reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
No wlasnie wczesniej bylo ze od 2,5 roku zycia oglo dziecko isc do przedszkola...Ale zrobili jakies szyki miki i dostalismy tel,ze juz od 2 lat biora :-)
 
Patrycja powaznie od 2 latek mozna oddac dziecko do przedszkola?:-) Skad masz te info:confused: Ja jestem jak najbardziej za o ile Laura bedzie juz bez pampersa:tak: inaczej nie oddam jej:no:

Aga szukalam tych butow cena faktycznie niezaniska ale dla dziecka warto :)
 
Patrycja, to super, ze u Was sa takie przedszkola, u nas dla dzieci ponizej trzeciego roku zycia sa jedynie zlobki, moj do przedszkola pojdzie w przyszlym roku w sierpniu, a teraz jest jeszcze w zlobku:tak:
Anka te buty sa naprawde super, polecam:tak:
 
Anka no z przedszkola mam to info :-)
A w czym ci pampers przeszkadza zeby oddac mala...? U nas w gruoie chyba kazde dziecko robi w pampersa...I musze przyznac ze dbaja,dgladaja bo mloda nigdy nie miala kupy w pampersie jak ja odbieralam,zazwyczaj malo nasikane itd... No i najwazniejsze zadnych odpazen...

Ja wlasnie mlodej kozaki mam zamiar wystawic na ebay-a szkoda bo takie ladne i cieple... Jak dostane jeszcze raza takie to jej chyba kupie :-D
 
Pewnie Ani chodzi o to, ze przewaznie we wszystkich przedszkolach dzieci musza juz byc "odpampersowane", bo inaczej nie przyjma. Tak samo jest u nas. 3-latki musza juz byc "suche" w ciagu dnia, poniewaz inaczej nici z przedszkola. W zlobkach odpampersowuje sie dziec,i przynajmniej tak jest u mojego malego, po drugich urodzinach, u jednych dzieciaczkow trwa to dluzej u innych krocej, moj bez pieluchy "dziennej i nocnej" chodzi odkad skonczyl 2,2 miesiace, wiec miesci sie w tzw. sredniej:-D;-), nie za szybko ale tez nie za wolno:-)
 
Pati wlasnie tak jak napisala Aga nie zawsze chca dzieci z pampersem.Bala bym sie tez ze Laura byla by z kupa czy z pelnym pampersem caly dzien Jak do tej pory ja nie wiem co to odparzenia wiec wole sie uchronic od tego Roznie to bywa ale skoro tu tak dbaja o to to musze zapytac:-)

Aga licze ze za rok Laura bedzie juz bez pampersiaka:-)
 
Anka-narazie odpukac u nas wszystko naprawde super:tak: Mam nadzieje ze juz tak zostanie...A szczerze obawialams ie tego przedszkola bo znajoma ktora poznalam powiedziala ze po miesiacu zabrala z tamtad syna bo bardzo zadko wychodzili na dwor...Ja tego powiedziec nie moge...Noemi codziennie jak narazie jest na dworzu,albo w ogrodzie przrdszkola albo chodza do pobliskiego parku...
 
reklama
PATRYCJA pokoj i NOEMI cudo!!!!!!!!!!:tak::tak: super ze Noemi sie w przedzszkolu podob. ja tez powoli szukam dla Laili , w przyszlym tygodniu mam zamiar jedno obejrzec i zamierzam ja oddac wlasnie jak bedzie miala 2 lub troszke ponad 2 lata czli w sumie tez wkrotce:szok:
a powiedz, Noemi chodzic bedzie caly dzien czy pare godzin?
 
Do góry