reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
hej

Kasik witam i gratuluje fasolki :)

Blond ogladne na nk skoro tu sie nie da:/


My wczoraj bylismy w ZOO bylo extra wrocilismy zmeczeni po 19
Dzis tez w ruchu bo pogoda dopisuje :)
Jutro ma byc podobnie wiec raczej komp wieczorkiem odpale.Chyba ze ktos mi plany zmieni:rofl2:
 
Jezuuuu mam dzis mega lenia....najadlam sie i teraz nic tylko spac bym chciala...Jeszcze ta pogoda taka dobijajaca...slonce sie pojawia jak sie chyba pomyli...zaraz pewnie zacznie lac bo czarne chmury widze...zomno jak dliabli,a mi przyszlo do kity busem smigac...ehhhhhhhhh ja sie tak nie bawie:crazy::-D
 
Hej laski :) co tam nowego ? ;-) Dzieki Magda za zaproszenie na NK :-)
U nas dzis piekne sloneczko-wreszcie!!!!!! wrocilo spowrotem i mam nadzieje ze juz nigdzie do pazdziernika nie zaginie:-D
Mieszkanie wysprzatane...tylko siebie do porzadku musze przywrocic... ;-) potem obiad....po mloda do kity...a potem jakis plac zabaw albo skoczymy na spacer do stadniny koni :-)
 
Hej hej u nas dzis grzeje :) a my w domku bo Szymek znowu chory:-(.
jedyne co mnie dzisiaj bardzo ucieszyło to list z wiadomością że Szymon zostanie przyjety do przedszkola od 01 wrzesnia:tak::-):-) ale jest maly problemik bo, nie moge go za chole... nauczyc ze nie robi się w majty tylko na nocnik albo kibelek:eek::crazy::baffled:, ja chyba kiedys zwariuje, 2 lata i 2 miesiące a on nie moze pojąc o co w tym chodzi!!!
 

Załączniki

  • 111.jpg
    111.jpg
    42,1 KB · Wyświetleń: 37
  • P1100111.jpg
    P1100111.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
hej :)
U nas dzis tez slonecznie.Moja spi bo ja cos brzuszek boli Nie wiem z czego bo nic nowego nie zjadla:baffled: Dalam jej rumianek i poszla spac:sorry:
Jestesmy po obiedzie ja sie nudze bo nie mam co robic ja dziecko spi a mieszkanie posprzatane.nawet nie mam prasowania a o praniu nie wspomne:-D
Magda widze ze fajny ubaw mieliscie.
 
Witajcie dziewczyny :-)

udzielalam sie juz na forum - Mamy z Niemiec, ale tu jeszcze nie.
zaczynam 27 tydzien ciazy, to moje pierwsze dziecko :-) duzo strachu i obaw :eek:
mieszkam w hamburgu od ponad 5 lat, przyjachalam tu na studia, potem dolaczyl moj m i tak jakos sobie dalej tu mieszkamy.
czy ktoras miala tu cesarke??
 
Magda Twoj maly to niezly przystojniak :-) a straniem w majdy sie nie przejmuj :-D dzieci tak maja...przyjdzie jeden dzien ,ze przestanie...a zakladasz mu pampersy? u nas jesli dziecko nosilo papersy to trzeba bylo przyniesc i problem z glowy...moze w przedszkolu szymek Ci sie wlasnie nauczy bo bedzie widzial jak to robia inne dzieci i tez bedzie tak chcial :-)

My bylysmy u konikow,potem spielplatz ,potem male zakupy i teraz opijalysmy sie milchshake :) sama robilam ;) do tego zjadlam cala paczke migdalow-i pekam juz w szwach :-D

Riba witaj-gratuluje ciazy...ja rodzilam naturalnie wiec sie na temac cc nie wypowiem ;-)

Anka a Ty sie ciesz ,ze masz chwile spokoju a nie zaraz se zajecia wyszukujesz :-D
 
reklama
piekna pogoda dzisiaj w hh :-) u Was tez??
przed chwila byla u mnie polozna, znowu dowiedzialam sie nowych rzeczy :-)
posluchala serduszka :tak: a po poludniu musze do lekarza leciec :-( bo cos mnie cialko cale swedzi i nie wiem co to.
dziewczyny, ktore tez czekaja na dzidzie, macie cos podobnego??
 
Do góry