reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

neczka- tak my dostalismy paszport od reki dla malego, poszlismy juz z wypelnionym wnioskiem i ze zdjeciami aby szybciej poszlo, a do zdjecia to malego trzymalam na rekach, u nas mlody ma obywatelstwo po ojcu

owca- sto lat!!! niech sie spelnia twoje najskrytsze marzenia!!!
A mieszkanko fajnie ze 5 minut od szkoly, toc to luksus :-)

pozdrawiam dziewczyny
 
reklama
hej,
ja właśnie wróciłam od ginka, wszystko jest ok, zrobili usg, mały waży już 3,5kg :-) i strasznie dokucza mi, kręci się niesamowicie, chyba już by chciał wyjść. Mam termin na 4 sierpnia, bo wcześniej trochę źle mi wyznaczyli. (jak to bywa w PL)

OWCA- WSZYSTKIEGO NAJ NAJ!!! Będzie %%%%% :-D

No ja mykam, idę oglądać mój serial.
 
Dziekuje wszystkim za zyczenia , milo mi :-):-):-)

neczka procentow nie bedzie hehe bo czasu nie ma :baffled:
z roboty wrocilam dostalam maly bukiecik od pani :-) i od mezusia 30 rozyczek :-):-)

to jeszcze jednak troche czasu do porodu zostalo , ale w sumie to moze byc w kazdej chwili hehe
 
neczka- duzy ten twoj dzidzius juz :-), juz na pewno nie mozecie sie doczekac, a jak bedzie mial na imie?

normalnie cala rozplywam sie z dumy, tyle pochwal dzis uslyszalam w przedszkolu na temat mojego mlodego :-)
przez rok chodzil do grupy zlobkowej, a ze teraz 3 latka bedzie mial to juz pojdzie do starszakow, no i na razie chodzi do nich na probe, i tamte panie nie moga sie nachwalic, jaki to on samodzielny :-) a niedawno jeszcze w brzuchu u mnie siedzial ;) ehh jak ten czas leci :-)
 
hejka

no od rana mi spać nie dają, chodzą i tną jakieś krzaki od 7 na około bloku, weź i tu okna zamknij jak się nie da taki skwar na dworze! i tak codziennie, ogłupieli.:angry:

kobietki wy też miałyście w nocy takie skurcze w pośladkach, jak się ułoże na jeden bok, to potem muszę na drugi jak się przebudze, bo cała drętwa jestem....:baffled:

Owca- to sobie w weekend odbijesz te %%% ;-)

Gabrysia- mój synek będzie miał na imię Alan :-)
 
helol,

neczka- ladne imie dla synka wybraliscie :-)
koncowka ciazy to ciagle wstawanie w nocy na siku, doslownie co 15 minut:szok:
a masz ta poduszke do karmienia? tego rogala, ja tylko z nim spalam miedzy nogami i na boku wtedy kregoslup tak nie boli :tak:
 
Nie nie mam rogala, ale mam inną moją ulubioną poduszkę i zawsze sobie między nogi wkładam, i na boczek, bo lepiej mi się śpi....

No na siusiu to ja jakoś co 1,5godz wstaje w nocy... męczące to jest jak chole**! Mam nadzieję, że po porodzie nie będę tak siusiała. Haha

A U Cb Gabrysia też synek tak?? Jak ma na imię?
 
Dziewczyny- poród straszny, bo kurew***sko bolało, ale opieka i otoczenie cudowne
miałam wspaniałą położną, lekarkę i dzięki nim nie było aż tak tragicznie
ból był okropny, ale te babki robiły wszystko by mi pomóc
piękna sala, do dyspozycji piłka, wanna, przyciemnione okna, muzyczka
europejski standard
urodziłam sn o 10.55
do szpitala przyjechałam o 6, ale w sumie sam poród trwał 40 minut
potem też opieka na medal, dwuosobowa sala z łazienką, jedzenie jak w restauracji
Dziewczyny, nic się nie martwcie
to nie Polska, tu ludziom się pomaga :)
 
Ale ulewa przeszla masakra....

neczka na fb sie dopytuja o ciebie :-p:-p

Joanna to super ze dobra opieke mialas , a porod no cos musi bolec ale o bolu szybko sie zapomina co?..:-p
moze pokazesz jakies zdjatko maluszka ?..:tak::tak:

a my dalej babramy sie z remontem i pomalu mam dosc a ile sprzatania mnie tam czeka...masakra :szok:
 
reklama
Helol sobotnio,

Joanna Mama Hani- gratuluje dzidziusia, a o porodzie szybko zapomnisz :tak: potwierdzam, ze opieka w szpitalu jest tutaj bez zastrzezen :tak:

Neczka- moj synek ma na imie Alexander

Owca- wspolczuje Ci remontu w taka goraczke, mam nadzieje ze sie szybko uporacie

mliego weekendu wszystkim :-)
 
Do góry