do szkoly...konec laby:-D...tylko jak dla mnie to troche za cicho sie zrobilo:-D.czekam na tel.od oskara z relacja-1-szy dzien w nowej szkole...ach...

ogladalyscie wczorajszy mecz??? a bylo tak blisko do wygranej...ech...

pati - teraz wszystko jasne,ty o paszporcie dla siebie a ja o olowym pisalam:elvis:

...a teraz ide zrobic kaffffke...
 
reklama
blue - na u3 dostalam info dla rodzicow w celu zapoznania sie co i jak ze szczepionkami,wybierasz jakie chcesz,podpisujesz.my doszlismy z naszym pediatra do wniosku,ze oli bedzie zaszczepiony 6w1:tetanus,diphtherie,pertussis,polio,hib i hepatitis b.
u was moze byc wczesniej,bo oli to wczesniak:tak:.1-sza szczepionke mial 17.05.czyli na 3 m-ce.
 
hahaha-tosmy sie dogadaly :-D
ja nie ogladalam meczu...ale i tak trzymam za niemcami -haha :)))))) czego niektorzy nie moga mi wybaczyc :))) a niektorzy popieraja ;)
 
ja jestem-ale sama ze soba to nie ma checi gadac ;))))

Wczoraj umowilam sie z kumpela i wpadlysmy do kilu sklepow,kupilam kilka szmateka potemzwiedzalysmy knajpy :-D w sobote tez sie spotykamy ;))
Ja odbiore mloda tez smigam na zakupy...bo ja to najlepiej jak jestem sama umiem sie obkupic ;) z kumpelami to raczj skupiamy sie na czym innym :) wogole posikana bylam jak wpadlysmy do skupu i dla jaj zachwycalysm ysie bialymi kozaczkami-nawet przymiarke zrobilysmy ;))) potem byly tandetne szpile ;)))))))
 
Ja u coolezanki bylam na kawie i plotkach. Dala mi sterte ciuchow dla malej po swoim synku. A ze oni nie chcieli wiedziec plci to wszystko neutralne jest i super rzeczy z anglii prawie nie noszone a do tego z najlepszych sklepow wiec czego nie brac :-D
Pogoda u nas super.... dobrze ze jeszcze nie pada....leb mi peka chociaz juz po kawie jestem :-(
Milego dnia i lepszej pogody na weekend zycze!
 
ok.zdaje relacje z dnia::-)


-bylam z nianiulem na U5-wszystko cacy,6300g i 66 cm...nadgania:happy:
-fejsowalam:elvis:
-ugotowalam obiad:rolleyes2:
-plotkowalam przez telefon:cool2:
-zmienilam posciele:happy:
-w miedzy czasie biegalam do nianiula z flaszka,jedzonkiem,gryzakiem,pampersem etc:-D
-a teraz czekam na malza:-)

pati-...hihi-biale kozaczki-bääääääääääääääh-jeszcze takie z obdartymi czubami-fuj:szok:...a szpile jakie???:-D

blue - super,dla bobasa nigdy nic za malo!!!
 
hej dziewczyny, podczytuje Was od jakiegos czsu ale normalnie takie macie tempo ze masakra:-) zaczelam napierw od stycznia, pozniej stwierdzilam ze nie nadrobie, wlaczylam kwiecien...nie dalm rady:-p i wkoncu przeczytalam tylko kawalek sierpnia.
Tez jestem mama, 5letniej Nadii i teraz w grudniu spodziewamy sie braciszka dla niej:)), jestem krotko w niemczech takze jeszcze troche mi tu dziwnie:-( ale mam nadzieje ze sie przyzwyczaje.
A wogole to mam do Was pytanie, obieglam dzisiaj wszystkie sklepy w okolicy w poszukiwaniu proszku dla dzieci i nic nie znalazlam:\ sa gdzies czy raczej ciezko z tym tutaj?
i pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek:) calkiem fajnie tu u Was na nim.
 
reklama
Nadiaga-witaj :-)
Japytalam na porodowce jaki proszek mam uzywac i polozne powiedzialy ze normalny tylko o polowe dawke zmiejszyc niz normalnie-tak tez zrobilam i bylo wszystko cacy :)
A skad jestes? ile masz lat-opowiadaj ;)))

Alexandra myslalam ze sie podoje jak ubieralysmy te kozaki... kulalam sie az po podlodze :-D
a szpilki byly rozne od koronkowych niebieskich po jakies ortopedyczne z zawinietym czubem :-D

Bleutooth-ja juz myslalm ze rodzisz :-D
 
Do góry