reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Neczka my szukalismy na

Immobilienscaut24.de
Immobilio.de

Jakis dol mnie dopada nie moge pogoda dziwna pochmurno ale duszno moze znow cos wisi w powietrzu...

Co do gry to nie wiemy do konca... Chcielismy Wii no ale duzo dodatkow potrzeba.. Poziej ps3 to znow kolezanka mowi ze juz lepiej w x boxa wlozyc kase... Wiec sama nie wiem...
 
reklama
Kamilka jakie dodatki masz na mysli do wii ??
my kupilismy tylko kierownice dodatkowo bo jedna byla w zestawie i jednego pilota :tak::tak:
wiec nie trzeba duzo dokupywac a tez widzialam takie zestawy za 5 euro i byly paletki w srodku i cos tam jeszcze ale my nie kupilismy bo w sumie nie potrzebne...
Moj maly to najwiecej gra tam w mario i spidermena :tak::tak:
 
Owca dzieki za komplementy :-) I suuuper ,ze masz ta prace :-)

Neczka ja najczesciej szukam mieszkan na immowelt.de i immobilenscout24.de...
 
Owca wlasnie myslalam o pilocie kierownicy i macie do cwiczen..moj chce wlasnie to Mario i wyscigi i tez o tym bardziej myslalam...

Pati ja tez cie widzialam super dziewczyny z Was:) jak modelka jestes...
 
No chcialabym taka figurke jak Pati :-D modeleczka :-)

kamilka ja pilota na ebay kupowalam to za 3 euro nowego wylicytowalam hehe :-p
na wii jest wiecej gier takich typowo wlasnie dla mniejszych dzieci :tak: niz na xboxie :tak:
a kierownice mialam juz w zestawie :tak:

Ide na spacerek z psem :happy:
 
Owca -ja juz drugi raz byłam .Ty to widzę masz sklerozę kobito :-D A jak chcesz taką figurę jak pat to kochana w dres i ćwiczyć :-D Lekko nie ma ;-)
dziewczyny_wpadki_6.jpeg

Kamilka - mi się wydaje że xbox to właśnie dla chłopów starszych jest itp Ja osobiście gram w Lego i jakieś samochodówki. A mąż ma bardzooo duzooo gier w większości opierających się na przemocy więc sadze że dla dziecka nie jest to odpowiednie. Mi jak wpadnie jakaś fajna gra w oko to jest na wszystko tylko nie na xboxa . No i na xboxa gry masz za 200zł :/// a ostatnio mój nową przeszedł w 2 tyg -myślałam że go zabije :-D ! My za tego xboxa 250mb i jednego pada dawaliśmy 2 lata temu coś ok 400 euro ,nie mam pojęcia ile teraz kosztują .



O a mam jeszcze cos takiego :
kobiety_2.jpeg
 

Załączniki

  • dziewczyny_wpadki_6.jpeg
    dziewczyny_wpadki_6.jpeg
    23,9 KB · Wyświetleń: 57
  • kobiety_2.jpeg
    kobiety_2.jpeg
    45,7 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny za wskazówki.
Zaraz sobie po patrze, już znalazłam jakieś mieszkanka( fajne, ale bez balkonu :(( )!
Szukam 2-3 pokojowego, jeszcze sama nie wiem dokładnie, ale powiem wam że koszta są podobne.

 
Kamilka-Owca... jak pisze Delfin dresy,cwiczenia i klodka na lodowke :-D

Kuzwa juz drugiego paznokcia dzis stracilam!!!!! wygladam teraz jak sierota jakas :D musze zmyc je i na jasno pomalowac bo ta czerwien to mi teraz jak swini siodlo pasuje :D

Nie chce nic mowic i wykrakac (tfuu tfuu) ale cos mi ekspres dziwnie zaczyna chodzic... takie inny odglosy czasami... Mam nadzieje ,ze sie nie popsuje...Coprawda wykupilismy gwarancje na 5 lat ale kto wie jak to potem jest..

A jak ta u Was z pogoda? u nas dzis w nocy padalo...Dzis zachmurzone niebo,ale te 21 stopni jest...
 
Heja wam,
Właśnie niedawno wróciłam od lekarza, z moim maluchem wszystko dobrze :happy2:rośnie zdrowo.
Byłam dzisiaj u dermatologa, bo dostałam dziwnej wysypki :confused: boląca jak cholera... co się okazało, że to niby normalne i jakiś wirus i powinno samo przejść, nawet nic mi nie przepisali, i cierp.:eek:

U nas super pogoda... a rano nie zapowiadało się, teraz najlepiej w cieniu siedzieć.
Ja już po obiadku, miałam piersi z kurczaka w ziołach, pycha:-), robiłam wcześniej bo mój do pracy pojechał właśnie.

A ja sobie teraz odpoczne i się pobycze. :-D
Miłego dzionka.
 
reklama
Hej !!

jestem wyjechana !!
yes2.gif
yes2.gif

bylam rano w robocie , wrocilam o 12 wyszlam z psem polazic potem poszlam po zakupy
bo jutro pozamykane...
potem po mlodego i teraz godzina przerwy i jedziemy do logopedy na 15:30
yes2.gif

a tak mi sie nie chce , nogi to mnie bola ze...
yes2.gif

Jak fajnie ze jutro wolne
:-)

Pati i jak tam ekspres dziala ? ja swoj tez juz raz wysylalam na gwarancje bo cos sie zepsul ale teraz odpukac jest ok
:tak:
Delfin a no jestem sklerotyczka :-D obrazki super !!
neczka a twoj maz to na zmiany pracuje ? ze tak szybko obiadek i sru do pracy...
mam nadzieje ze to jakas przejsciowa wysypka i zniknie za dzien -dwa :tak:

U nas tez cieplutko dzis 22 st . ale jak slonce zajdzie i zawieje wiatr to tak srednio
:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry