reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Ale wam fajnie kobietki, że do PL jedziecie, ja też bym chciała już :tak:dawno nie byłam...skoczyła bym na jakieś małe zakupki:-D chodź tu nie brakuje fajnych sklepów z ciuchami, 2 dni temu pojechałam z moim na zakupy, musiałam mu garderobę odświeżyć, to spodnie, to koszulki, to buty, ale wybredny gorzej niż ja...hah:laugh2:

Mąż przyjechał miasta i podpisał dzisiaj umowę o to mieszkanie :-)mam nadzieję, że się nam dobrze będzie mieszkało, od 7 czerwca jestem na nowym. Jeszcze musimy wszystkie meble skompletować, bo swoje mamy w PL.
Joanna to Ty masz blisko, ja jak jadę to ok 13h... męczarnia.:baffled:

U mnie właśnie pada deszcz :/

Kobietki przyjęłam Was na facebooku ;-) fajnie zobaczyć twarze koleżanek z forum.
 
reklama
Hej;)

Neczka my meble przewozilismy z polski bo juz troche swoich sie dorobilismy.. Wiec nie bylo gdzie ich zostawic:/ bo w pl mieszka.ie wynajmowalismy:) udalo nam sie za 400 euro bo jeden facet jechal po transport do niemiec.. I wzial tylko na benzyne:)

Ja dzis leze i leze bo brzuch boli:(
 
neczka- GRATULACJE podpisanej umowy
na bank będziecie zadowoleni:-)
my w Pl zostawiliśmy wszystko w mieszkaniu, zabraliśmy tylko ubrania, ale meble super i niedrogo tutaj można kupic w sklepach roller :-)
 
hej Wam :))
ja też coś dzisiaj się źle czuje:eek: pogoda do bani.

Kamilka mnie to już od paru dni brzuch niesamowicie boli, a mały mi się tak rozpycha, że do przyjemnych to nie należy...już leżę i odpoczywam, ale nie mogę w jednym miejscu tak bezczynnie leżeć.

Powiem Wam, że tu z meblami to nie problem, można znaleźć i skompletować sobie fajne... tamte w PL stoją u rodziców więc jak pojedziemy to się zabierze, a dużo tego nie ma.

A miałam spytać, znacie jakiś dobry internet żeby wziąć i nie drogi????? Bo jak się przeprowadzę to muszę wziąć nowy... bo tak lipa bez.
 
neczka-ja czuje się źle jak leżę, muszę się rusza bo inaczej czuję każdy cm swojego ciała...
Moja Córeczka jest duża, a brzuch mam mały, więc Ona się rozpycha i wali mnie po wnętrznościach...
muszę się ruszac, chodzic, bo inaczej mi źle...

co do mebli to faktycznie, jak macie, to szkoda, żeby staly nieuzywane
a tu kasa bedzie potrzebna na wszystko na poczatku
my w Pl mamy mieszkanie, do którego chcemy przyjezdzac czasem i dlatego nic stamtad nie zabraliśmy
 
Hello babeczki !!
czytam was ale jakos nie mam sily nic skrobnac hehe:cool:
wlasnie sie zmobilizowalam ;-);-)
Kawke popijam to mam chwile luzu , bo w kuchni dusza mi sie zeberka dla mezusia ;-)
bo ja zjadlam kanapki zapiekane z serem zoltym w piekarniku hehe ot moj obiad :-D

neczka to super ze podpisaliscie umowe :-) oby sie dobrze mieszkalo :tak:
a to mieszkanko w bloku tak?
co do internetu to ja od 3 lat korzystam z Alice :tak: mam u nich net i telefon place jakos 34 euro :tak:
jestem zadowolona :tak: mam w tym tez rozmowy do Pl na stacjonarne telefony za 5 euro dodatkowo i mozemy gadac bez ograniczen :tak: ale kiedys wiecej sie dzwonilo a teraz nie ma za bardzo do kogo no ale jakos tak zostawilismy to..

Joanna to super lekarza masz ze tak dobrze i dokladnie sie toba zajal :-):-)
macie swoje mieszkanko w Pl ? jak corcia w przedsz.lapie juz jakies slowka ??
ma w grupie jakies polskie dzieci ?

Ja troszke mebli zwiozlam z Pl bo tez mielismy :tak:
wypoczynek , lodowke ,pralke itd..i pare innych rzeczy placilismy 1 tys.zl :tak: za przywozke :tak:
a potem lodowka i tak sie zepsula i kupilismy nowa :-D

Kamilka czemu cie boli brzuch, wszystko ok z dzidzia ?

Martusia witam w De...jak tylko bedziesz miala juz staly dostep do neta to odezwij sie tu !!
:-)

kurcze tak patrze to same brzuchatki tutaj :-D;-)

a gdzie Pati sie zapodziala ?? imprezuje kobieta pewnie...:confused:
 
Owca- mamy swoje mieszkanie w Pl i będziemy tam sie zatrzymywac jak będziemy przyjeżdżac w odwiedziny do rodziny ;-)
Hania w przedszkolu super się odnalazła, od pierwszego dnia cieszy się jak tam idzie
ale z dziecmi bawi sie po polsku, a one z nia po niemiecku :-)
najważniejsze, ze się dogaduje
lapie slowka, w domu je powtarza
teraz sa ferie, tydzien w domu, juz na glowe dostajemy obie...
jeszcez ta pogoda do doopy:no:
 
Joanna moj to samo ferie a pogoda do du.py!!!! Siedziemy w domu a mlody zdziera Wii...
Co do przedszkola moj jak poszedl gadal po polsku:) pani sie smiala ze chcialaby wiedziec co on mowi ...a teraz mowi Amen jak przychodze bo chce ja zagadac na smierc:D po niemiecku haha a chodzi do przedszkola 8 mc .. Najwazniejsze jak dzieciom sie podoba:)


Owca chyba dzis gorszy dzien poprostu:( mam nadzieje ze z dzidzia ok a bbole tylko od rosniecia:)
 
To fajnie ze dzieciaki zadowolone z przedsz. to najwazniejsze ze chetnie chodza:-)
bo ja mialam cyrk...:tak:

Kamilka to widze ze Adas szybko niemiecki zalapal teraz bedzie uczyc ciebie hehe :-p
to wii sie sprawdzilo ??..mlody pewnie zadowolony :tak:
a jakie gry kupiliscie ? czy byly jakies w zestawie?
moj mlody naciagnal mnie na gre jakies nowe mario super bros u :confused:
ale mial kase z urodzin to kupilam na ebayu za 40 euro a w sklepie jest za 60 :szok:

Uciekam chwile na dwor z psiakiem :tak:
 
reklama
Owca Wii rewelka jak na nasza pierwsza gre... w zestawie mielismy Mario wyscigi Sport Grace i Party ale chcemy kupic to Super Mario co ty masz wlasnie bo to moja gra dziecinstwa to moze i ja pogram... bo jak narazie to moj chlop i Adasiek jak nie wyscigi to tenis i wydzieraja sie przed Tv:no::-D

co do jezykla to tak samo Panie sa w szoku jak i my ze tak szybko zlapal jezyk ale to moze dlatego ze moje dziecko niesamowicie gadatliwe jest jak tylko z nim ktos chce sie zainteresowac to nawija jak katarynka moze dlatego ten jezyk tak szybko mu wszedl:confused:

Owca z moim nie dokonca bylo super chodzil chetnie ale wewnetrznie przeszedl jakis silny stress i nie wiem na co czy przedszkole czy cala przeprowadzke bo na glowie pojawila sie plamka bez wlosow zaczely wypadac w Polsce powiedzieli ze to lysienie plackowate i w zwiazku z adasiem prawdopodobnie zwiazane z silnym stresem:no: musial gdzies w sobie mocno przezywac:-( ale juz jest dobrze wloski odrastaja Adasiek ma mnóstwo kolegow ostatnio juz 2 u nas siedzialo:eek:
 
Do góry