reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
witam wieczorkiem późnym

ja to dzisiaj zdycham przez tą pogodę, taki skwar jest, mogło by popadać... wyszłam tylko dzisiaj na obiad z mężem na miasto, bo mnie zaprosił :-) tak się umęczyłam, że szok.

potem leżałam plackiem w domu i nie ruszałam się.

nie da się spać w taki upał! na dodatek mój mały to nocny marek i mnie kopie cały czas...


Joanna- pokaż nam dzidzusia swojego :-) jak czytam, że jesteście zadowolone tu z porodu to mi lżej.
Ale i tak nocami już spać nie mogę, myślę o tym cały czas.

Kobietki powiecie mi taką rzecz, jakie tu można kupić mleko w proszku, chce do ciasta, mam fajny przepis.
 
witam sie prawie poweekendowo juz ;)

my wczoraj grillowalismy, a dzisiejszy dzien nad jeziorkiem spedzilismy, mlody nie chcial wcale wyjsc z wody :-D

kamilka- to dobrze ze juz dojechaliscie do domku, wyobrazam sobie tw samopoczucie po 12 godzinnej jezdzie autem :no:

neczka- prawde mowiac to ja nigdy nie kupowalam tu mleka w proszku, takze nie pomoge.
Normalne, ze twoje mysli zaprzata caly czas zblizajacy sie porod, bedzie dobrze, zobaczysz :tak:
 
neczka 88-19 musisz wyrobic malenstwu paszport. Idziesz do polskiego konsulatu, wypelniasz wniosek, zalaczasz zdiecia i tyle. Niepamietam tylki ile kosztuje, ale ja chyba wiecej jak 50euro nie placilam. Czeka sie okolo miesiaca. A zdiecia robisz normalnie u fotografa, ja mojego syna trzymalam na kolanach a fotograf pozniej ladnie mnie wycial i maly jest sam na zdieciu ;)
 
hej
no u mnie dzisiaj nawet pogoda do wytrzymania, po tych deszczech chyba czas aby trochę się wkońcu ochłodziło.

jeszcze jakoś chodzę, ale ciężko mi...

w ogóle jak to jest jak dziecko tu sie urodzi, będzie tu miało zameldowanie, to jak się starać o paszpost czy dowód w PL, skoro tu mieszka i żyje w De? tam je też trzeba meldować?

Polski konsulat w Niemczech tylko jest w Berlinie?
 
Ostatnia edycja:
Hej..

ja zarobiona hehe w domu syf , wszedzie torby popakowane trzeba dzis powywozic jak m wroci..
na sobote mamy auto zalatwione i przewozimy meble a tak w tygodniu drobne rzeczy co nie potrzebne juz..
troche tego jest :tak::tak: a myslalam ze mam malo rzeczy :-D

Dzis troche chlodniej u nas cale szczescie , ale od czwartku spowrotem patelnia ma byc :-(

neczka jeszcze jakos sie kulasz ;-) ciekawe kiedy sie rozpakujesz :nerd:

Kamilka witaj w domu :-) jak mezus zadowolony z nowej pracy ?..

Ja uciekam od srody nie bede miala neta wiec odezwe sie dopiero jak ogarne sie tam na mieszkaniu :tak:
Trzymajcie sie kobitki...pozdrawiam ;-)
 
Hej dziewczyny, witam sie po dłuższej przerwie ale już z DE. Jestesmy tu od kilku dni, narazie sa wakacje wiec dzieci odpoczywaja ale za chwilke dobre sie skończy i zacznie sie masakra, strasznie sie boja co to będzie w nowej szkole....
Upał tu straszny od kilku dni, ale że mamy blisko do jeziorka to codziennie tam jeździmy. Słyszałam że w kazdym rejonie dzieci inaczej ida do szkoły, a jak jest u Was?[/QU


Trzymam kciuki :) !

My od czwartku przedszkole . boje się w ch*j !!!


Neczka z tym obywatelstwem to jest tak jak Kamillka napisała . Dzidzia będzie miała Polskie bo oboje rodziców ma PL obywatelstwo .
 
reklama
Delfin- trzymam kciuki za przedszkole:tak: jak sie przyzwyczai to pozniej nawet calusa na pozegnanie nie dostaniesz tak jak moj mlody juz mi nie daje tylko leci sie przytulac do swoich wychowawczyn w przedszkolu :szok:
 
Do góry