reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Wlasnie Kiki ,jak tam?
Cos tu wogole cicho od 2 dni....
Anka juz wyjechala do polski?
Ja wlasnie pichce obiad...posprzatalam dzis duza szafe w przedpokoju,zrobilam porzadki w szufladach i w kapciach...umylam okno w kuchni i wypralam firanki...teraz jeszcze musze je wyprasowac:baffled: no i mam do zlozenia dwie suszarki prania-bleeeeeeeeee:baffled::dry:
 
Hej dziewczyny...ja ostatnio niemam zaduzo czasu by przy kompie posiedziec.
Maly spi a ja biore sie za prasowanie bo mam go sporo...wczoraj wysprzatalam lazienke od podlogi do sufitu,jeszcze kuchnia mi zostala ale to moze jutro.
Pozatym nic ciekawego,w poniedzialek jade na zakupy malego zostawimy u tesciowej chcem sobie jakies spodnie i moze z dwa swetry kupic a w Esprit sa zarabiaste przeceny....
i tak po malu i do przodu...
bede wieczorkiem pozdrawiam
 
witam dziewczyny testowalam w czwartek wieczorkiem bo to byl juz 31 dzien cyklu no i wyszly dwie piekne kreseczki..jestem w ciazy..hurrrrrrrraaaaaaaaaaaa bylam u ginekologa w piatek to tez zrobil i tez potwierdzilo ciaze..teraz mam termin6.01 to bedzie juz fasolke widac..pozdrawiam
 
Kiki-gratuluje:-):-):-):-):-):-):-):-)
Termin masz dokladnie w moje urodziny u ginekologa:-D
Dbaj o siebie i fasolke :-) zycze pieknych 9 miesiecy bez mdlosci itp. ;-)
 
witam wszystkich. ja od 2 miesiecy jestem 100 % mamusia. przez 10 lat probowania w polsce nic nie wyszlo...udalo sie na poczatku roku, w trzeci dzien pobytu w niemczech :-)
witam aga76ta gratuluje ci naprawde ze po tylu latach udalo ci sie zajsc w ciaze i jestes juz szczesliwa mamusia.gratuluje;-):-)napisz co urodzilas jak dzidia sie sprawuje..jak przeszlas porod..ten niemiecki klimat dobrze ci zrobil:tak:pozdrawiam i zycze pieknego macierzynstwa..;-)
 
hej laski1
kiki SUPER WIELKIE GRATULACJE!!!


Aga tez wielkie gratki ze jestes mama!
no i wszystkim milego lykendu;-):tak: sory ze tak krotko ale nie mam weny:-(
 
reklama
:-):-DKiki -to super, ale sie ciesze:-):-D. Zycze Ci zdrowej i szczesliwej ciazy:tak:. Jak Twoje chlopaki zareagowaly? moze tym razem bedziesz miala krolewne w domu?
ja jeszcze musze poczekac, ale chyby nie wytrzymam tak jak Ty do 31 dni i sprobuje dzien przed terminem

Aga76 - super, ze jestes, witaj! napisz cos wiecej o sobie:tak:

dzisiaj przyjechala moja mama, jutro tesciowa, Swieta mozna zaczac, ;-)
 
Do góry