reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

My to dzisiaj grillowo... przyjdzie parę znajomych do męża na urodzinki, bo w tyg to każdy zapracowany.... więc będę miała co robić.:happy2:

Do miłego.
 
reklama
hej mamunie... Wyjeżdżam do de jednak we wtorek...najgorsze jest to ze moge wziasc tylko 1 torbe bo sie nie pomiescimy...masakra jakas...

mąz teraz mieszka u byłego męża mojej mamy, i czekamy az dostaniemy mieszkanko...mam nadzieje ze szybko sie to stanie bo mojej mamy były mąż to specyficzna osoba:-) właśnie nie wiem czy tam bede miała neta ale postaram sie jakos odezwac do was dziewczyny:_0

ooo ale bym sobie karkóweczke z grila zjadła...masakra:-) miłego weekendu:-)
 
Właśnie wróciliśmy z grillowania, zimnoooo się strasznie zrobiło i się zwinęliśmy z ogródka :baffled: Jednak jeszcze nie da się tak długo siedzieć jakby się chciało. Ale karkóweczka była mniam...:-)
Teraz idę wziąć kąpiel i spać bo oczka mi się kleją, za dużo wysiłku jak na ten dzień dla mnie, coraz gorzej się męczę.

A to czemu tylko jedną torbę Martusia możesz wziąć? Jedziecie samochodem? Ja to jak jechałam tu to zwoziłam pomalutku wszystko, jeszcze połowę mam w PL. Nie da się na raz wziąć wszystkiego choćby się chciało. :-D
 
bo kierowca bierze jakis swój sprzet do pracy, swoja torbe, jakiegos kolegi torbe, zakupy...ale jedna mysl mnie pociesza...te zuzyte ciuszki zostawiam a mężowy będzie mi musiał coś kupić tam w de:-)

a u nas neczka było dzisiaj fajnie cieplutko, za to wczoraj jak miałam sie wybrac na festyn to cały dzien lało...jak zawsze na przekór:-)
 
hej
ja dziś mam kacaaa mordercee , wczoraj od południa grillowalismy i piwkowalismy bo bratowa do PL dziś jechała.

umieram :eek::-D
 
delfin-ona jak ja bym chciała mieć kaca:-) tzn może nie....chciałabym popić a potem nie miec kaca hihi...ale co najmiej pól roku jeszcze nie popije:-) ale wam powiem, że brakuje takiego czegoś żeby usiąść z koleżankami, popić i nie martwić się niczym...chociaż taki jeden dzień na 3 miesiące i człowiekowi od razu lepiej:-0
 
Heja,
Miałam ciężką noc, moje piersi dają mi do wiwatu, nie dość że jak balony to jeszcze niesamowity ból, już nie wiedziałam jak się przekręcić :baffled: w środę idę do lekarza to mu powiem... bo to masakra jakaś.
Ale wczoraj była u nas super pogoda aż 23 stopnie, grzało niesamowicie, pojechaliśmy nad jeziorko, na lody i oglądaliśmy pokazy szybowców. A się umęczyłam tym chodzeniem że hoho..:-):-D

Delfin- jej jak ja też bym chciała mieć kaca, szczerze nie pamiętam jak to jest już, ja ostatni raz piłam w listopadzie, gdzie nie wiedziałam że jestem w ciąży prawie miesiąc... bo miałam normalnie miesiączke. Ale na szczęście nic się nie stało. :happy2: Pewnie jeszcze długo nie odczuje tej przyjemności, hehe.
A Delfin to Ty mi polecałaś ten Zestaw pielęgnacyjny dla niemowlaka z TOMME TIPPEE? Zadowolona byłaś z niego? Bo właśnie będę zamawiać. Szybko Ci przyszedł?
 
Hej !!
siadlam sobie chwile z kawusie :-)
wlasnie skonczylam na jutro pomidorowke gotowac takze bedzie luz..;-)
uszykowalam 10 paczuszek ze slodyczami na jutro do przedsz.dla kazdego dziecia
do tego mam torcika , popcorn i ciasteczka :happy2:
wiec moga poimprezowac w przedszkolu :tak:
Jutro moj synio konczy 6 lat :szok:..

Pogoda dzis piekna 26 st na slonku albo i wiecej :-)
A tak to bez zmian i nie wiem co pisac :baffled:

Martusia jutro wyjazd? zmiescilas sie do jednej torby ?
a planujesz jeszcze przed porodem jechac do Polski?..

Milego popoludnia !!
 
hej ho
my już 3 tyg. w De, ale nie miałam neta więc siedziałam tu na wsi bez kontaktu ze światem
ale jest zajebiście:-)
niepotrzebnie tak się bałam...
 
reklama
Owca to będzie imprezka urodzinowa synka co?
To już 6 latek skończy? Dużyy:happy2:

Joanna no fakt dawno Cię nie było na forum... i jak tam zadomowiłaś się trochę już? Podoba Ci się w De. To gdzie konkretnie mieszkacie? :happy2:
Zobaczysz jak szybko będzie czas leciał. :-)
W ogóle to widzę, że masz termin porodu na lipca jak ja :-):tak:
I jak się czujesz?
 
Do góry