reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej Babeczki,
witam Was swiatecznie z Polski, udalo mi sie dorwac do komputera, wiec chcialam Wam zyczyc pieknych, rodzinnych i slonecznych Swiat!

Kiki- mam nadzieje,ze juz lepiej sie czujesz?a to sie przytrafilo! a dziewczynki gratuluje!!!:-):tak:super, bardzo sie ciesze, bo wiem jak chcialas:-Dmy jeszcze nie wiemy co bedzie, musze poczekac do 20.04
macie juz wybrane imie?

witam nowa mamusie- fajnie, ze nas wiecej;-)

jeszcze raz smacznego jajeczka!
 
reklama
Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych
pełnych wiary nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja".
 
witam po dwutygodniowej przerwie!
te dwa tygodnie lenistwa w Polsce sprawily ze nie mam sily sie rozpakowywac :szok: Pogoda jest taka piekna ze nie chce sie siedziec w domu!!!
Jak tam po Swietach kobietki??
 
Hej Kobitki,
mnie tez dlugo nie bylo, mam nadzieje, ze wszystkie zdrowe i zadwolone?

my wczoraj bylismy na USG, no i wyglada na to, ze pozostane krolewna z moimi chlopakami, bo nasza dzidzia to rowniez chlopczyk:-)
teraz jeszcze szukamy fajnego imienia, bo dla chlopca jeszcze nie mamy
jest kilka propozycji:
- Lukas (niestety bardzo czeste tutaj, no i w Polsce bedziemy Lukaszem, co mi sie specjalnie nie podoba, jakos tej forma nie lubie:eek:)
- Leonard ??? (Leo w skrocie:sorry:)
- Aramis (czy nie za bardzo wyszukane, no i nomen omen - "trzeci" muszkieter - czy to nie za duzo dobrego?:laugh2:)

czekam na Wasze typy i moze macie jakies inne fajne pomysly, pasujace oczywiscie do dwoch poprzednich?
 
Pscola gratuluje, mamuniu malych rozbojnikow!!
Widze, ze tak jak ja pozostaniesz jedyna dama w domu:tak:(chyba, ze zaplanujecie nastepnego dzidzia i wyskoczy dziewczynka:tak:):tak:
Imie Lukas, rzeczywiscie jest za bardzo popularne tutaj, wiec rowniez bym odradzala, co do Leonarda, bardziej podoba mi sie Lenard:tak:, Aramis - jak dla mnie odpada:no:. Z chlopiecych imion podoba mi sie Moritz lub (Maurice- jak kto woli), Christian, Julian, a juz najbardziej Tristan:tak:. Dalabym pewnie to imie mojemu drugiemu synkowi, gdyby nie opor malza, on zgadza sie na oryginalne ale nie az tak bardzo wyszukane imiona. Wiec my zdecydowalismy sie na Alexandra (potym jak kolezanka "ukradla" mi imie Julian:angry:;-)) Musze przyznac, ze wybor imienia dla chlopca jest o wiele trudniejszy niz dla dziewczynki:tak: (dla dziewczecia mialabym imie Lilia:tak::-))
 
dzieki Aga!
Moritz nie za bardzo mi sie podoba, za to Tristan jest znakomite, tez juz mojemu przedstawialam, ale jakos bez entuzjazmu
maz tenduje do Leonarda (maly lewek), ja jeszcze sama nie wiem, choc sam Leonard byl moim pomyslem, jeszcze jak bylam w drugiej ciazy, a teraz sie jakos zdecydowac nie moge , bo Leonow jak mrowkow ostatnio
i tak bysmy Leo wolali.....kurcze nie wiem:baffled:
Lukas tez ladnie, ale nie za bardzo oryginalnie, a ja bym chciala inaczej niz wszyscy:rofl2:
pomozcie !!!!:sorry:
 
Hej Dziewczynki
Witam ponownie po dluuuuugiej przerwie . Jakos wyszlo ze musialam sie zadomowic w szpitalu ale poki co ...wrocilam ( i to na szczescie nie sama :o)))))!!! )
Caluje Was goraco i zabieram sie do nadrabiania zaleglosci :o)
 
Loren - to znaczy, ze juz urodzilas???z suwaczka niestety nie moge tego odczytac
jesli tak, to napisz cos wiecej, chlopczyk czy dziewczynka? imie? jak bylo?
a co sie stalo, ze musialas lezec w szpitalu?

u nas pieknie goroca, jak w lato, teraz krotki tydzien, wiec mam nadzieje, ze szybko zleci:tak:
 
Loren - to znaczy, ze juz urodzilas???z suwaczka niestety nie moge tego odczytac
jesli tak, to napisz cos wiecej, chlopczyk czy dziewczynka? imie? jak bylo?
a co sie stalo, ze musialas lezec w szpitalu?

u nas pieknie goroca, jak w lato, teraz krotki tydzien, wiec mam nadzieje, ze szybko zleci:tak:

Nie , nie urodzilam - na szczescie - jestem dopiero w 19 tc .
Problem polega na tym ze Bobas wdal sie w rodzine M i jest ... za duzy !!
Rozrywalo mnie od srodka - odklejalo sie lozysko i porobily krwiaki ktore reguralnie pekaly - z tego bralo sie bardzo brzydkie mocne krwawienie :o(
Na szczescie brzusio sie podnioslo i Bobas ma teraz wiecej miejsca wiec krwawienie ustalo i moglam wrocic do domciu.Przede mna teraz jeszcze 20 t czekania a co bedzie i czy na pewno wsio jest ok dowiem sie w nadchodzaca sobote.
Pozdrawiam goraco !!

(U na od samego ranka pada :o( )
 
reklama
no to cale szczescie Loren, ze juz lepiej, jeszcze przeciez dluzo chodzenia z brzusiem przed Toba
a prawie jestesmy w tym samym momencie, ja teraz w 23 tyg.
moja dzidzia dosc aktywna, kopie mnie dobrze, choc jak maz przylozy reke by poczuc to przestaje - ciekawe:eek: - moze inny puls wyczuwa??
za to jak ja trzymam reke, to normalnie ze mna rozmawia:laugh2:

a mam teraz takiego lenia na prace, normalnie chyba pojde na zwolnienie, bo tak mi sie nie chce....
 
Do góry