reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
mamusia 1000 witamy na forum Gratulacje zafasolkowania:-)

Partycja
trzym,aj sie cieplutko i szybko do Nas wracaj.zazdroszcze wyjazdu mimo iz tylko na weekend jak dla mnie to zawsze cos:rofl2:

Ja dzis milo spedzilam czas z kolezanka i potem Moj byl w domu teraz chrapie na kanapie:-D
 
Do Bremen to ja mam ponad 300km moze kolo 350km:baffled:
Oj a Berlin heheh 600km:sorry2:


Dzis mamy imprezke w domku znajomi przyjada i zostana na noc wiec jak narazie jade po bulki bom glodna a potem lista i na zakupy:rofl2:
 
Czesc Dziewczyny!
napoczatek sorry,bo dlugo sie nie odzywalam, zaganiany ten tydzien troche
teraz za to siedze w domku,bo Nikos mi kaszle i ma katar,wiec zrobimy sobie wolne,chociaz ze 2 dni,zobaczymy czy bedzie mu lepiej

Mamusia 1000 - witaj:-),no i oczywiscie gratulacje !to twoja pierwsza ciaza?
ja mieszkam tez niestety daleko od Ciebie, jakies 800km:szok:,szkoda

Ania - my nasz wyjazd doGrevenbroich ciagle odkladamy,jakos zawsze cos nie pasuje,ale co sie odwlecze....:tak:
 
Ja juz jestem...Wrocilismy dzis w nocy :-)
weekend spoko...ale niedziele to raczej do tych tragicznych bym zaliczyla,...popilam z bratowa i kumpela i chorowalam caluska niedziele...Ja nie mam woreczka zolciowego wiec juz wogole u mnie nie powinno byc alkoholu .... wymiotowalam dwa razy...do tego okropny bol glowy,raz zimno raz goraca i gdzie nie siadlam to sie kladlam:-D
 
Witam.Tak to moja pierwsza ciąża,szkoda ze nie ma blisko mnie mamusi,byloby milo.Narazie dużo odpoczywam,to 9tydzien,troche plamilam i dzidzia za nisko leży,ale bedzie dobrze mam nadzieje,teraz jestem spokojniejsza bo tydzien temu byla tragedia.Płakałam i myslalam o najgorszym.Wlasnie wtedy znalazłam ta stronke,dziewczyny mnie uspokoily.Piszcie,Pozdrawiam!!!
 
Ah i zapomialam paszpotrtu malje,,,przypomialo mi sie dopiero jak nas policja zatrzymala juz w DE...:szok::-D Na szczescie nie chcieli ani ode mnie ani od Noemi dokumentow..Dobrze ze to policja nie zoll.... Wogole wporzatku gosc byl bo kazal adamowi dac prawojazdy i dokumenty od auta a ten mu swoj dowod osobisty:-D facet spojzal,oddal i kazal jechac dalej...:-)
 
witam

Pscola no to czekam na wiadomosc:))

Mamusia1000 napewno wszystko bedzie dobrze ja lezalam do 12tc bo plamilam potem uwazalam na siebie i prosze Laura ma juz 15mc:rofl2:

Patrycja no to zaszalalas ja tez mialam cieza niedziele tez sie kladlam heheh:rofl2:A paszport no coz mieliscie szczescie:tak:

Ja dzis robilam porzadki prasowalam, zrobilam pranie, podlogi umylam:szok::szok:chyba mialam dzien na sprzatnie:-D
 
Hej,
my tez w sobote obalilismy winko z mezem (obeszlo sie bez bolu glowy) no i podjelismy decyzje,ze .........chcemy jeszcze raz sprobowac:-):tak::-D;-):-):tak::-D:-):szok::rofl2:
no zgadnijcie co????
 
reklama
Do góry