reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Pati no psu tak czy siak sie jedzenie wylicza ;-) ja mojemu musze...gdyby non stop mial pelna miske to by non stop jadl az by chyba pekl :-D
 
reklama
Pati, no wlasnie srednio kumam jak to u Ciebie wyglada :-) Na dole wrzucilam fotke zebys zobaczyla jak u mnie ten przod wyglada. Nie mam totalnie pojecia jak mam to rozumiec i dlaczego sa dwie rozne podzialki po lewej i prawej stronie. A do tego nic nie jest napisane na ten temat w instrukcji :wściekła/y:
Sorki za jakosc ale nie moge sie jakos dogadac z aparatem co do ostrosci :crazy:
Zeby bylo smieszniej to na tej tylnej wew sciance jest przy kazdej pomiarce napisane MIN a tutaj z przodu MN wiec jeszcze bardziej jestem skolowana bo jesli opis sie rozni to chyba w obydwu przypadkach nie oznacza to ilosc minut :baffled:

U nas dzisiaj jesiennie i ponuro. Ja tam sie ciesze bo przynajmniej nie jestem spuchnieta ale moge sobie wyobrazic ze nie kazdy tak na to patrzy.
Milego dnia laski zycze!
 

Załączniki

  • DSCI2204.jpg
    DSCI2204.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 19
  • DSCI2205.jpg
    DSCI2205.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 17
a co to za skrot MN? :-D
No Ty masz troche inny-bardziej zakrecony :-D
ostrosc taka ze niebardzo widze co na obrazkach :-D
No ale tak jak napisalam...najlepiej nalej wodytak zeby starczylo na 30 min.max
brokula u mnie potrzebuje ok.25 min. swieza naturalnie ;) kolba kukurydzy ok.30...ryby filety tez robie na 25 min.

looknij na ta stronke-tu mozna pobrac rozne instrukcje :) http://www.tefal.pl/tefal/Consumer_service/Use_instructions/HomeUseInstructionsTemplateFile.aspx?NRMODE=Published&NRNODEGUID={21934E41-A230-49AA-93E9-82CAC97FA0E8}&NRORIGINALURL=%2fConsumer%2bservice%2fUse%2binstructions%2fHome%2bUse%2bInstructions.htm&NRCACHEHINT=NoModifyGuest
 
No zebym to ja wiedziala co znaczy MN to bym moze rozkminila o co im chodzi. Ale instrukcja jest tylko obrazkowa i chyba trzeba byc psychicznie ograniczonym zeby niektore obrazki zrozumiec bo nie kazdy normalny wie o co chodzi.
Dzieki za linka ale tam niestety nie ma tego modelu :-(
 
ale bardzo podobne sa... zrob na oko...metoda prob i bledow...
u mnie byla instrukcja...i przy kazdym rysunku na ile min.i jeszcze w kilku jezykach :)))

Co robicie dzis na obiad? u mnie krewetki i ryz..a na deser sernik na zimno :-D
 
N to bede kombinowac... szkoda ze ja nie mam takiej instrucji.
U mnie dzisiaj ziemniaki z buraczkami smazonymi. Bardzo lubie a ze zelazo mam bardzo niskie to przynajmniej przyjemne z pozytecznym bedzie :-D
 
Hej :)

Osy,osy osy...juz po prostu szlag mnie trafia z nimi! :wściekła/y: u was tez ich tyle?? mnie ugryzla juz raz pod pacha(i naprawde bolalo) potem Maje dziabnela w reke i to musiala ja tylko ukluc-tak jak mnie dzisiaj znowu w palec ,bo nawet nie plakala za duzo...ja je non stop w domu mam,caly dzien latam z klepaczka...a na dwor to sie nawet nie da wyjsc...mamy tu w jednym miejsu ich kokon,czy jak to sie nazywa i to osy...pieronskie szkodniki,atakuja bez powodu a pszczolka to urzadli tylko sprowokowana.

U mnie dzisiaj grillkotlety z piekarnika a do tego salatka lazurowa :-) przywiozlam sobie taki sos salatkowy z polski-jeszcze musze do sklepu tylko pare skladnikow dokupic...zaraz Maja wstanie to jade z nia jej krew oddac do badania,bo mialam jej zbadac przez to ze tak malo je...
 
hello babincu,

mlenna - witaj sasiadko i zagladaj !!!

gabinia - jak synus???

blue - dzieki,ze myslalas o mnie:tak:,jak samopoczucie???

karo - jak brzuszek??? urlop udany???

jolka - u nas na campingu plaga os,a moja malza ma alergie...koszmar:wściekła/y:...palimy kawe na talerzyku i to je troche odstrasza...

pati - dzisiaj na obiad lasagne.wracajac do paszportu,potrzebowalam foto,geburtsurkunde i perso malza i moje,dlatego sie zdziwilam,ze potrzeba wniosku :szok:

a u mnie dalej robota wrze...praniu nie widac konca o prasowaniu nie wspomne...mam w planie umyc okna...jutro wypad na winterberg,ach...brakuje mi 8-go dnia w tygodniu.dzisiaj odebralam dla dzieciakow ksiazki,dalam kase na przybory etc...jeszcze tylko musze zmienic bilet dla oskarzyska...
 
reklama
Hej...
a ja sie nudze haha :-)
szymek wlasnie wrocil do domu:tak:
a hania dopiero o 15:30 bo jest u kolezanki odrazu po szkole poszla :tak:
a tak to nic nowego nie ma o czym pisac...
psinka zakupiona bedzie do odbioru za jakies 3 tyg :-)

Witam nowa mame !! wpadaj jak tylko masz ochote i pisz,pisz i pisz :tak::-)

Alexandra hej hej, pojadlabym lazanie ale ja z tych leniwych co kupuja gotowa np .w Aldi dobra maja :tak: u mnie dzis bez obiadowo jest hehe :-D

Milego popoludnia !!:happy2:
 
Do góry