reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

No powiem wam ze extra sie kupuje wybiera takie rzeczy;) ale juz reszte bede sama kupowac bo z moim to jest szybko szybko.. Albo no ile mozna stac i wybierac smoczki?!!!!!!!!! Wrrrrr
Ale jeszcze kupe rzeczy zostalo kupic wanienke wozek itp... Ciuchow mam mase .tylko takie kosmetyki przescieradelka pieluxgy itd..

Neczka... Jak zmienicie mieszkanie to musicie zglosic i dziecko tez wtedy plus dla was napewno cos wam dadza.. Nie bede wypytywac cie o zarobki ale wiadomo na 3 liczone to nie na 2.. ;) trzymam kciuki:) a i zaraz wam dojdzie kindergeld i elterngeld i ten wohngeld to dacie rade:D

Mowie wam dobija mnie ta pogoda leje i leje.. Adas dzis pol dnia na grze gdyby nie ta pogoda to nie dalabym mu.. Maz jeczy o wszystko normalnie gorzej niz baba!! Niech slonce wyjdzie to ich w domu zostawie i mnie nie ma bo sie nie da:/
 
reklama
Witam z ranka
Właśnie wstałam, kompa włączyłam, śniadanko je sobie... bo co tu innego robić jak ta pogoda do dup*:baffled: podobno ma padać u nas jeszcze przez najbliższy tydzień.

Kamilko to nie tylko Twój mąż jest taki marudny, mój też narzeka często że czasami to mam ochotę wyjść i wrócić wieczorem, ale przez tą pogodę się nie da... faceci to gorzej niż baby!:tak:
A z tym mieszkaniem to masz rację, już to przemyślałam, zresztą kto nie ryzykuje ten nic nie ma:-D

Miałam zapytać macie laski Facebooka????? Może się spykniemy?:rofl2: co wy na to?
 
witam
u nas pogoda dd, więc robimy z Hanią "DZIEŃ PIŻAMAKA"
Sprzątam, gotuję, ale ogólnie lenistwo przeważa

my też płacimy 500 euro za mieszkanie plus prad i tez wszyscy nam mówią, że to niewiele jak na tutejsze warunki

ja właśnie przez allegro zamawiam ostatnie brakujące rzeczy do wyprawki i jak za tydzień pojedziemy do Pl, wszystko zabiorę i będę [rac, prasowa, układac:-):-):-)

miłego dnia Kochane
 
Neczka- A mamy :-) wyśli na pw swoje dane to cię każda znajdzie .Ja mam Pati,kamilke i Owce.


Ojjj już nie narzekajcie na tych facetów , My kobiety też potrafimy byc nie znośne :-) Może za mało sexu hahaha



Ja po pracy , a po pracy pojechałam na zakupy :-D Zrobiłam sobie wagary od domu heh i wiecie co ? :-D Mąż jak mnie zmierzył jak weszłam z torbami do chałupy to myślałam że mało z butów nie wyskoczę ze śmiechu z niego . Bluzkę mu kupiłam to mu przeszło :-D:-D:-D


Młodej tydzień temu kupiliśmy piaskownice , dzis tata kupił jej ciężarówkę/wywrotkę taka wielachną do tej piaskownicy a ja zestaw foremek itp hello kitty . Mąż ma dziś żwir przywieść i będzie już Mały Bączek miał zabawę na dworku zapewnioną :-).
 
chciałam Wam napisac, że jestem już po pierwszej wizycie u gina w De
jestem w totalnym szoku
wizyta trwała 1,5 godziny
super się mną zajeli, pobrali krew i mocz do analizy, zbadali ciśnienie, wagę, podłączyli ktg i przez pół godziny sprawdzali czy wszystko ok, potem usg z wszelkimi pomiarami i na koniec normalne badanie,
w Pl za każdą wizytę płaciłam 150 i zwykle trwała ona 15 minut
za profesjonlane usg płaciłam 250 zł
w szpitalnym laboratorium zawsze trzeba było swoje w kolejce odstac
a tu???
no nie mogę się nadziwic...
z Dzidzią ok, wszystko super. kolejna wizyta we wtorek ;-)
 
Fajnie Joanna że z dzidzią wszystko ok ;)
Ja też po pierwszej wizycie tutaj byłam mile zaskoczona, teraz na każdej wizycie tak będzie, ja mam wizyty teraz co 2 tyg. robią mi każde potrzebne badania i spędzam u ginekologa 1,5godz. Mój mąż jeździ ze mną i czasami już wysiedzieć nie może,haha:rofl2:
 
Tak w ogóle to miałam zapytać bo nie pamiętam, czy pytałam,
Joanna co będziesz miała, chłopca czy dziewczynkę?:happy2:
U mnie chłopczyk :-)
Termin tuż tuż też widzę...I Ty jedziesz jeszcze do PL w takim stanie? Wow... ja teraz nie zdolna do podróży jestem. :no:
 
Neczka- będę miała drugą Dziewczynkę:-)
do Pl jedziemy na 4 dni
bardzo już jestem stęskniona, zwłaszcza za Mamą
poza tym, Hania chce zobaczyc się z Babciami
moja Mama co prawda za dwa tygodnie do nas przyjedzie na urlop, ale bardzo chcemy ostatni raz przed porodem zobaczy się z bliskimi
potem nie wiadomo kiedy przyjedziemy
ja się w sumie dobrze czuję, w aucie 5 godzin wysiedzę :-)
 
Hej dziewczyny

Unas przed godzina rozjasnilo sie no szok myslalam ze juz w depresje wpadne:crazy:

neczka juz cie zaprosilam :-) co do wyjazdow to ja 22-23 tygodniu jade sama autem z tesciowa i adaskiem do polski na miesiac.. i mysdle ze dam rade ... ale ja to musze jechac ok 10h:rofl2:

Joanna- no ostatni gwizdek w sumie na wyjazd :tak: ja to tez nie ruszam sie po 30 tyg nigdnie zostaje w domu tym bardziej ze teraz przyjezdza tesciowa potem przywoze sobie siostre w sierpniu i w listopadzie przyjedzie moja mama:tak:

Co do wizyt tu mimo ze ja mialam dobrego lekarza w Pl i wizyta ok 20-30 min to jednak z tym jak tu sie zajmuja to on sie umywa... tu maboratorium na miejscu odrazu mam wyniki jak wchodze na wizyte:sorry2: i nikt o nic nie ma pretensji o walke w kolejce i zawsze usmiechniete te babeczki..
 
reklama
kamilka- ja w Pl chodziłam do bardzo sympatycznej lekarki, ale zawsze czułam, że ona przyjmuje pacjentki "maszynowo"
jedno co było dobre, to to, że miała dyżury w szpitalu i jak w pierwszej ciąży trafiłam w 9 tygodniu z przedwczesnymi skurczami i lekarz spojrzał, że Ona prowadzi moją ciążę to się mną od razu zajęli bardzo profesjonalnie.
nawet w sali jedna dziewczyna, która ze mną leżała zapytała mnei czy jestem kimś ważnym, że się mną tak zajmują, bo ona leżała od wczoraj i tylko temperaturę jej zmierzyli
także widac było ta "lepszą opiekę"
no i przy porodzie też ta lekarka zaleciła poda mi oksytocynę, gdy przyszła na dyżur
tak też dzieki temu pewnie po 27 godzinach od odejścia wód urodziłam Córeczkę
w każdym bądź razie- paranoja
dlatego tak miło zaskoczyła mnie tutaj wizyta
oby tak dobrze było dalej no i na porodówce:-)
ale koleżanka dwa tygodnie temu tu rodziła i bardzo sobie chwali opiekę i warunki
zobaczymy jak to będzie;-)
 
Do góry