reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

wrocilam i nic sobie nie kupilam hehe tradycyjnie ;-)
malemu dzinsy i koszulke kupilam i dla emka tez koszulke a tak to nic fajnego nie mieli..:no:

Delfin tak myslalam ze kierunek Hamburg :-)

kamelle napisz cos o sobie jakos cie nie kojarze hmm...:baffled:
w jakim wieku masz dzieci ? dlugo mieszkasz w De ?..:confused:

Zaraz mezus wroci to trzeba pomalu podgrzac obiadek
:happy2:
 
reklama
oki bede próbowała sie grzecznie "wbić" :-p:-p

Tak jestem w ciaży suwaczka jeszcze nie mam bo dokładnie nie wiem jaki tydzień we wtorek mam wizyte dowiem sie wszystkiego i wstawie suwaczek :))

Ja też robiłam na puckach...był okres ze robiłam czasem po 12 godzin i w sumie miałam tylko godzine przerwy...ciężkie to było...no ale wyjścia nie miałam i nie robiłam za mniej niż 10 euro. Na początku jak przyjechałam to nie umiałam nic oprócz "ja" i "nein" ale jakos robiłam;p


A co do polaków tu to róznie bywa ale z regóły trzeba uwazać mam grupe znajomych kórzy pomagaja sobie nawzajem i jest ok...ale sa tacy co by zabili z zazdrości...

A jest tu ktoś z moich stron??
 
No helloo :-) Ale sie nas tu namnozylo-SUPER :-) Witam wszystkie nowe kolezanki...Wbijac,sie wbijac :-)

Ja niedawno wrocilam do domu... wlasnie jem kolacje... bylam na tych zakupach...Kupilam sobie bluzke w Hallhuber i spodnie w Bereska i moge smigac na komunie :-D Tylko jeszcze farbowanie wlosow mi zostalo... WRRRR:baffled:
Mlodej kupilam spodniczke.. o jeszcze w halluberze sobie zafundowalam branzoletke :-) i w Mango t-shirta.. I powiem Wam ,ze prawie zbiorowego orgazmu dzis na miescie dostalam :-D Lamborgini smigalo po Kudammie i tak silnikiem wylo ,ze kazdemu gesia skora wychodzila,kazdy tylko achh i ochh...A ze ja blachara jestem to mi sie mega udzielilo...Jezuu ale bym dosiadla takiego kocura-kocham jezdzic-szybko :-D

No a co do tej kasy i ludzi to owszem racja... Ja zawsze parkuje na koncu ulicy ,zeby nie widzieli czym przyjezdzam :-D I tez dobrze...zawsze dostaje full ciuchow dla mlodej... jakies inne gadzety co czasami nie wiem co z tym robic :-D

Jezzuuu zapomialam ,ze jeszcze musze walizki spakowac!!!! Ja sobie zaraz lepiej kartke napisze co zabrac itd. Ja jutro na 09:00 do pracy ,a zaraz po chcemy jechac... chyba ze mojemu jak zwykle cos wyskoczy..albo akurat bedzie jakis klient bo felgi chcial przyjechac...Bo taka to zawsze robota ,ze nigdy na czas nie wyjezdzamy...
 
Owca- ja na razie mam dwoje dzieci- synek- 5,5 roku i coreczka- 3 latka. mieszkam w Wuppertalu. ogolnie w Niemczech jestem na stale od 8 lat, ale wczesniej bywalam tu u rodziny, az w koncu przyjechalam jako Au-pair i tak sie zlozylo, ze poznalam ema, no i zostalam na dluzej :-) a pochodze z okolic Pily (Wielkopolska). a Wy dziewczyny skad z Polski jestescie?
No i kobiety dzieki za oficjalne przyjecie w klubie :-)
Co do sprzatania, to przed pierwsza ciaza pracowalam przez kilka miesiecy u jednego malzenstwa i 2 dziadkow- wszedzie placili mi po 10 euro, a bylo to ok.7 lat temu, wiec teraz chyba tez mozna przynajmniej tyle zadac? choc moja znajoma dostaje tez 8-9 euro na godzine tutaj w Wuppertalu.
trzymajcie sie cieplo!
 
Ja popijam browca :-D na zakonczenie dnia ;-)

kamelle to mamy synkow w tym samym wieku prawie ze, bo moj po niedzieli 6 lat konczy :tak:
czy twoj maly tez teraz idzie do 1 klasy ?..napisalas ze narazie masz dwojke czyli co planujesz jeszcze jedno?..jakas coreczke? hihi
A na forum mamy jedna mamusie z twojego miasta :tak::tak:

Pati to sie oblowilas dzis super !! :happy2: zapodaj jakas foteczke siebie w tych ubrankach laseczko :-)
udanej imprezki w takim razie :happy2:

a wam dobrej nocki :happy2:
 
Pati- z tym autem to super mi pomysł dałaś , bo ja też właśnie mam film jak ja mam zaparkować tm swoim .Aż mężowi trułam właśnie żeby kupić coś nie rzucającego się w oczy ale nie udało mi się go odwlec od kupienia Jeepa. Jesli chodzi o szybkość to fajnie ale u Nas właśnie wkręcił się ''film'' aby mieć terenowe auto i robić sobie ''męskie przygody po lesie'' itp no i do dwóch psów jak znalazł :-D
Szerokiej drogi na jutro :)


Polcia fajnie że będziesz miała jedno dziecko po drugim . Ja tak właśnie chciałam ale mój M stanowczo się nie zgodził , chciał odpocząć . Więc teraz będziemy jeszcze długo odpoczywać bo jak się człowiek od pieluch odzwyczai to 100 powodów zawsze znajdzie żeby nie było na drugie dziecko czasu... .




Owca- nie kuś tym piwkiem

kamelle- to długo tutaj kochana jestes . A Twój luby to polak czy niemiec ?



Młoda śpi a ja szybko lecę z psem na spacer i czekam za M .
 
hej mamusie:-)

w niedziele bądź poniedziałek jadę do De:-) boję się troszkę jak to będzie...mąż narazie zarabia 8 euro na godzinę brutto więc na początek nie ma kokosów, ale mysle ze jak jakoś się tam urządzimy to znajdzie jakąś lepszą pracę... walizeczki już spakowane i czekają na niedziele:-)

a ja za dobrego wykształcenia nie mam....aby technikum hotelarskie skonczone i policealnego terapeute ds uzależnień więc będę póżniej pewnie miała cięzko znaleź prace....

gratuluję zakupu jeepka...mam nadzieję że też kiedyś sobie kupię...

ooo widzę, że nie tylko ja lubię dłuuugie, gorące kąpiele:-)

owca daj troszkę tego piwka....please:-)
 
Martusia- Mój M jak tu przyjechał 2 lata temu tez miał 8 euro , do tego własna firma . Kokosów oczywiście nie było (współpraca z polakami) ale da się przeżyć .Ty będziesz miała do tego rodzinne (ja byłam z młoda w PL w) i dziewczyny pisały że jest tez Elterngeld przez rok po urodzeniu dziecka dla osób o niskich dochodach.... .Najważniejsze żebyście ogarnęli język bo najważniejsze żeby człowiek nie czuł się jak niepełnosprawny ,u mnie mąż jest już wtrybiony bo codziennie pracuje z samymi Niemcami ale ja mam jeszcze długa drogę przed sobą abym mogła to samo powiedzieć o sobie. Trzymam kciuki :-)!
 
dziękuję delfina za wsparcie...nawet nie wiecie jakie dla mnie jest ważne że was znalazłam i że jesteście żywym przykładem, że idzie dać sobie radę:-)
 
reklama
Do góry