reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Pscola-ja lubie Coolclub-kupuje tam mlodej buty .-) Ostatniej zimy normalnie wynalazlam tam taki kozaki ze wszyscy malej zazdroscili:-D:-D:-D:-DTeraz kupilam jej tam kalosze..Te rzeczy sa ogolnie dostepne w sklepach Smyk...My wlasnie Smyka mamy :-) A u Was jak nazywa sie ten sklep?Ciuchy tez maja fajowe:tak:
Moja mloda wczoraj miala goraczke,nie wysoka bo 37,22 ale dalam paracetamol i zaraz jej zeszlo...Ma katar dosyc mocny...ale do przedszkola chodzi...dzis tez poszla...Mnie tez bierze...zaczyna mnie gardlo bolec...ale lyknelam aspiryne,pije wode z cytryna i z miodem...wezme cos jeszcze do ssania na gardlo i moze mnie ominie...

U nas od rana pada,jest brzydko i strasznie szaro-prawie jakby 17 godzina juz byla:baffled:
 
reklama
ello

Pscola nie znam tej firmy i pewnie nie ma tu w okolicy takiego sklepu no chyba ze napiszesz nazwe to poszukam :-D

Patrycja
aspirynka goraca kapiel i mocne przytulanie powinno pomoc:rofl2:

A my mimo brzydkiej pogody zaliczylysmy spacerek.Byly u nas znajome z coreczkami wiec Laura dobrze sie bawila:rofl2:Padla mi o 19:happy2:
 
ANKA ja sie nie chowam, tylko taka malowona sie zrobilam;-)
niestety jestem metereopatka i taka pogoda mnie powala z nog:-(
no ale za to wczoraj tez jedna knige pozarlam "Mondscheintarif" , polecam!
 
Anka ale w polsce napewo sklep "smyk" znasz co?
U nas dzis byla awantura w nocy jak cholera!!!!Mloda sie obudzila o 24:30 i wyla jak opentana,darla sie i wogole sie mnie nie sluchala i w dodatku rzucala sie do mnie z lapami...jak ryknelam to chyba caly blok postawilam na ogi...Az mi sie cos w gardle stalo,jakbym sobie je zranila...dzis prezz to kaszle jak glupia...Do 03:00 prawie sie meczylismy...Cholery prawie dostalam!!!!! Noemi ostatnio jest tak nieposluszna ze mam wrazenie ze ona kompletnie mie nie slucha!!!!:wściekła/y: Ja swoja a ta ciagle swoje...do tego stopnia ze zarobila wczoraj tez w dupe...Moglabym tu caly "artykul" napisac o jej perypetiach....Najchetniej wyslalabym ja na tydzien do babci....
 
Patrycja, nie przejmuj sie, wiem, ze to trudne, ale to takie fazy, a teraz jak chodzi do przedszkola i widzi so inne dzieciaki robia, to probuje w domu, a noz widelec sie uda i moge mamie "po glowie poskakac". Ale to minie, jak bedziesz konsekwentna i pokazesz, kto u Was rzadzi:-p. Moje dzieci tez mialy takie fazy, niedlugo, ale mialy

a dzisiaj wreszcie weekend, na jutro zaprosilam niemieckich gosci, wiec im ugotuje cos polskiego, bigosik i moze pierogi (jak mi sie zechce je lepic)

zycze Wam milego dnia moje mile:O)
 
ello

susumali
Kochana pogoda pod psem kazdego dobija ehhh mnie tez :baffled:

Patrycja
znam smyka nawet zrobilam tam zakupy heheh jak Laura byla mala:tak:
Tak jak napsiala Pscola przedszkole robi swoje

Pscola bigosik piszesz juz dawno nie jadlam:sorry2:

Ja jade po rodzine kolezanki na lotnisko do Koloni Przylatuja o 17 laure zostawie kolezance bo auto bedzie pelniutkie :)
 
ja tez jutro probuje robic pierogi, a nuz widelec wyjda;-)

o kurde PATRYCJA wspolczuje, ale jak mowia dziewczyny na pewno to minie, a Ty temperamentna babka i Noemi bedzie wiedziec WHo is the BOSS:-D (na pewno juz wie ale ze tez ma temperament to probuje sil), jam mietka wiec juz sie musze szykowac na takie akcje jak mi dziecko kiedys do przedszkola przyjma:zawstydzona/y:

milego weekendu babeczki!
 
Hej dziewczyny, dawno nie zagladalam, ale slabo sie czuje, wiec nie czesto siadam przed komputer:baffled: Oczekuje drugiego dzidziusia i mdlosci daja mi niezle w kosc:wściekła/y:. Nie przeczytam juz wszystkiego, co napisalyscie, ale jeszcze doszlam do momentu decyzji Pscoli i jej meza:tak: Gratuluje decyzji Pscola i zycze szybkiego rezultatu:tak:.
 
wow! ale super wieci!! WIELKIE GRATULACJE AGA!!!!!!!!!!!!!!:-):tak::tak:duzo zdrowka dla Ciebie i fasolki i mniej mdlosci!!!!
 
reklama
Aga wszystkiego dobrego i gratuluje zafasolkowania:tak:

My wrocilismy z chrzcin Laura byla zadowolona bo byly dzieci padla mi o 20 przy mleku.Tak sie wybiegala ze zaczela buty sciagac heeh chyba ja stopy bolaly:rofl2:
 
Do góry