reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Martusia- gratuluje maleństwa.

Kamilko- jeśli chodzi o szpital, to musiasz wziąc dla siebie: ręcznik, kosmetyki do kąpieli, z 3 piżamki, staniki do karmienia, szlafrok, jak chcesz możesz dreski wziąć jakieś, ja śmigałam w piżamce cały czas. A dla maleństwa tylko ubranka na odchodne ze szpitala, ogólnie szpital jest zaopatrzony w pieluszki, pampersy, ubranka na pobyt w szpiatlu dla dziecka, chusteczki, tylko możesz wziąc jakiś krme czy puder do pupci... mój pierwsze dni miał odparzoną i mi się przydał kremik. Jak jeszcze jakieś pytanka to piszcie :happy:
 
reklama
Hej
happy.gif
happy.gif


ja po pracy , bylam z mlodym
yes2.gif

Potem skoczylismy do szkoly bo dzis oddaje sie przybory szkolne i cwiczenia
yes2.gif

kazdy ma szafke i tam wszystko zostawia
yes2.gif

Takze jutro na 10 rozpoczecie mamy , Haneczka juz trenuje bo beda witac pierwszakow i spiewac
yes2.gif

zamiast lekcji maja caly czas proby
yes2.gif

Teraz pranko sie kreci , ja kawke pije , obiad mam jeszcze ze wczoraj
biggrin.gif

Pogoda fajna , slonko swieci i jest tak w sam raz
yes2.gif
 
heja, ja jakoś żyje....
no u nas dobrze, malutki już ma 9 dni, jej jak to leci, nie powiem że jest grzeczny, bo płacze czasami bez powodu, albo dlatego że mu uwagi nie poświęcam... mądry synek :happy: no ale ostatnio go brzusio bolał, tak mi go szkoda było.:-:)-( położna mnie codziennie odwiedza, więc jak coś nie wiem jeszcze to dopytuje...
poza tym mam problemy z moija blizna po cc, goiła się wyśmienicie, a tu dwa dni temu się zaczęło paskudzić, wczoraj poszłam do ginekologa i ściągał mi ropę, nie było to przykemne, przepisał maść no i trochę lepiej jest, mam nadzieję że szybko się zagoi, bo czujesię jakby czołg po mnie przejeachał. Nawet w nocy spać nie mogę, męcze się...:baffled: a tu jeszcze wstawać na karmienie muszę...ehhh

A właśnie może Wy polecicie mi jakieś dobre herbatki do picia na okres karmienia piersią????? pije trochę sobie rumianek i od czasu do czasu zielona herbatkę, położna mówiła że dobry jest koperek włoski.
 
neczka mam nadzieje ze szybko ci sie zagoji ta rana , wspolczuje bolu..
co do herbatki nie pomoge bo ja nie pilam zadnych :no:..
A jak sobie radzicie na codzien ? malutki jak ci noce przesypia ? czesto wstajesz na karmienie ?

Pranko wyprane ide wieszac :tak:
 
hej dziewczyny

Ja to co chwile cos a to zakupy a to zdychalam z goraca a to zaraz maz przyjezdza wiec obiad ...
Maly dzis byl ostatni dzien w przedszkolu spowrotem ma byc 3 wrzesnia:-) wiec dopiero zaczyna wakacje:-D


neczka a na co ci ta herbatka bo jesli na karmienie to wypij sobie pol piwa bezalkoholowego zobaczysz podziala...
wspolczuje rany jeju ja sie boje zebym nie miala cesarki bo ja mam troche sloninki wiec u mnie tak latwo sie pewnie by nie goiło:baffled:
 
Kamilka to u was poczatek wakacji a u mnie sie juz skonczyly ;-);-)
mezus zadowolony z nowej pracy ? i caly czas dojezdza ? czy tylko na wekendy wraca do domu i ty sama siedzisz ?:baffled:

neczka moze zrob sobie bawarke czy jakos tak to sie nazywalo hmm..:baffled:
 
u nas tez juz wakacje sie skonczyly

neczka- ja pilam na laktacje te herbatki co sa w sklepach do kupienia Stilltee, tam jest wlasnie koper wloski, melisa. Wspolczuje z blizna, ja pamietam mialam kilka strupkow w miejscu szycia ale same odpadly.

owca- to juz bedziesz miec dwoje szkolniakow :tak:

mi sie dzis nic nie chce, brak mocy mam, a chalupa az sie prosi o ogarniecie
 
Owca maz jest bardzo bardzo bardzo zadowolony z pracy spelnienie jego celu w zyciu ;-):tak: no ale minus ten ze wlasnie ja sama w domu a on w piatki przyjezdza:baffled: jakby sie zaczelo u mnie cos dziac to klops musze sama jechac do szpitala i co najgorsze problem co zrobic z adasiem gdyby sasiadki tez nie bylo.. a ona w sumie lata ciagle jak kot z pecherzem:baffled::no: wiec lada moment musimy isc pytac inna przystepna nam sasiadke czy z nim wtedy zostanie jak sie zacznie i zanim wroci maz:baffled: Mowie Wam szalenstwo.. ale nie chcemy narazie decydowac z przeprowadzka nim mu nie minie okres probny :baffled: i chcialabym zeby Adam juz ostatni rok skonczyl w przedszkolu tu zeby znow stresow nie przechodził:-(


Dlatego albo nadal bedzie pomieszkiwal w hotelach albo wykupi sobie karte miesieczna na pociag i bedzie narazie dojezdzał...patrzylismy wstepnie za mieszkaniami to teraz w okresie letnim to za specjalnego wyboru nie ma:baffled: a jak sie cos w oczy rzuci to cena powala:confused2:
 
reklama
No ja byłam u lekarza i była powtórka z rozrywki, znowu ściaganie ropy, otworzył mi tą ranę i wsadził jakąs gazę aby wszystko ściekało, aż mi się nie chce na to patrzeć, leci i leci... czuje się okropnie, nie wiem jak będę spała dzisiaj, jutro ma położna to wyciągnąć, chyba umrę z bólu!:-(Oczywiście bez antybiotyku się nie obyło. :baffled:

Wiecie ja lubię pić ziołowe herbatki :tak: A o piwie też słyszałam że jest jakiś karmelek dobry i dobrze robi na pokarm.

A mały dzisiaj jakiś nie spokojny mi jest, nie może się najeść, nie może usnąć, a co do nocy to różnie... ale jak położę się z nim np. 24 to śpi długo i muszę go budzić sama na jedzonko. CZasami potrafi spać i 5 godz ale wtedy mnie cycki bolą bo już za dużo pokarmu mi przybiera więc co 3 godz go budzę.
 
Do góry