reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
dzieki Aniu!
w zasadzie planowalismy starania za rok,ale mojemu cos sie zmienilo :szok:i spytal, czy ja teraz juz chce....no i ja chce oczywiscie, dwa razy mnie pytac nie musi:tak:
 
Pscola-no to udanych staran :-) Trzymam kciuki :-):tak:
Ja zaraz zmykam po mloda do przedszkola a wtedy znowu na 15:00 spowrotem bo beda cos tam z laternami robic:baffled: Nie wiem co,jak pojde to zobacze:-D
A teraz poczytalam co mialam do poczytania,pomalowalam pazurki,mam w sumieposprzatane,tylko jak wroce poskladam pranie i wstawie kolejne :-) No i juz sie ciesze na wieczor bo mam chec sobie dzis poczytac :-)
Macie jakas ksiazke do polecenia...llubie cos co chwyta za serce-najlepiej na faktach jakies takie co mnie do lez doprowadza:szok::-D
 
Pacola to czekam na owocne proby :))Masz racje nie ma co odkladac skoro oboje tego chcecie:rofl2::tak:

Patrycja ja nie naleze do tych co lubia czytac:baffled:

My dzis pieknie spedzilysmy dzionek troche zakupow troche spacerku i kawka u kolezanki:happy2:
 
no cos ie ruszylo..wiec i ja jestem tu;-)
PSCOLA gratuluje decyzji i zycze powodzenia!!!!:tak:
PATRYCJA witak back in DEUTSCHLAND, kurde dobrze ze to nie Zoll....my mielismy ostatnio tez szczescie,policjant nam odpuscil mandat, chyba usmiech LAilusi go udobruchal:sorry2:
 
Czesc Dziewczyny,
dzieki za trzymanie kciukow:-), to taka raczej mila "praca", nie?!

Patrycja - ksiazki tez kocham, czasu troche malo, ale zawsze sie chwila znajdzie
a po niemiecku tez moze byc? ostatnio czytalam "Viva Polonia!" St. Möllera (moze jeste tez po polsku), napisane przez niemca o polakach, bardzo prawdziwe i smieszne, jak nas inni widza
no i kupilam sobie w Polsce nowego Mikolajka - powrot do dziecinstwa
a "Lesia" Chmielewskiej znasz? jesli nie to polecam goroca - usmiejesz sie do lez

ja siedzialam dwa dni w domku, bo Nikos mi mocno kaszlal, teraz znowu w robocie, ale spokojnie

milego dnia:tak:
 
Pscola-czytac to po niemiecku umiem-gozej ze zrozumieniem:-D
Dlatgo czytam tylko po polsu...ostatnio czytalam "samotnosc w sieci" do 160 strony nudzila mnie jak cholera a potem sie rozkrecila i az zla bylam jak sie skonczyla:-D
Mam jeszcze na faktach ksiazke o ksiedzu ktory molestowal...ale jeszcze nie czytalam...pozyctylam kumpeli i prezczytala w trzy dni...mowila ze nawet fajna ...

A ja zaraz ide pranie powisic,wtedy kawusia,zrobie makijaz,malne pazurki i heja po mloda...ale ten czas z rana zapiernicza:baffled:
 
czesc
ja dzis tez sie melduje.
Dzien mi szybko minol Zjedlismy wspolne sniadanko.Potem wzielam sie za sprzatanie, pranie, prasowanie az wkoncu obiadek.Wspolnie go zjedlismy i zabralam Laure na powietrze:-)
Chcialam kupic sobie spodnie ale nic nie znalazlam.

Patrycja z tym czytaniem to tak jak u mnie heheh czytac czytam ale gorzej ze zrozumieniem:rofl2:

Susumali a Ty gdzie sie chowasz??

Pscola jak Nikos?
 
reklama
a dziekuje Aniu, juz lepiej
jeszcze troche kaszle, ale do przedszkola chodzi
codziennie rano za to pyta, czy to juz weekend i ile razy jeszcze musi wstawac:-):rofl2:, nawet dzieciaki lubia spac rano

odkrylam w jednym ze sklepow w Regensburgu cala kolekcje super slicznych ubran dla dzieci polskiej firmy: CoolClub sie nazywa, mowi wam to cos? ubrania sa naprawde b.ladne i niedrogie, chlopakom kupilam bluzki z polskim orzelkiem:-)
 
Do góry