reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Witam serdecznie:-)
Rowniez mieszkam w Niemczech,wraz z mezem,psem i Nienarodzonym..,Jestem w 18 t.c i ciesze sie ,ze na Was trafilam..Fajnie bedzie powymieniac sie doswiadczeniami...
 
reklama
agbar77 - witaj! jakos dziewczyny ostatnio malo pisza, ale to okres urlopowy, wiec pewnie wielu nie ma, ja tez w ciazy, choc juz mocno zaawansowanej (37 tydzien), jakby co, to pisz....:tak:
 
agbar77 - witaj! jakos dziewczyny ostatnio malo pisza, ale to okres urlopowy, wiec pewnie wielu nie ma, ja tez w ciazy, choc juz mocno zaawansowanej (37 tydzien), jakby co, to pisz....:tak:

OOO to ty juz na wylocie:-)
Ja zaczelam 18 tydzien i wlasnie sie stresuje bo czekam na wyniki amniocentezy.Lekarka miala do mnie dzwonic i czekam i czekam i czekam.....i na kazdy dzwiek telefonu podskakuje...
 
a tego badania nie znam (i chyba nie mialam) - co to takiego? a moze mialam i nie wiem, ze sie tak nazywa???? ja nie mialam zadnych problemow w moich ciazach, wiec za bardzo sie nie orientuje w medycznych definicjach
 
a tego badania nie znam (i chyba nie mialam) - co to takiego? a moze mialam i nie wiem, ze sie tak nazywa???? ja nie mialam zadnych problemow w moich ciazach, wiec za bardzo sie nie orientuje w medycznych definicjach


Pobranie wod plodowych...inaczej amniopunkcja:tak:
Dzis w koncu laskawa pani doktor sie odezwala...
Prawidlowy kariotyp meski!!!!:-):-)
 
no nie, tego nie robilam rzeczywiscie
gratuluje, ze dobrze wyszlo, no i chlopczyka:-)sama mam juz 2 i ten trzeci w brzuchu do kompletu, moja druzyna pilkarska rosnie:-D

a gdzie mieszkasz?
 
witam wszystkich:-)
faktycznie jakos spokojnie na naszyn forum,ale powoli wakacje sie koncza i mam nadzieje ze bedzie nas wiecej:-).zawsze fajnie jest sie kogos poradzic i podpytac, w watpliwosciach i podzielic radosciami co do swoich dzieciaczkow:-).Jestem mama juz od pol roku ale pytan zawsze mnostwo,tym bardziej ze nie mam tutaj zadnej rodziny a i kolezanek tez nie zawiele,zreszta kazdy zawsze zajety swoimi sprawami,poza tym one juz maja prawie dorosle dzieci wiec nie mamy wspolnych tematow:-(.dlatego ciesze sie ze jestescie:-D
Tydzien temu wrocilismy z Polski ,Niestety tylko tydzien,ochrzcilismy nasza Majeczke ,nikt jeszcze jej z mojej rodzinki nie widzial, wiec bardzo chcialam sie nia pochwalic;-)a przy okazji babcia znalazla pierwszego zabka u mojej malej:cool2:.

Ani i jej polowce gratuluje :happy2: i zycze duzo milosci i szczescia:happy2:.

i pozdrawiam wszystkie mamy i te przyszle tez:-)
 
reklama
witajcie mamuśki z Niemiec:-):-):-)

Ja tylko gościnnie, mam kilka pytań. ;-);-);-)
Wybieramy się z meżem i dziećmi do Niemiec na urlop, w planach mamy legoland [ oczywiście]:-D, mąż gdzieś na mapie [ na zachodzie kraju] wypatrzył jeszcze zoo, pozostaja nam jeszcze trzy dni pobytu w Niemczech, czy mogły byscie mi coś ciekawego polecić, chce zeby to było coś iwyłacznie dla dzieci, żeby ten urlopik był wykorzystany na maxa dla nich, co mi polecicie. Wiem że Niemcy sa piękne, ale to czas dla dzieci i jakieś chodzenie po parkach, czy muzea historyczne odpadaja, coś co by dzieciaki zainteresowało. Z góry dziękuje za pomoc :-):-):-):-)
 
Do góry