reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Riba z tego co pamietam to czesto cialo swedzi w ciazy :-) mnie np.piersi swedzualy..a czasami brzuch okropnie :/

U nas tez piekna pogoda...ale wrocilysmy szybko z placu zabaw bo mloda se kake popuscila w majdy.... :-D:-D
 
reklama
Witajcie dziewczyny :-)

udzielalam sie juz na forum - Mamy z Niemiec, ale tu jeszcze nie.
zaczynam 27 tydzien ciazy, to moje pierwsze dziecko :-) duzo strachu i obaw :eek:
mieszkam w hamburgu od ponad 5 lat, przyjachalam tu na studia, potem dolaczyl moj m i tak jakos sobie dalej tu mieszkamy.
czy ktoras miala tu cesarke??

witaj.. ja też jestem w ciązy a cesarkę mam na 17 maja zaplanowaną... w szpitalu już jestesmy po wstępnej wizycie.. obsługa całkiem milusia... zobaczymy jak dalej będzie...

witajcie dziewczyny.. jakoś mi sie pisać ostatnio nie chce.... nie wiem co się dzieje.. jakies przesilenie wiosenne czy co???? jak ja już bym chciala mieć małą przy sobie...... buuuu
 
ale mnie swedzi cale cialo i nasila sie to wieczorem i w nocy. takie sa wlasnie objawy cholestazy ciazowej. dzisiaj bylam na badaniach krwi i jutro sie dowiem czy to to, czy po prostu swedzenie ciazowe. mam nadzieje ze to drugie
 
wyniki mialy byc okolo 13 a praxis do 12 otwarta. lekarz mial zadzwonic jesli cos bedzie nie tak. nie zadzwonil. mimo to dzwonilam tam jeszcze przed zamknieciem, myslalam ze moze juz beda, niestety. mam nadzieje ze to oznacza ze wszystko w porzadku, a nie to ze zapomnial o mnie. takze na 100% bede pewna dopiero w poniedzialek. na razie pije wapno, biore homeopatyczne tabletki i uwazam na to co jem. mam nadzieje ze bedzie dobrze :)
 
No Riba to czekamy dalej na Twoje wyniki :-) Napewno wszystko gra :-)

Anka kupilas cos tam na tym ebayu ? :-)

U nas pogoda do dupy...mloda w Kita,ja juz posprzatane,po sniadanku i zaliczona pierwsza kawa...
zajebista wiosna...niech ja szlag trafi....
 
tak, tak, wczoraj zadzwonilam i powiedzial ze jesli chodzi o watrobowe to wszystko w porzadku, takze to swedzenie nie ma nic wspolnego z cholestaza. dzieki bogu. nie usmiecha mi sie szpital i dieta :) dzieki dziewczyny za troske :)
u nas dzisiaj lekko sloneczko wychodzi. na 13 mam termin u fryzjera z naszym psiakiem. ciekawa jestem jak sie zachowa. pierwszy raz idziemy, a on ma 4 m-ce.
 
Riba fajnie ze wszytsko gra:tak: Dieta w ciazy :baffled:ktora by to latwo przeszla ja jadlam raz na dobe zaczynalam o 6 rano a konczylam o polnocy:-D:-D

Patrycja dzis kupilam sobie dwa stroje i Laurze wozek dla lalki:-)


Jutro rano jedziemy do Konsulatu a w piatek rano do Polski:-)
 
reklama
anka ale masz fajnie ze do pl jedziesz. my ostatni raz na gwiazdke bylismy i teraz tez dopiero na gwiazdke. smieja sie z nas w pl, ze to dziecko to napewno kupimy albo cos tam. na gwiazdke nic nie bylo jeszcze po mnie widac, a na kolejna z 5cio miesiecznym dzieckiem przyjedziemy :)
 
Do góry