reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

witam

U nas juz po komuni w Pl wiec totalny luzik i mysle juz o urlopie:tak::-D
Komunia fajna przy okzji oblalismy brata urodzinki:-)
Ogolnie udany wypad bo i w sobote caly dzien spedzilam na zakupkach:tak:
Troche zakupilam sobie ciuszkow i jestem mega zadowolona:happy2:
Laura miala towarzytswo kuzyna i babci wiec mamusia mogla odpoczac

Pscola niech sie Wam dobrze jezdzi tym autkiem.A faktycznie wlozenie 3 foteliko do auta graniczy z cudem.Ja jezdze VW i ostatnio wiozlam z tylu 2 foteliki i jedno pozwyzszenie pod dupke.Jakos ciasno mi to wygladalo ale dalismy rade.

Ja jak mam zamontowane 2 foteliki z tylu to mieszcze sie miedzy nie i czasem to wykorzystujemy z kolezankami - zeby sie gdzie wspolnie wybrac:-D:-D:-D
 
reklama
No toi przyjemny wypad mialas :-) ja zawsze w polsce tez sie obkupie...ostatnio wybitnie kasy wydalam :/
Ja dzis z mloda sama w domku... moj zas w interesach wyjechal...ale odpoczywm przynajmniej od niego :-D Mloda sobie lezy i oglada bajki bo przed chwila walnela sie w stoil -juz dzis drugi raz...wiec lepiej jak bedzie nieruchomo lezala :-D Pogoda taka ze o kant dupy ja tylko rozbic...masakra...sprawdzanm co jakis czas ta pogode ale nie widac poprawy...szok!!! w antarktyde moze sie powoli zmieniamy?
 
Dziewczyny czy oni w tym kraju powariowali?
Mam z mala gimnastyke,bo miala blokade bioder i teraz musimy gimnastyke robic...tylko,ze ja nie tak to sobie wyobrazalam,myslalam,ze bedziemy troche bioderkami ruszac a dzisiaj pani doktor od gimnastyki wziela Maje i na sile z nia raczkowala !!:no:
Postawila ja do pozycji jak do raczkowania i 'szla' z nia na przemian posuwala raczke,nozke by jej pokazac jak sie raczkuje! mala plakala,lzy jak grochy,nie moglam na to patrzec,az mi samej lzy polecialy,w koncu chwycilam mala na rece ,przytulilam i nie pozwolilam jej dluzej meczyc.To,ze miala blokade bioder to chyba nie znaczy,ze teraz MUSI raczkowac...przeciez nie wszystkie dzieci raczkuja.Paranoja jakas.:no:
 
Dziewczyny czy oni w tym kraju powariowali?
Mam z mala gimnastyke,bo miala blokade bioder i teraz musimy gimnastyke robic...tylko,ze ja nie tak to sobie wyobrazalam,myslalam,ze bedziemy troche bioderkami ruszac a dzisiaj pani doktor od gimnastyki wziela Maje i na sile z nia raczkowala !!:no:
Postawila ja do pozycji jak do raczkowania i 'szla' z nia na przemian posuwala raczke,nozke by jej pokazac jak sie raczkuje! mala plakala,lzy jak grochy,nie moglam na to patrzec,az mi samej lzy polecialy,w koncu chwycilam mala na rece ,przytulilam i nie pozwolilam jej dluzej meczyc.To,ze miala blokade bioder to chyba nie znaczy,ze teraz MUSI raczkowac...przeciez nie wszystkie dzieci raczkuja.Paranoja jakas.:no:

wspolczuje Ci przezycia.Pewnie ze nie wszystkie dzieci raczkuja a co to za Pani doktor ktora na sile kaze dziecku raczkowac.Dobrze zrobilas biorac mala na rece.Biedaczka tylko stresu sie najdla.



Pogoda dzis nie bardzo... pochmurnie bleeee
Popolusniu wybieram sie na zakupy do kolezanki do Nauss a potem na kawulcxa w milym towarzystwie.
Tak wiec za obiad musze sie wziasc dzis pomidorowa i chili con carne
 
Jola-niezle-co za wredne pizdzisko!!!! jak dla mnie to raczej tak dziecku krzywde mozna zrobic a nie pomoc....

U nas pada...wlasnie gotuje obiad,potem po mloda do Kity i wtedy na zakupy...musze mlodej jakies podkoszulki kupic,skerpetki bo sie wybieram od tygodni :-D
 
hej

Wpadlam napisac ze moaj Laura wkoncu ma paszport Dzis bylismy w Koloni w konsulacie zlozyc wnioski Ja niestety na swoj musze zaczekac miesiac bo drukuja go w W-wie.
Laura z tatuysiem moze juz jechac na urlop:-Dmamusia musi zaczekac:-D:-D

Patrycja i jak:confused:Udalo sie kupic pokdkoszulki i skarpetki:-D
Moja oglada dobranocke i zaraz ja klade spac:tak:a ze meza nie ma to walne sobie relaksik w wannie.Wczoraj wzielismy wspolna kapiel to dzis moge samiutka polzezc:tak:
 
hej dziewczyny,

u mnie i synka wszystko w porzadku :) maly rosnie, a ja z nim :)
mam pytanie, czy wszystkie tu macie papiery niemieckie?? szukam kogos w podobnej sytuacji do nas tzn, oboje pl (bez niemieckich dokumentow), maz gewerbe, a ja studia i na tej podstawie tu jestesmy. mam kilka pytan odnosnie kindergeld i elterngeld. wiem, ze nam sie naleza, ale chcialabym sie dowiedziec czy bedziemy musieli zalatwiac jakies pisma z pl. tzn, czy pracujemy tam? czy dostajemy jakas kase z pl? dodam, ze oboje jestesmy tu ponad 5 lat i dziecko urodzi sie tu.
 
hej dziewczyny,

u mnie i synka wszystko w porzadku :) maly rosnie, a ja z nim :)
mam pytanie, czy wszystkie tu macie papiery niemieckie?? szukam kogos w podobnej sytuacji do nas tzn, oboje pl (bez niemieckich dokumentow), maz gewerbe, a ja studia i na tej podstawie tu jestesmy. mam kilka pytan odnosnie kindergeld i elterngeld. wiem, ze nam sie naleza, ale chcialabym sie dowiedziec czy bedziemy musieli zalatwiac jakies pisma z pl. tzn, czy pracujemy tam? czy dostajemy jakas kase z pl? dodam, ze oboje jestesmy tu ponad 5 lat i dziecko urodzi sie tu.

My jestesmy oboje polakami i nasza corka tez sie tu urodzila.Oba swiadczenia sie Wam naleza.My nie musielismy nic z polski zalatwiac ale moze cos sie zmienilo wiec warto zapytac w urzedzie
 
Witam :)

Widzę że piszą tutaj przyszłe mamusie i te które mają już swoje pociechy przy sobie.

Dołączę i ja :tak:... Mieszkam od roku w DE... i i i jestem w 6 tygodniu upragnionej ciąży...i tak jak zawsze była tęsknota tak teraz przerosła moje oczekiwania :szok:( hormony ???) ...
tęsknie na maxa za bliskimi ...mamą siostrą przyjaciółką...nawet za panią z warzywniaka :cool2:... Mąż żartuje że przebierze się za moją mamę żeby mi ulżyć hehe:ninja2:...
 
reklama
My jestesmy oboje polakami i nasza corka tez sie tu urodzila.Oba swiadczenia sie Wam naleza.My nie musielismy nic z polski zalatwiac ale moze cos sie zmienilo wiec warto zapytac w urzedzie

a czy w de dostaje sie cos takiego jak becikowe w pl? czyli jakas jednorazowa wyprawke? kurcze ile tej papierkowej pracy jest, a ja juz wszystko przygotowuje bo potem moj m nic nie zalatwi.

paramore - witamy :)
 
Do góry