reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Paramore witaj i gratuluje upragnionej ciazy :-) Oby byla bezproblemowa :-)
JA tez kiedys tesknilam,a teraz za chiny bym do polski nie wrocila :-) ale ogolnie w domu bywam czesto...przynajmniej te 6-8 razy w roku...ostatnio bylam sama z mloda na 10 dni :-)

Riba becikowego tu nie ma...Elterngeld ja np.nie dostawalam...to chyba od dochodow zalezy...nie pamietam juz jak to bylo z ta biurokracja ;-)Zawsze i tak wszystko moj a zalatwial ;-)

Dzis wreszcie sloneczko i cieplo :-) Jak moj A wroci do domu to lece po zakupy...musze zawsze patrzec na niego bo tylko jedno auto narazie mamy ;-)
 
reklama
Witam nowa mamusie na forum i gratuluje ciazy.Ja tak jak Patrycja jezdze do Polski czesto ale wracac bym nie wrocila:-) Przyzwyczaisz sie a teraz jescze hormonki buzuja wiec masz dodatkowe odczucia.

Nie ma tu becikowego Eltangeld zalezy od dochodow a kindergeld nalezy sie kazdemu.Jesli chodzi o finanse to tu jest zdecydownie lepiej niz w PL:tak:Eltan dostajesz przez rok a kindergeld przez 18 lat wiec sama zauwaz ze tu o niebo lepiej i jescze w PL to rodzinne smieszne 48zl:szok:Eltangeld jest minimum 300e a kindergeld 168e o ile dobrze pamietam:sorry:


Jutro wpadnie do mnie nasza forumowa Blond robimy sobie spotkanko czyli mala imprezke.Telefonujemy a teraz bedziemy mogly poznac sie w realu:-)Juz nie moge sie doczekac:tak:
 
Czesc babki:-),
dawno tu nie zagladalam, a tu tyle nowych bywalczyn:-) Witajcie dziewczyny:-)
U nas duzo rzeczy sie dzieje i bez przerwy praktycznie gdzies wybywamy. Ostatnio chlopcy cos czesto sie zaziebiaja. Obecnie Eryk ma prawdopodobnie zapalenia ucha, jutro jedziemy to sprawdzic. Olek juz po roczku, jak ten czas szybko mija:szok:. Impreze roczkowa wyprawialam tydzien temu i oczywiscie sie udala. Bylo bardzo fajnie, jedynie pogoda nie za bardzo dopisala.
Pscola, gratuluje zakupu wiekszego autka:tak:My jezdzimy Citroenem Xara Picasso i bardzo sobie chwale, bo wszystko sie w nim miesci:szok:. Z tylu spokojnie zmiesza sie trzy wielkie foteliki:tak:. Na razie nie bedziemy zmieniac samochodu, ale w przyszlosci chcielibysmy VW Multivan, coby nie musiec brac przyczepki na rowery, bo zmieszcza sie w bagazniku:-D.
Ja rowniez tesknie za moim rodzinnymi stronami i wlasciwie w Pl czuje sie jak w domu. Tutaj praktycznie jestem, bo jestesmy para miedzynarodowa, tu urodzily sie nasze dzieci i tutaj zbudowalismy swoja egzystencje. W Pl byloby pewnie trudno sie obecnie odnalezc, szczegolnie finansowo.
Anka, udanego spotkanka:-)
 
Anka i jak tam spotkanie? z pewnoscia udane :-) foteczki jakies beda? :-)

A ja od wczoraj jestem sama w domu...Spokoj,cisza-ojjjj to wlasnie lubie :-) Moi jechali do tesciow a ja zostalam :) Wczoraj posiedzialam do 02:30,...a wstalam o 11:45 :-D zjadlam wlasnie sniadanko...a obiadu nie robie ...bo dla siebie samej mi sie nie chce...
Musze sie od jutra wziac za siebie bo za pare dni wesele a ja objadam sie jak glupia i jeszcze w kieckie nie wejde :O hahahahaha wczoraj zjadlam chyba z piec princepolo :-D We wtorek smigam na solarium troche jeszcze kolorow navrac a w srode mam kosmetyczke na paznokcie :-)no i w czwartek wyjazd :-)

Aga jak Eryk-co z uszkiem? No i fajnie ze Wam sie roczek udal :) moze jakias foteczka bedzie? :-)
 
wlasnie jestem od wczoraj u ani i jest super zajebiscie , dziewczynki bawia sie slicznie razem , a my pasujemy super do siebie mamy podobne charaktery ,szkoda tylko ,ze tak dlugo zwlekalysmy ,ale i tak jestesmy lepsze ,bo tutaj jeszcze zadne spotkanko sie nie udalo
 
Patrycja, ja tez mam takie schizy z przytyciem, bo ostatnio obzeram sie nie na zarty:szok::-D A sukienka pewnie wejdzie, a jak nie to ja przeszyjesz;-). Ale Ci fajnie z tym spankiem, prawie do dwunastej, zazdraszczam:tak::-D. Z Eryka uszkiem lepiej. Dostal spray do noska i tyle. W srode mamy z Olkiem bilans roczniaka, wiec i zabiore ze soba starszaka, coby doc go obadal:tak:.
Blond, super, zescie sie dogadaly z Anka:tak::-) Pewnie teraz to juz tylko kwestia bardzo krotkiego czasu, kiedy znow sie umowicie:-D.

U nas piekna pogoda, caly czas siedzielismy z dzieciakami na zewnatrz i oczywiscie zapodalismy sobie grilla, jakby inaczej:-D. Za tydzien wybywamy na urlopik i juz sie ciesze:-)
 
Melduje sie i ja:-)

Aga mam nadzieje ze zapalenie szybko minie.A przy okazji jak ten czas szybko ucieka , to juz rok:szok::sorry2:W cieple dni nie ma co sie kisic w domku trzeba korzystac:tak:Grill bardzo mile widziany.A gdzie jedziecie na urlop?


Patrycja w razie czego to kliny wszyjesz:-D:-D:-DA ze spankiem to mialas calkie fajnie:tak:


Spotkanie z Blond bardzo udane.Ciesze sie ze wkoncu zesmy sie spotkaly, szkoda ze musieli juz jechac no ale coz czasami dobra impreza nie musi trwac 3 dni:-D:-D Laura strasznie plakala za naszymi goscmi:-( Jak odjechal pociag to sie poplakala i ciagle pytala gdzie sa dzieci i ciocia:sorry: Dzieci swietnie sie rozumialy szczegolnie dziewczynki.Chodz jak to Laura moiwi kolege kocha:-D
Wczoraj mialsymy baski comber byla jeszcze z nami moja kolezanka Beata a wczesniej Agnieszka ktora nie mogla sie doczekac na Blond:-DPoszylsmy pozno spac a rano dzieci zrobily nam pobudke.Mimo zwe bylysmy nie wsypane fajnie spedzilysmy dzionek:tak:
Zdjec nie mamy jako tako bo glowie dzieciaczkom robilam ale juz wstepnie umowilysmy sie na sesje porzadnym sprzecikiem Blond.Zreszta juz kiedys tu pisala ze zajmuje sie fotografia.A wiec nic tylko teraz czekac na kolejne spotkanko:-)
 
reklama
Anka, Blond superowsko, ze tak blisko siebie mieszkacie i spotkanie fajowe:tak:
Co do urlopu, to wybywamy na dwa tygodnie na Ibize. Mam nadzieje na piekna pogode i plywanko w cieplym morzu:tak:. Zwiedzanko tez zaplanowane, byleby tylko wulkan nie wybuchl znow i lotnisk nie pozamykali:wściekła/y:
 
Do góry