reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
wiec napisze w skrocie
Witam mamuski fajnie ze sie troche mam znalazlo
Trzymam kciuki za mamusie w dwupaku i czekam na rozwiazanko oczywiscie szybki i bezbolesne
PO slubie i po weselu mamy sie swietnie wesele bardzo udane goscvie zadowoleni Jedzonko bylo pyszne a orkiestra swietnie grala
Zdjec nie mam ale jak beda to sie pochwale
Laura super sie zachowala bo dala mamie i tacie pauze na dwa dni non stop latala do babci
Bylam na bgilansie z Laura czyli na U7 wazy 13,3kg i mierzy 94cm ze wzrostem poza siatka centylowa:-D
 
Nie ma jak urlop w Polsce ja w niedziele jade znow na Polske odebrac zdjecia i film z wesela:-)
Juz nie moge sie doczekac:tak:

Dzis jestem zmarnowana bo wczoraj bylismy na weselu arabskim inna kultura ale podobalo mi sie wiadomo to nie to co u nas wyzerka, tance do bialego rana i alkohol:-D:-D:-D
 
Hey dziewczyny!

Juz kiedys tu cos pisalam ale sie przypomne.
Mieszkam w Zweibrucken z mezem i czekam z niecierpliwoscia na dzieciatko. Mam nadzieje ze porod przebiegnie szybko i sprawnie, termin mam na 23.09.2009 i wlasnie wybieram sobie polozna, nie wiem czy nie za pozno ale wczesniej nie moglam wiec mam nadzieje ze jakas znajde.
Dziewczyny jak ktoras jest z moich okolic to niech da znac, nikogo tu jeszcze za bardzo nie znam a fajnie byloby miec kolezanke...

Buziaki:-)
 
Kiki - czuje sie pewnie podobnie jak Ty:O)
ja mam jeszcze 2 tygodnie, latam ciagle do toalety, w nocy niestety tez, kregoslup jako tako, choc czasem boli, mam nadzieje, ze sie "rozpakuje" w przyszlym tygodniu i nie bede musiala po terminie chodzic:tak:wszystko mam juz przygotowane

Anninka - ja tez wrzesniowa mama, choc termin mam na 01.09,niestety nie miszkam w Twoich okolicach, szkoda:sorry2:
jak Ty sie czujesz?
 
reklama
Do góry