reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej :-)
Ja wlasnie parenascie minut temu z pracy wrocilam i pije Gripex bo mnie cos lapie!!!!! Gardlo zaczyna bolec,a to zly znak...bo moze sie skonczyc antybiotykiem...U mnie lapie raz na rok ale porzadnie :-D

Owca -ekspres dzialac dziala tylko ze dzwine odglosy paszcza wydaje :-D tzn. czasami...a ja juz paranoja :-D Musze filtr nowy tez kupic i odkamienianie zrobic...Jakos dziwnie mi dlugo sie nie wyswietla ,ze trzeba zmienic i filtr i odkamieniaczem potraktowac...Tak to zawsze co dwa miesiace mi sie wyswietlalo... No i musze myk zrobic z mlynkami elektrycznymi...Kuzwa za dwa zaplacilismy 120 euro (wmf) i kurestwo jedno sie rozsypalo,a drugie tez jakos nie teges...Ale ze rachunek zgubiony to pomyslelismy ,ze kupimy dwa nowe i te stare za 3 tyg. oddamy i kase wezmiemy spowrotem... A mialo kuzwa 100 lat dzialac! :-D:dry:

U nas pogoda ladna... Za godzine jade po mloda ,a wtedy na myjnie umyc auto i odkurzyc po po podrozy niezbyt wyglada...a i teraz z tych drzew takie badziweie leci ,ze szkoda gadac... Musze parkowac teraz na inn ym parkingu bo jeszcze z dobre 3 tyg. problem nas nie opusci... No i w piatek idziemy mieszkania sobie ogladac...Zobaczymy moze cos sie w oko rzuci...

Neczka super wiesci ,ze z dzidzia wszystko okay :-) Tej wysypki nie zazdroszcze... a moze masz alergie na cos? teraz wszystko pyli ,ze diabel wie ;-)
 
reklama
Hej !!


bo jutro zamkniete sklepy bo jakies swieto i mamy wolne
yes2.gif

:tak:


Dzień Ojca :-)

Rok temu byłam na 3 tyg w DE u męża w odwiedzinach , impreza była że hoho. Jutro powtórka -faceci %%% i wolne od pracy :-D


Kupiłam sobie dziś walizki , teraz mogę jechać na wakacje :-D
Jutro lakiernik dostaje w końcu autko bo rzeczoznawca już był .Mąż zamawia części , dobrze że mamy zniżki :-D Ja sobie dzis na allegro książkę kupiłam i dwie jeszcze licytuje- oczywiście o psach bo ja nic innego nie czytam od dłuższego czasu:-p




Dziś mnie coś wzięło i zaczęło korcić na nowy kolorek - brąz . Już dawno nie miałam .Hmmm tylko boje się że znów skończę w czerni- a dekoloryzacji drugi raz nie chce przechodzić bo rok czasu moje włosy wracały do kondycji . Oby mi minęło bo rudy lubię ;-)
 
hej mamusie:-)

Ja dzisiaj byłam na wizycie i jestem przerażona:-) mój synus waży już 1,800 ponoć...ale wszystko z nim dobrze, prawidłowo się rozwija:-0

do niemiec jade jednak w niedziele dopiero kurcze... gościu z którym mam jechać, czeka w polsce na jakis przelew a nawet jakby jutro przyszedł to stwierdził ze na weekend nie oplaca mu sie do niemiec jechac.....:no::no:

a wam udanego wolnego dzionka jutro:-) busiaki
 
hejka
biggrin.gif

u nas jakos pochmurno dzis , zapewne bedzie padac bo widac
yes2.gif


Na obiadek juz przygotowalam dzis robie pierwszy raz placuszki z piersi kurczaja z serem
yes2.gif

ciekawe czy beda dobre , do tego mizerie ze szczypiorem i ziemniory
yes2.gif

Mysle co tu dzis robic jak taka pogoda...
baffled5wh.gif


Martusia kurcze widze ze jedziesz do De i dojechac nie mozesz
:-D:-D
codzien termin ci sie przesuwa hehe no ale tak to jest jak jest sie uzaleznionym od kogos zeby jechac...
no ale do niedzieli blisko
:tak:

Delfin no wiem ze dzien ojca jest ale mialam na mysli ze jest jakies swieto koscielne czy cos w tym stylu
:-D

Zakupilam dzis na allegro 2 pary srebrnych kolczykow dla mlodej bo marudzi ze ciagle te same nosi hehe..
p.gif

wiec sobie wybrala i jak pojedziemy za 2 tygodnie do tesciowej to bedzie miala
yes2.gif


Ide obierac ziemniaczki do potem !!






 
No owca juz mnie to po mału denerwuje ci powiem..siedze na walizkach, miałam nadzieje ze na wolne bede z mezem a tu dupa... juz myslalam czy nie wsiasc w auto i nie jechac ale boje sie ze nie dam rady dojechac taki kawał...

ooo ale bym sobie mizerie zjadła:-) szok:-) chyba sobie zrobie dzisiaj
 
Hej dziewczyny...

Owca swieto swieto -christi himmelfahrt :-)

Moi wybyli gdzies... ja zostalam sama w domu... niedawno wstalam z lozka...Tzn. juz z rana bylam obudzona ale glowa mnie bolala,chrype mam na maxa,gardlo boli wiec sie kuruje...Juz mnie od wczoraj tak ostro trzyma...ale powiem Wam ,ze po tym gripex z polski w saszetkach lepiej sie robi...zaraz ide sobie zrobic jeszcze i biore sie za sprzatanie bo jakby bomba pierdyknela.... pranie mnie czeka...moj ty smutku!!!
 
Heja,
Ale dzisiaj koszmarny dzień co, nie dość żę pogoda się popsuła, to może spałam w nocy z 3 godz:confused:
Oj dziewczyny nie wiem, ale ta wysypka mi się nie podoba, nie mogę spać przez nią, dermatolog powiedziała, że to jakiś wirus ale nie zrozumiałam jaki, boję się żeby tylko na małym mi się nie odbiło. Dzisiaj to nie wiem co mam ze sobą zrobić, ani to się położyć ani coś robić, totalna masakra. :no: Poza tym mój strasznie chrapie w nocy, już nie wiem co mam z nim zrobić, wysyłam go do lekarza ale ten nie chce iść, jak dziecko!:dry:

Owca, mój mąż pracuje na zmiany, raz pierwszą ma cały tydzień, raz drugą, albo nocki, weekendy i święta wolneee. Nie narzeka.:happy2:

Ja dzisiaj robiłam mielone kotleciki na obiad. Właśnie muszę talerze pozmywać.

Ale najpierw może się zdrzemne trochę, bo oczki mi się kleją.

Martusia, to kiedy wkońcu będziesz jechała do tego De? To się naczekasz... a pewnie już za mężem stęskniona. :happy2:
 
hej kobitki !


My od rana latamy-znajomi ,spacer , grill. Dzisiaj mój pies kompał sie pierwszy raz w Elbie w tym roku Ja zresztą tez już nóżki pomoczyłam :-) Młoda znowu w butach za blisko podeszła do wody i jej zamokły-tatuś musiał nieść z powrotem do auta Lene a ja buty ;-) Znajoma do mnie dzwoniła-jej pies dostał babeszjoze bo go 4 kleszcze zaatakowały a był zakroplony . Dobrze że dziewczyna jest czujna bo wet ją spławił jak pierwszy raz się do niego zgłosiła bo pies był nieswoi . Od wczoraj leży pod kroplówką i z gorączką 40 stopni , dostaje antybiotyki . Mam nadzieje że się wyliże . Ja od razu jak się o tym dowiedziałam zamówiłam na ebey środki na kleszcze na 3 mce do przodu . Po dzisiejszej kąpieli Hondy zresztą i tak bym musiała .


Martusia - trzymam kciuki za ta niedziele bo juz za dł się twój wyjazd odwleka. Fajnie że z dzidzia wszystko ok :)
Owca- ale obiadek , mniam :-)
Pati- zdrowiej zdrowiej bo Ty kobieta czynu jesteś i słabo Cię widzę w łóżku z choróbskiem . Zdrówka ;-)
 
hej mamunie:-) ja pogrilowałam dzisiaj i pękam normalnie:-0 u nas właśnie meeegaa burza się zaczyna..masakra jakaś:-0

Mam nadzieję że w niedzielę jadę ostatecznie, jak nie to wsiadam sama w auto i jadę....no juz troszkę za mężem stęskniona:-) a tu wszystko się odwleka kurde:-0)

pati zdrówka dużo życzę...mam nadzieję że szybko ci przejdzie
delfina, moja młodsza siostra zawsze podejdzie za blisko wody...i to tak blisko ze zazwyczaj do kolan pochlapana...czasem mam wrazenie ze ona to specjalnie robi:-)
 
reklama
Martusia- super, że z Synkiem wszystko ok
oby tak dalej .....
pewnie moja Córcia też już taka duża
wizytę mam na dniach to się dowiem
obyś jak najszybciej była z Mężusiem, najgorsze to czekanie...
 
Do góry