reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
pozdrawiam Was serdecznie i witam nowa mame:-)

a dziekuje Pscola :-) - .....tyle ze ja sie tu juz kiedys meldowalam ;-) ...ale poki co wiecej czasu spedzalam w szpitalu niz na necie :-(.
No ale mam nadzieje ze teraz bedzie na odwrot .

Milego dzionka Wam zycze - mimo te u mnie ciemno , zimno i mokro - tragedia:no:
 
hej,
fasoll- nic nie biore, lekarz stweirdzil wirusik, wiec niby nic powaznego, a wiec laze taka troche nie na 100%, mam nadzieje, ze szybko mi przejdzie

Loren - ach nie ma za co, w zasadzie mialam na mysli agnes261 , bo Ty to juz "stara piszaca":-D u nas tez dzis ciemno, my na poprawe humoru szukamy urlopu, chcemy jeszcze w czerwcu pojechac na 2 tyg. do Chorwacji

i "Czesc" dla nowej mamusi, Astarte - gdzie mieszkasz???
 
A skoro juz jestem to mam pytanie, czy znacie jakis dobry sprey ktory moge tu kupic do czyszczenia uszek dziecia
 
hej,
fasoll- nic nie biore, lekarz stweirdzil wirusik, wiec niby nic powaznego, a wiec laze taka troche nie na 100%, mam nadzieje, ze szybko mi przejdzie

Loren - ach nie ma za co, w zasadzie mialam na mysli agnes261 , bo Ty to juz "stara piszaca":-D u nas tez dzis ciemno, my na poprawe humoru szukamy urlopu

Jak widze znow sie wyglupilam :zawstydzona/y::-D - ot i cala ja !!
A tego urlopu to az ci zazdroszcze :tak: - u mnie zero wakacji w planach :-(
Za to M zglosil miesiac urlopu po porodzie :-) co nie zmienia faktu ze z wakacji nici :-(
 
A skoro juz jestem to mam pytanie, czy znacie jakis dobry sprey ktory moge tu kupic do czyszczenia uszek dziecia

osobiscie nie mam jeszcze zadnych doswiadczen ale podgladajac siostre widzialam jak w takie rzeczy zaopatruje sie w baby walz : www.baby-walz.de i bardzo sobie wszystko chwali. Maja tam doslownie wszystko jesli chodzi i pielegnacje bobasa
 
osobiscie nie mam jeszcze zadnych doswiadczen ale podgladajac siostre widzialam jak w takie rzeczy zaopatruje sie w baby walz : www.baby-walz.de i bardzo sobie wszystko chwali. Maja tam doslownie wszystko jesli chodzi i pielegnacje bobasa
Dzieki Loren mi chodzi o sprey do czyszczenia uszek, do rozpuszczania woskowiny, taki ktory moglabym kupic waptece, tylko nie wiem o co mam pytac:-( myslalam ze tu ktos bedzie znal jakas niemiecka nazwe
 
reklama
Do góry