reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

No to fajnie ze wii sie podoba i mlodszy i starszy pokorzysta hehe :-D
mario fajne gry takie dla dzieci wlasnie, bez przemocy itd..
mamy juz ich troche i jeszcze spidermena i wyscigi hot whelss takie autka nie wiem jak to sie pisze hehe ;-)
ale i tak sposrod tych to najczesciej mario w uzywce :tak:
choc powiem ci ze u mnie mania grania przeszla jak narazie i wiecej na nintendo mlody gra..:tak:
chyba ze ma nowa gre to siedzi pol dnia go nie ma :-D

Dobrze ze wloski odrastaja widac ze przeszedl stres wiadomo dorosly przezywa takie rzeczy to i dziecko po swojemu tez :tak: U mnie na poczatku moja corka tez miala straszny stres bo zero jezyka, kolezanek a tu musialo po tygodniu isc do szkoly...balam sie o nia jak to bedzie wiadomo przestraszona byla do tego jest troche niesmiala...w klase zednego polaka nie bylo..nikt jej nie rozumial :-( jak sobie pomysle jaki to musial byc dla niej stresujacy czas to samej mi przykro :-(
Ale jakos pomalu poszlo a teraz jest dobrze :-):-)...Kazdy musi to przejsc przyjezdzajac tutaj ;-) ze starszym dzieckiem bo maluszki to wiadomo nie odczuwaja tego tak...
 
reklama
Czesc dziewczyny :-)
Musze sie do Was wkrecic na nowo ,bo dlugo mnie nie bylo...
Od 8 Maja do 18 bylam w PL ,pojechalam sobie sama z mloda do mojej siostry ...moja siostra mieszka na slasku,w sumie to tak na granicy z Opolskim,bo ja zjezdzam na Opole i mam wtedy jeszcze jakies 50 km. w kierunku Czestochowy. 900 kilosow mam w sumie do niej i balam sie troche jechac sama z mloda bo jak jechalismy w grudniu to w obie strony nam rzygala :shocked2: ale kupilam lek ... i przedewszystkim nie faszerowalam jej po drodze frytkami a tak robilismy w grudniu :/
W polsce pogode mialam super a wrocilam tydzien temu w sobote i niedziela tez byla fajna ale od poniedzialku jakies nieporozumienie!!:wściekła/y: zimno,mokro i szaro...:no:

Jutro mamy isc na tanz i den Mai czy jakos tak...umowiona polska zabawe juz z 2 miesiace temu a wcale nie mam ochoty przez te pogode ! bo chcialam sukienke zalozyc a mamy 4 stopnie na plusie!

Dobra to tyle na razie ...musze isc looknac na mloda bo gania po podworku po tym zimnie ale coz...nudzi jej sie w domu. Tez chyba kupie wii :-p

Bede sie teraz czesciej odzywac.
Milego weekendu kobity .
 
Gdzie wy wszystkie w piatkowy wieczor sie podziewacie ??

ja juz po pachnacj kapieli w soli haha..teraz popijam ananasowego Reddsa pychotka ;-);-)
mezus wrocil z robotki zjadl obiad, wykapal sie i pojechal na dzialke..tyle z niego hmm..
dobrze ze jutro ma wolne to moze troszke odpocznie :tak::eek:..

Jolit no dlugo cie tu nie bylo ;-)
fajnie ze bylas w Pl , i to sama z mala podziwiam ;-)
ja tez bylam ale tylko 3 dni i tez trafilam jeden dzien na super pogode ze synek to w majtkach biegal bo nie wzielam krotkich spodenek hehe :tak:
No a tu znowu zimno..u ciebie to juz calkiem widze u mnie tak 10 st dzis..

No nic milego wieczorku !!
 
Helo

Dziewczyny kiedy ma sie poprawic ta pogoda??!!!!!!! Ja juz nerwicy dostaje a z braku tlenu juz fixuje;)

Nudy dzis zjadlam i leze wczoraj mialam dyskoteke na noc w brzuchu:/ ale poyem smialam sie sama do siebie :)
 
[video=youtube;LkJ6UBHlviw]http://www.youtube.com/watch?v=LkJ6UBHlviw[/video]

Dla Wszystkich mamus:-):-)

PS jak mecz? Kto wygrał?
 
hej kobietki...
ja nie mam jak sie odezwac, bo internetu nie mam :baffled: cos sie zacielo chyba...jestem wlasnie u kolezanki i mowie napisze do Was...u mnie lipna pogoda, nie ma jak sie ruszyc z domu :baffled: caly czas pada.
ja to przez ta pogode to mam jakiegos dola...:confused:

Maly mi strasznie dokucza ze nawet lezec nie moge...

odezwe sie jak mi internet zadziala
buziolki :rofl2:
 
Heja :)

Ja mam zalamke... Kilka dni temu zauwazylam u mlodej ze sie drapie po glowie ,miala wszedzie male strupki ...Pierwsze co pomyslalam to wszy...no ale sprawdzilam glowe i nic nie znalazlam...ani wesz,ani gnid... codziennie w sumie patrzylam i nic...Do dzis... Czesze ja do szkoly i patrze ,a tu kuzwa jajca zniesione...Nie ma ich duzo...Znalazlam za to trzy wszy..Japierdykam!!!!! Wtarlysmy plyn,zaraz bede wyczesywac...Cale mieszkanie wysprzatalam...posciel wypralam,wszystkie narzuty,misie,jaski popakowane w worach bo tyle tego ,ze nie ogarniam...Juz mam dwie pralki wyprane ,ale na 5 jeszcze czeka! Mloda jeszce u mnie w lozku ostatanio spala ale szukalismy dwa razy u mnie i nic nie mam..Jednak zapobiegawczo sobie tez trzepne ten preparat bo z jajami w glowie nie chce biegac...Mowie Wam tyle razy byl alarm juz w przedszkolu i w szkole i zawsze mloda sie uchowala przed dziadowstwem...ale jak widac wszystko do czasu...

Musialam tez dzis prace odmowic...Ale w czwartek moze pojde bo w srode i w piatek mam inna wiec nie dam rady...Ale jak pojde tydzien pozniej to tez nic sie nie stanie ;)

No nic ide dalej dzialac... rolka ta na fuzle caly dywan przejechalam,kanape i wszystko co mozliwe...wszystkie wlosy wyzbieralo :-D Trzymajcie kciuki zebym szybko dziadowsta sie pozbyla ;-) A plyn 50€ kosztowal jedna buteleczka! Jeszcze mlodej sie karta przedawnila i najpierw trzeba bylo zaplacic z wlasnej kieszeni ,ale potem A pojechal zaraz do Aok i oddali :-)
 
Hej.
W końcu mam internet, jak to człowieka uzależnia, czułam się jakby mnie oderwali od rzeczywistości. Myślałam, że zbzikuje.:-D
W ogóle to kiedy będzie ta pogoda?:eek: W PL mają ciepełko a u nas tylko deszcze. Jakiejś deprechy można dostać.

Pati, to miałaś przeboje! Ja pamiętam, że kiedyś w przedszkolach to było zagnieżdżenie tymi wszami! Coś okropnego... ale co dziecka nie uchronisz, jedno przyniesie i zaraz wszystkie mają... mi mama opowiadała,że kiedyś jak chodziłam do przedszkola też miałam, a włosy po pas były i płacz...masakra jakaś.

Ja dzisiaj byłam u ginekologa, z małym wszystko oki:happy: waży już 1700g:szok: przybrał 500g w dwa tyg. Mówiłam że brzuch boli, ale okazało się, że synek rośnie i dlatego... i znowu 1,5g u lekarza spędziłam, a mój mąż to myślałam, że wyjdzie z siebie, nie ma cierpliwości... on by chciał aby wszystko szybko było... haha, no po następnej wizycie załatwiam szpital.

Teraz mykam, bo pranie robię i jakiegoś seriala obejrzę.;-)
 
reklama
Neczka no rosnie na potege Twoj pierworodny :-)

Ja chyba ogarnelam ten caly armagedon na jej glowie... Mloda ma tez wlosy prawie do pasa... 3,5h wyciagalam to diabelstwo... i ciagle cos widzialam... naskladaly troche tych jaj... Buuuuuuuu
Jestem wykonczona...Zasne chyba jak male baby :-D

A gdzie reszta?????

U nas dzis slonecznie :-)
 
Do góry