reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Patrycja czyli zadowolona jestes fajnie ze dzieci przebywaja na powietrzu a nie trzymaja ich w 4 scianach.Ja tez chce isc do szkoly na niemiecki:sorry2:musze poczekac az Laura pojedzie do przedszkola bo tak nie ma mowy:baffled:

Susumali daj znac jak poszlo z przegladem przedszkola:sorry2:
 
a tu cisza????

Gdzie zescie sie pochowaly??

Dzis slonecznie wiec cale popoludnie spedzilysmy na spacerku Przy okazji zrobilysmy zakupki
Laura dostala czapke na zime i spodnie
Mamusia perfumy
Tatus perfumy i bielizne

Na Swieto Zmarlych chyba pojedziemy do Polski -na tydzien, ciesze sie bo wtedy zrobie sobie zakupy Zawsze mam problem zeby cos sobie tutaj kupic:baffled:
 
Hej Ania,
nie pisalam, bo bylam chora -:baffled: znowu mialam zapalenie krtani, juz drugi raz w tym roku, teraz mowilam szeptem przez tydzien, no i mialam tydzien wolnego od pracy, ale nic mi sie nie chcialo
poza tym normalne ,szkola, przedszkole, pilka nozna, z Maxiem na polski, jakies terminy u lekarza...zawsze cos
pozdrawiam serdecznie z Regensburga:-)
 
a ja bylam w polsce 10 dni..ale jak widze niewiele tu przeoczylam:zawstydzona/y:;-)

bylam ogladac przedszkole i w sumie mi sie podoba, miejsce chyba tez sie znajdzie ale zaczynam sie zastanawiac czy 2 latka (w lutym lub marcu) to nie za wczesnie dla mojej niuni..........ano bede myslec jeszcze...a co Wy myslicie?
 
Hej dziewczyny...Przegladalam ten watek ale tak sie tu "duzo" dzieje ze nawet pisac mi sie nie chcialo...:happy:

Susumali dla mnie 2 latka kiedys wydawalo sie ze to za wczesnie na przedszkole a teraz bardzoooo sie ciesze ze tam chodzi...duzo sie nauczyla...Codziennie widze jakas nowosc u niej w slowniku badz zachowaniu...Niemiecki teraz u niej na 1 miejscu :-) Nadal chodzi zadowolona,nie mam z nia zadych problemow jesli chodzi o przedszkole...no moze oprocz tego ze dwa razy uslyszelismy ze jest mala wredotka:-D i ustawia dzieci po katach-czyli szefowa bandy:szok::-D:-D:-D:-D
 
Susumali mam nadzieje ze pobyt w Pl sie udal :) Juz pisalam wczesniej ze chetnie bym oddala Laure w wieku 2 latek ale jak by byla samodzielna Przerazaja mnie pampersy w przedszkolu:baffled:

Patrycja nie zartuj ze nie chcialo ci sie pisac:-DCzesto tu zagladam ale nic nie pszecie to tez nie pisze posta za postem o sobie:-D:-D

My pobudka o 8:30 bulki w piekarniku wiec czekamy na sniadanko i uciekamy :happy2:
 
U nas pampersy nadal,ale mloda zawsze jak ja odbieram jest przebrana,nigdy nic nie miala odpazone wiec widze ze o to dbaja...:tak:
Teraz od nastepnego miesiaca mloda bedzie chodzila na 7-8 h bo ja zaczynam kurs niemieckiego :) MAm 4 propozycje i teraz musze sie zdecydowac na ktory...tylko musze sie strzesczac co miejsca wolne bedaa:szok::baffled::-)
 
reklama
Patrycja ja tez musze sie wybrac na kurs z niemieckim musze sie zaprzyjaznic :-D
Nie ma jak przebywac w polskim gronie i gdzie tu sioe nauczyc mowic po niemiecku:rofl2::baffled: Szkole musze zaliczyc:rofl2:bo inaczej nicic z niemieckiego.A na jaki kurs sie zapisujesz intensiv czy jakis inny?
 
Do góry