reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Cate witaj :-)


Ja już po śniadanku ,posprzątane i powinna teraz trochę pocwiczyć ale okres mnie dopadł i szczerze nie mam sił .a wczoraj taki pyszny deser lodowy jadłam :-D Grzeszny ten weekend ojjj grzeszny :-p


a jak u Was kobitki po weekendzie ?



OoOo , ja wczoraj zamówiłam szelki i smycz przedłużaną psu , w niedziele tak mi się pies w czymś wytarzał że obrożę musiałam potem szorować i troszkę mi wyblakła . Oczywiście po powrocie ze spaceru pies musiał mieć małe Spa bo nie szło wytrzymać :-D
 
reklama
hej
jak tam po długim weekendzie kobietki?
oj Delfin u mnie też był weekend grzeszny, chyba za dużo sobie pozwoliłam hah:-)
mi minął bardzo miło, tylko pogodę miałam do bani, ale byłam nad morzem, jadłam najlepsze lody na świecie...:-Dprzywiozłam fajne muszle :rofl2: popływałam promem sobie... wczoraj wieczorem wróciłam...

a dzisiaj byłam oglądać mieszkania, chyba z 5 ich było, tylko bez balkonu...:baffled: powiem wam że mieszkania fajne są, tylko kurcze ceny też ładne, mam jedno na oku, tylko się boje że nie damy rady, bo ponad 500euro. dużo co?kuchnie mam calutką ładnie umeblowaną...więc nie muszę się martwić, i nie wiemy czy brać...:nerd: bo mój mąż tylko pracuje, jak na razie ja nie mam żadnych pieniążków... eh.
poradzicie coś mi...
a tu niedługo maluszek będzie więc musimy koniecznie teraz wybrać, trzeba pokoik robić.

Witaj Cate na forum.
 
Hej :-)

Ojjj grzeszna na weekend to bylam dopiero ja :-D 3 dni z rzedu grillowanie,alkohol,slodycze-pelen wypas :-D Musze sie za siebie wziasc bo czarno to widze :-D
W piatek grillowalismy i bylo ognisko,w sobote tez grillowalismy u mnie w domu,potem w niedziele dostalismy gosci na noc i tez impreza... Dzis rano otwieram plecak mlodej ,wyjmuje kartke i okazalo sie ,ze miala dzis wolne...teraz idzie jutro i pojutrze i tez ma piatek wolny bo strajkuja...A ja juz jej kanapki mialam zrobione,ubrana byla :-D Dobrze ,ze jeszcze tam zajzalam do jej "briefkasten" :-) Ja dzis bylam w pracy za poniedzialek... teraz jeszcze jutro i w piatek i laba :-) W sumie mamy zaproszenie na urodziny ale chyba nie pojedziemy...Mloda tez dostala tu w Berklinie od kolegi zaproszenie i chyba pojdziemy z nia :-) Ogolnie to mam wielka ochote wyskoczyc sobie gdzies na weekend nad morze...Tak w trojke-rodzinnie :-) Musze cos poszukac... A moze Wy macie cos godnego polecenia...Tu w De. :-)

Neczka napisz cos o mieszkaniu-jaki metraz i ile macie nebenkosten. Czy to juz warm miete jest? ile pokoji bo tak sama cene dalas to nie wiem :-D
 
Oj Pati ja widzę że Ty to grzeszysz dopiero... haha:-D wypas masz...
jeśli chodzi o mieszkanie to 450euro całość + prąd mówił koleś że 50 euro może być a może nie + kaucja 450euro, tylko kaucje może nam na raty rozłożyć. A jeśli chodzi o metraż to 60m ma mieszkanie, 3 pokojowe, 2 dużeee pokoje i jeden mały... zastanawiam się czy dadzą nam wongeld (tak to się pisze :-p), dużo znajomych dostaje, ale boje się że nam nie dadzą.
 
Dzien dobry !!

mialam sie odezwac jak wrocimy i ciagle czasu nie mam...
kurcze pada u nas calutka noc , normalnie porazka musialam isc kupic bilet na tramwaj dla mlodej
bo przeciez rowerem to zmoknie jak kura...
yes2.gif
yes2.gif

No ale pojechala juz takze od tramwaja ma jeszcze maly kawalek do szkoly ale lepsze to niz rower
yes2.gif

Ja zaraz jade do roboty , po poludniu logopeda i znow mi dzien ucieknie
yes2.gif


Gdzie ta pogoda no gdzie??...
eek.gif


Pati oj grzeszysz kobieto !! :-D:-D u ciebie zawsze cos sie dzieje , widac ze ty na nude nie narzekasz ;-);-)

neczka wydaje mi sie ze to nie drogo..tym bardziej ze masz wszystko w tej kwocie tylko prad do tego..
jak ladne mieszkanko to bierz je :tak::tak: tym bardziej ze kuchnia umeblowana i tak mala kaucja to tylko okazja moim zdaniem :-):-) a balkon jest ?..
Ja mam tu 72 mkw 3 pokoje i kaltmiete place 540 zl plus reszte oplat prad , ogrzewanie itd..wiec wychodzi nam 800 euro co miesiac :tak::tak: no i kaucje mialam prawie 1300 :tak::tak: Tez szukam czegos tanszego i w lepszej okolicy bo tu jest bee...:-D

Dobra spadam milego dzionka !! Dajcie troche sloncaaaaaaaa....:happy2::happy2:
 
hej dzieczyny

neczka to nie jest drogo.. tym bardzierj ze wszystko masz w cenie... wohngeld mozecie dostac jesli zarobku na osobe iles tam nie przekracza ale maz musi zlozyc papiery umowe wynajmu i oplaty i chyba 3 paski i oni rozlicza czy wam dzadza i ile? my mamy doplaty 170 euro:tak: a jak sie urodzi 2 dziecko to nam rozlicza jeszcze raz i pan powiedzial ze wyjdzie jakies 30-40 euro od listopada wiecej.. jesli mieszkanie wam sie podoba to czemu nie?

Pati delfin oj szelejecie :-D

Ale ja nie lepsza w niedziele pojechalismy do rodzinki zjedlismy pyszny obiad pozniej z malym na rowerze potem pojechalismy do Bad Fussing taka miejscowosc sanatoryjna przepieknie tam jest.. wrocilismy to zrobilismy sobie grilla i wrocilismy w nocy.,.. poniedzialek caly na luzaka a wczoraj przyszedl zwrot podatku to pojechalismy kupic zalegly prezent urodzinowy i wkoncu kupilismy Wii Adas szaleje od rana na tym:-D a ja mam chwile dla siebie..
wczoraj tez kupilismy lozeczko i kupilam 2 butelki 2 smoczki ogolnie super siedze i sama sie do siebie ciesze:-D
 
hej kochane...Ja już tez wkońcu dojechałam do De...pomalutku poznaję miasto, okolice, i spędzam po południa z mężem..:-) narazie tez ciagle szukamy mieszkania...mam nadzieje ze cos szybko znajdziemy:-0 mi sie wydaje ze 500 euro to jest w mało...my mieszkamy teraz u rodziny, oni płaca ponad 500 euro a mieszkanko jest strasznie małe, i średnie, bez balkonu i wogole...ja bym sie nie zastaniawiała, bo tanszego raczej ciezko bedzie znalez:-)

Busiaki kochane, odezwe sie jak sie troszke ogarne tutaj
 
Hallooo :-)

Martusia witaj wreszcie po naszej stronie :-) Jak tam Ci droga minela? jak Ci sie podoba w De? :-)

Ja wlasnie z pracy wrocilam...zajadam salatke (koniec z tluszczem :-D ) ogarne troche-bo mam bombe w domu!!!! i wtedy jade po mloda... U nas tez pada od wczoraj... brzydko strasznie!

Neczka ja tez bym brala mieszkanie jesli Wam sie podoba...Strasznie niska ta kaucja...ja znam ze zawsze placi sie 3 razy kalt miete...

Kamilka-fajnie takie zakupy robic,nie? :-)
 
Neczka dla mnie to jest tanio . A kaucja śmiszna bo zawsze chcą 3 krotność mity.

Pati z morzem to musisz się kochana cofnac pare stron bo mi Neczka wypisywała wcześniej .Mój brat pojechał w strone Lubeku i tak jest park rozrywki też .Ale dokładniej okolicy nie pamiętam.

Kamillka- no to super że już kupiliście coś, wyprawki są superrr :-):-):-).


U nas leje , nadrabiam czytanie książek ;-)
 
reklama
heja
no my jutro jedziemy jak dobrze pójdzie umowe podpisać i chyba jednak się decydujemy na to mieszkanie,
zresztą każdy doradza nam żeby brać, zawsze jakoś sobie poradzimy
:happy2:
bo wiecie u mnie tylko mąż pracuje, i innych dochodów nie mamy...

ale jak mówicie że to tanio to weźmiemy...
;-)

Kamilka my już złożyliśmy wcześniej na mieszkanie tutaj, gdzie jeszcze jesteśmy, i czekamy na odp, bo tam dopiero od lipca czy sierpnia się będziemy przeprowadzać. A jak to jest potem trzeba do nich zgłosić zmiane, nie? I że członek rodziny nowy jest.

No my też już wyprawke robimy, ubranka mam już, nawet małe buciki haha, małe to ładne :-D
Jeszcze czekam na łóżeczko...

Martusia witamy w De, w końcu dojechałaś
:happy2:

Ale pogode mamy okropną co nie? U nas dzisiaj cały dzień pada i wieje...
:eek:
 
Do góry