reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

o znajoma mamusia z lipcówek:-) jak tam joasiu ci sie podoba w de??/

ja wyjezdzam jednak w środę bo nie zdążyłam się wyrobić ze wszystkim, a kierowca tez czeka na jakis przelew jeszcze:-)

hm ze spakowaniem to tak ze spakowałam sie w jedna wielka torbe, i mam jeden worek taki co sie powietrze odciaga z tego...i na dodatek zmiesciłam tam 4 pary butów, 2 komplety poscieli i koc hehe:-) ubrania swoje i małego:-)

kochane polatałam po miescie dzisiaj i mi tak nogi spuchły ze szok...nie moglam przez 2 godziny dojsc do siebie...masakra jakas....:-)

owca najlepszego dla synusia...:-)
nie juz chyba nie wybiore sie do polski, bo taka podróż długa to męczy napewno strasznie, do polski pojade dopiero pod koniec sierpnia, miesiac po porodzie bo siostra ma 18-stke, i musze sprawy spadkowe małego załatwić:-0 a mianowicie zrezygnowac za malego spadku po dziadku bo dziadek zmarł jak już byłam w ciazy i tez sie musze zrzec za nie narodzone jeszcze dziecko

busiaki mamusie:-) udanego wieczora
 
reklama
neczka, martusia- podoba mi sie i to bardzo
mieszkamy w pieknym, komfortowym mieszkaniu, w domu dwu rodzinnym
Mąż ma 4 minuty piechotą do pracy, a przedszkole Córci widzę z okien
termin porodu mam na 26 lipca
 
Witam dziewczyny

joanna mama Hani bardzo fajnie ze Wam sie podoba:-):-) Opowiadaj jak tam wam minerly te 3 tygondnie??

Owca 100 Lat dla synka !!!!!!!!!!! Moj wczoraj skonczyl 5 lat czyli maja urodziny w tym samym dniu:-):-) a Ja wczoraj skonczylam 26:-)


neczka jesli chodzi o cyce to nie martw sie ja teraz bym sobie mogla swoje odciac tak mnie zaczynaja bolec:-( a myslalam ze mnie to minie bo jeszcze nie bolaly do tej pory:rofl2:


My wczoraj po urodzinkowo:-) Adas pposzedl do przedszkola upieklam mu 40 mufinek:tak: i do tego 3 paczki zelek i mandarynki!! Jak to donioslam to myslalam ze padne!! Ale Adas byl wczoraj krolem dostal kkorone i gazowane piecie:-D i potem spedzil pol dnia z tata na rowerze bo dzien wczesniej nauczyl sie jezdzic na rowerze na 2 kolkach:tak:a ja odpoczywalam bo wczoraj zbieralo sie caly dzien na burze a mnie chcial leb trzasnac. i ustatlilismy ze kupujemy xboxa na te urodziny i jedziemy do Bayernparku :tak:
 
Dzieki za zyczonka dla synka :-):-)

Kamilka moj maly ma dzis urodziny nie wczoraj ;-);-)
dla ciebie i dla twojego synka tez wszystkiego najlepszego , zdrowka ,usmiechu na codzien i szczesliwej , spokojnej ciazy :-) Fajnie wam wyszlo ze masz urodziny w ten sam dzien z synkiem hehe ;-)

Joanna to super ze ci sie podoba !!..fajnie ze macie super mieszkanko :-)

U nas cos pogoda sie zepsula , deszczowo dzis ale cieplo :tak:
Maly poszedl szczesliwy do przedszkola , dalam mu torta , ciasteczka itp..i dla dzieci paczuszki to swietuja dzis
:-)
 
Kamilka - my mamy xboxa i powiem Ci że uwarzam że dla dzieci lepsze jest PS3 ponieważ nie ma na xboksa gier dla dzieci , tzn. jest bardzoooo mały wybór gier . Ja lubie pograć sobie w takie nie związane z zabijaniem to powiem Ci szczerze że mam bardzooo cięzki wybór a co dopiero dla dziecka. Ale to moje zdanie , dodam że mamy w domu bardzooo dużą kolekcje gier bo mój mąż jest fanem xboxa ;-)



Ja po pracy , mąż pojechał właśnie do pracy a My z młodą się byczymy :-)
 
Owca o przepraszam ale gapa ze mnie:(

No mnie sie udalo jakos tak czulam po pierwszym wyliczonym terminie ze tak urodze i tak bylo. To byl najpiekniejszy dzien.. Po porodzie na obchodzie przyszli wszyscy pielegniarki lekarze spiewali mi 100lat:) a ja beczalam jak wariatka;)
 
Kamilka super !! ci sie udalo :-):-) najwspanialszy prezent dla matki :-)

Delfin i jak bylo w pracy pierwszy raz bylas ??..ogarnelas ?;-)

my znowu dla dzieci mamy wii..i jest ok duzy wybor gier itp..:tak:
ale moji rzadko graja , jak im sie nudzi to wlacza a tak stoji :tak:
wiecej korzystaja z nintendo :tak:..
 
Hej laski-Wrocilam :-)

Martusia
widze wybierasz sie do tego De. jak ta przyslowiowa sojka za morze :-D
Szerokiej drogi Ci zycze :-)
A dlaczego musicie sie zrzekac spadku? dlugi?


Owca-Wszystkiego najlepszego dla Mlodego :-) Co tam wyszlo z ta trzecia putzka? ,masz ja? :-)

Kamilka
i dla Ciebie i synka rowniez najlepszego :-)

Joanna witaj po tej stronie granicy :-) opowiadaj wrazenia :-)


A my wrocilismy wczoraj ok. 22:00...Komunia udana :-) Jedzenie pyszne-ale nie obzaralam sie bo trzeba fason trzymac :-D Przyznam sie szczerze,ze w kosciele mnie nie widzieli...cala msze spedzilam na sloncu przed kosciolem...Sama nie bylam wiec nie mialam wyrzutow sumienia :-DPogoda dopisala naprawde super...W sali z reszta tez nie siedzialam tylko sobie siuplam przy stoliku na zewnatrz i tak sie towarzystwo zbieglo wiec do praktycznie 18:30 tam bylismy z chwilowa przerwa na kolacje :-) Wieczorej usiedlismy sie na tarasie i mloda rozpakowywala prezenty,a my saczylismy browarki :-D W sobote zdazylam tez obleciec galerie...kupilam sobie sandalki-japonki i balerinki czarne... Troche kosmetykow i innych supereli :-) No czas zlecial jak z bata trzasnal...ale plkanuje na lipiec z mloda tydzien wczesniej wyjechac do pl. a potem ,zeby moj dojechal...wtedy na splyw juz mamy wstepne rozmowy przeprowadzone,no i potem te gory...teraz bede sie rozgladac za fajnym domkiem...
 
hej
u nas lipna pogoda, zaczyna kropić...:eek:wczoraj było tak ładnie,a dzisiaj się zepsuło zdeka.
Ja się dzisiaj bycze, bo mam kiepskie noce ostatnio, mój w pracy, więc mam spokój i ciszę. :happy: Zaraz coś wymyśle na jutro na obiadek...
Własnie szukam mieszkania w necie, znacie jakąś fajną stronkę może???? :rofl2:Patrząc na moje wymagania to nic znaleźć nie mogę fajnego.

Kamilka- to Wszystkiego Naj dla was!
Joanna- a ja teramin mam niby na 28lipca, dwa dni po Tobie :-) Widzę że tu same lipcówny!
 
reklama
Synek odebrany , zadowolony :-):-)

Pati witaj w domu :-):-)
widzialam fotki na fb , sliczne obie z corcia jestescie :tak:
corcia ma taka fajna urode , ciemne wloski , oczy ciemne, bedzie miala branie :tak::tak:;-)
A z robotka udalo sie bylam w niedziele rodzinka ok
maja 2 dzieci malych ale pracuja takze bede sama w domu :tak:
Klucze dostalam i ide w poniedzialek pierwszy raz :tak:

neczka ja to jak szukam mieszkan to albo na ebaykleineanzeige patrze albo wpisuje w google miasto i mieszkania cos w tym stylu :tak: Mam tez adresy 3 spoldzielni to sobie kukam co jakis czas czy maja jakas oferte :tak:

Ja urodzona 25 lipca to moze ktoras urodzi w moj dzien ;-)
 
Do góry