reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Czesc wszystkim na tej stronce.Jestem z Bremen- arsten,mam corke 6 letnia i spodziewam sie blizniakow na dniach.Czy sa tu jakies mamusie z moich okolic.Czekam na odpowiedz...pozdrowienia
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za mile przyjecie.jestem pierwszy raz na takim forum.ale czuje sie troche sama nie majac z kim pogadac.maz w pracy cale dopoludnie i dopiero sie wprowadzilismy do tej dzielnicy.sa tu Polki ale udaja ze wielkie niemki z nich.niedlugo urodze dwoch chlopcow i zbliza sie cieplutkie lato a ja nawet nie mam sie tu z kim spotkac i pogadac.nie znam jeszcze jezyka wiec odpada znajomosc z jakas niemka.myslalam ze tu bedzie ktos z moich okolic.ale fajnie ze przynajmniej Wy sie odezwalyscie i tak cieplo mnie przyjolyscie.dziekuje bardzo za gratulacje.pozdrawiam
 
ulka - nie ma za co dziekowac :-) ja tez jestem calymi dniami sama. maz wraca okolo 18-19. nie mamy tu rodziny, a wiadomo szczegolnie w ciazy potrzebuje sie bliskosci :tak:ale ty juz finiszujesz :-), wstaw suwaczki aby mozna bylo zobaczyc wiek Twojej ciazy :-)
a jak dlugo jestescie w niemczech? pacowalas tu? czy z mezem przyjechalas? bo u nas to ja pierwsza tu zjechalam, na studia. po roku moj m dolaczyl. jestesmy tu ponad 5 lat, ja pracowalam tu na 400 basis (wiadomo jako studentka:-))
 
Hej Dziewczyny,
no jakos dlugo mnie nie bylo..lenistwo jakies, albo sama nie wiem....ale widze, ze pare nowych dziewczyn sie pojawilo:-)
riba - zafasolkowania gratuluje, a w zasadzie to juz prawie dzidzi
ulka - gratulacje blizniakow, bedziesz miala co robic:-Dale jak masz starsza dziewczynke, to na pewno Ci pomoze

u mnie wszystko super, Aramisio pezla po calym mieszkaniu, najlepiej podoba mu sie pokoj dzieciecy:-D, a zabkow brak:-)
w sobote kupujemy nowe auto - Fors S-max , bedzie wieksze od BMW (moj maz krwawi sercem, no ale BMW nie buduje aut rodzinnych niestety), no i ma 7 foteli, wiec moge zapakowac cala rodzine i jeszcze kogos....
a za 2 tygodnie do Polski, nareszcie, mam wesele (moj brat cioteczny zeni sie z amerykanka meksykanskiego pochodzenia), wiec bedzie pewnie ciekawie:-)
 
Pscola- Jak to BMW nie ma rodzinnych aut? a X5,X6 ,kombi to nie rodzinne? ;-) Ale trzeba przyznac ze fordy robia teraz fajne auta :-)
A wesele z pewnoscia bedzie udane:-) taka mieszanka moze byc ciekawa :-)

Anka ten w kropki fajny :-)
 
Patrycja - kombi (5-tke) juz mamy od 6-ciu lat, przy dwojce dzieci bylo to naprawde duze auto, ale jak sie pojawil trzeci...
problem w tym, ze my potrzebujemy jeszcze dla kazdego dziecka fotelik (albo podwyzszenie) a z tylu sa naprawde 2,5 miejsca, widac to dopiero jak sprobujesz 3 siedzonka dla dzieci kolo siebie uplasowac - nie jest to latwe, nie kazdy model siedzen pasuje no i o zapieciu bez stresu nie ma mowy, nie ma doslownie jak reki wcisnac miedzy siedzonka!
X5 - miejsca w srodku z tylu tyle samo co w kombi, bagaznik tylko troche wiekszy, o cenie nie wspomne
X6 - za drogie, miejsce jak wyzej
mysmy juz naprawde wszystko wyprobowali, moj maz nie tak latwo przyznal, ze jednak BMW przy trojce dzieci nie jest wygodne, choc super auto
teraz bedziemy mieli 7 miejsc, a Ford jest 10cm szerszy
 
reklama
Ja jestem zakochana w X6 :-D
No fakt-zapomialam ze Wy macie 3 dzieciaczkow :-)
Ja wlasnie otworzylam piwko i tak sobie sacze...mloda zaraz do mycia i do spania...ale moj jeszcze mi kaze ,zebym szla z nim do auta przytargac felgi bo kupil dzis...Wrrrrrrr nie chce mi sie ;-)
 
Do góry