reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

MAm tu 4 kursy-intensywne-bo 5 razy w tygodniu:szok::-D ale jeszcze sie nie zdecydowalam jaki... A dwa musze konczyc bo niew iem czy wiecie ale teraz od 2009 roku ma wyjsc przepis ze jak chce sie wziac tu slub a jest sie z innego kraju to trzeba najpierw zdac egzamin z niemieckiego:szok::-D No to bede sie uczyc , a nuo moze jeszcze wyjde za maz ;-)
Ale tak juz calkiem powaznie to chce sie wreszcie nauczyc bo mi na jaja idzie jaks ie zaczynam rozwijac w gadce i mi slow brakuje:crazy:
 
reklama
Hej ..u nas oki...Tyle ze mloda dzis w przedszkolu scene odwalila bo musislam jej wczoraj kapcie i buty kupic i dzis nie chciala w przedszkolu nowych kapci ubrac:-D:-D:-D
W piatek jade na wekend do Polski :-)
A teraz kawka ,herbatniczek i czytam BB

MARITA WITAJ :-)

A tak ogolnie to tu ostatnio cisza az strach:-D Jeszcze Anka czujna widze :-)
 
czesc

Patrycja boje sie ze jak by nie ja to tu cisza by nastapila :D:D:

Niezle mialas heheh scena jak z komedii.Ja dzis biegalam za Laura cholerka mala mi ucieka idzie w inna strone i sie smieje jak ja gonie:))
Za to ze mi non stop uciekala a siue spieszylam wlozylam ja do wozka nie bylo latwo Cwaniara mala tak sie wyprostowala ze nie moglam jej posadzic:))

...kawa...
 
Helloooo...Ja wlasnie po zakupach,na szybkiego kupilam mlodej kurtke na zmiane...kilka rzeczy do polski(kawa,proszki,plyny itp.) na 13:00 po Noemi do przedszkola,wtedy powoli bede sie pakowac:-) Niestety wyjazd tylko na weekend...ale zawsze cos nie ;-) Mam do odebrania paczke z ciuchami bo zamowilam sobie na allegro dwie pary jeansow i sweterek, 4 bluzki ale te dojda pozniej...Musze jeszcze dres sobie zamowic :-) mam juz upatrzony ;-) Trzymajcie sie kochane!!!! piszcie duzo co bede miala co czytac po powrocie :-) Anka trzymaj tu reke na pulsie i jak trzeba reanimoj ;-) Milego i slonecznego weekendu dla Wszystkich :-)
 
reklama
Witam Was,jestem w Niemczech bardzo krotko,dokladnie Bremen.Moze jest jakas mama z okolic?chetnie poznam.Wlasnie nie dawno dowiedzialam sie ,ze bede mama,jestem w 8 tc.Bardzo sie ciesze:happy:.Pozdrawiam:-D
 
Do góry