reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

hej
musisz zabrac ksiazeczke ciazowa, a jezeli o bobasa chodzi - to tylko ubranka w ktorych zabierzesz go do domu. Fajnie miec swoje "porzadne" podpaski, pizame do spania - cos w czym chcesz rodzic. To chyba tyle o ile dobrze pamietam. Zreszta jak sie meldowalas w szpitalu, to trzeba bylo jeszcze dokladniej dopytac. Ja rodzilam w Essen i tu tak to wyglada - moze w innych miastach jest inaczej. POzdrawiam
 
reklama
Ja tez rodzilam w De. i jedyne co mi potrzebne bylo to dla dziecka wyprawka dla dziecka na wyjscie... Dla mnie troche wiecej bo i pizama,staniki do karmienia,wiadomo bielizna,kosmetyki... takie rzeczy jak wkladki laktacyjne,nakladki na piersi wrazie mocnego bolu przy karmieniu,podkladow poporodowych, podpasek,majtek poporodowych,pampersow ,kosmetykow dzieciecych bylo pod dostatkiem w szpitalu :-) Szpital wybieralam sama :-) No i oczywiscie karta ciazy,dowod osobisty (chyba) i karta ubezpieczeniowa :-)

A ja niedawno wrocilam z pracy i odebralam od razu mloda,zrobilam zakupy,pojadlam i ide sprzatac mieszkanie...nie chce mi sie na maxa... jak tylko odkurze i zmyje podloge walne sie na kanapie i poczytam ksiazke :-)
 
W Pl trzeba zabrac wszystko i pilnowac, zeby nie ukradli.
Co do podpasek i wlkadek lektacyjnych........... w szpitalach sa najtansze, olbrzymie podpaski - ja w tych chodzic nie umialam, dlatego warto sie zaopatrzyc poprostu w lepsze - wygodniejsze. Oczywiscie dowod i katre ubezpieczeniowa to podstawa. Warto tez zwiedzic kilka szpitali - dla mnie np bylo wazne, by w szpitalu byl oddzial intensywnej terapii dla noworodkow - tak na wszelki wypadek. MOja znajoma, lezala na porodowc z kobieta po cesarce - ktorej dziecko zostalo wywiezione do innego szpitala. Takze straszna trauma dla tej matki to byla. POzdrawiam, mam nadzieje, ze troche pomoglam
 
Sylwia u mnie byly i normalne podpaski i typowe wklady poporodowe :-) Wkladki laktacyjne byly z firmy Nuk...tak samo butelki czy smoczki...a nakladki na piersi to juz full wypas bo z firmy Medela :-) Tak samo laktatory :-) Zycie mi ratowaly te nakladki na piersi... :-) Ale pewnie co szpital to cos innego :-)
 
Hej sobotnio !!:happy2:
Bylam dzis na miescie , mlodemu juz jakis tornister popatrzec chce w sklepie przymierzyc a na necie kupic bo taki sam jest tanszy na ebayu 25 euro wiec zawsze cos...ale pierw musze przymierzyc bo on taki maly i chudy hehe...
p.gif

a tak to planow wekendowych brak !

Potem bylam na ogrodzie chwile,pies pobiegal

fajnie slonko swieci i 10 st :-):-)

Pati wspolczuje tego syfu w aucie musialo niezle wygladac hehe :-p:-p
ale juz masz czysciutko i na blysk pewnie hihi :-)
milych ploteczek :tak:

Delfin Kostrzyn to takie nasze strony :tak:
a gdzie dokladnie jest ta hodowla ??
fajnie ze piesek zamowiony to niezlego wielkoluda bedzie mieli :-D:-D
a gdzie ty w pl mieszkasz ze 3 godz do Kostrzyna jedziesz ? jaki kierunek do was?
udanej , spokojnej podrozy do domku :tak:

Kamilka jak tam u ciebie ??
jak ja wrocilam z pl to tez 3 pralki pralam hehe ale slonko bylo to szybko poschlo :tak:

Milego wekendowania !!:happy2:


Owieczko to jest ta hodowla :
Hodowla

My mieszkamy za Poznaniem -trasa jak na Warszawę . Do hodowli jechaliśmy-Nasz błąd -krajówką , autostradą było by szybciej .
Z psiakiem na pewno kiedyś chciała bym pojechać na wystawę do Hannoveru :-p:-D
W ogóle ta obroza z Dog Style co zamawiałam na allegro jaka cudna i solidna , polecam .




My od niedzieli w domku , droga była super tylko przed ostatnią bramką na autostradzie i przed ostatniej stacji w PL staliśmy w mega korku , tyle rodaków wyjeżdżało z kraju :( Oczywiście takich co z busta wyjść nie umieli tak byli napruci tez widziałam .


Ja już po malowaniu kominka , super ten fiolet wyszedł . Firanki , roleta, obraz itp już dekoruje salon . Teraz został mi żyrandol do salonu i jakieś białe retro ramki . Salon będzie z głowy i będę mogła myśleć nad łazienką .. Tylko niech ktoś mi konto doładuje hahha bo w kwietniu już limit wyczerpałam :-)


A pogoda hmm deszcz deszcz deszcz :baffled:


Ciążówki zdrówka !!!

Ja lecę ćwiczyć bo mam nowa płytę Chodakowskiej XD
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny

Wczoraj mialam wizyte mialam sie odezwac ale z emocji nie dalam rady :rofl2: \
Z maluszkiem supert pieknie sie rozwija juz ladnie bylo widac raczki nozki nawet jak ssie kciuk:-)
Jeden problem to taki ze wykorzystalam pakiet 3 platnych Usg przez AOK i teraz albo bede placic za USG jednorazowo co wizyte 35 euro albo po oplacie 100euro mam robione usg co wizyte:blink: \

Zobacz załącznik 551694 a to moja kluseczka:-D

A dzisiaj dzien jak codzien choc z ta roznica ze nie spalam cala noc:-( z Adaskiem rano do przedszkola i tak mam chwile i zabieram sie za prasowanie bo na weekend chce sie wyzbyc ciuchow wszelkich...

Pogoda hmmm leje leje leje choc nawet nie padala jak szlam goscia zaprowadzic:-p
 
Hej,
ja to dzisiaj koszmarnie się czuje, cały dzień przeleżałam, mały daje mi w kość. Chyba piłkarzem zostanie ;p
Kamilko- cieszę się że wszystko w porządku, już jak dokładnie widać to Twoje maleństwo :) A to czemu teraz masz płacić za usg? Ja też jestem w ubezp AOK, pokrywają mi wszystkie koszta, nawet leki mam za darmo.
Ja jak ostatnio byłam na usg, to mój synek machał nóżkami, naprawdę fajne uczucie. :happy: Do tej pory nie wierzę w to...weszło takie malutkie, a wyjdzie duże... to moje pierwsze, może dlatego mam takie dziwne uczucia. haha
:-)
 
Kochane
ja póki co, żegnam sie
jutro przyjeżdża Mąż i w niedzielę jedziemy do De
nie mamy tam jeszcze neta, ale to kwestia kilku dni, więc jak mnie tylko połączą ze światem to się zamelduję
Pozdrawiam Was i buźki ślę!!!!!!!!!!!!!!
 
Hej sobotnio przy kawce !!
jakas marna dzis pogoda , pochmurno jakby padac mialo :baffled:
moze sie jeszcze rozpogodzi
wczoraj bylo fajnie popoludniu cieplo , 3 godz na ogrodzie spedzilam :tak:
jutro planuje grilla jak bedzie cieplo

Kamilka piekne malenstwo !! ciesze sie ze wszystko jest ok :-)
z usg nie pomoge bo tu nie rodzilam...

Delfin bardzo fajna ta hodowla , widac ze wszystko jest tam ok:-)
duzo maja tych pieskow i nawet hotel dla psow hehe :tak:

Joanna to szczesliwej , spokojnej podrozy :tak: ile macie km przed soba ?
czekam tu nas was na BB hehe ;-)

Milego wekendowania !!:happy:
 
reklama
Hej dziewczyny u nas tez juz slicznie choc troche wieje..

Wczoraj pol dnia na dworzu:)


Neczka z usg to jest tak ze za 3 placi Aok ja tez mam wszystko darmo :) a najbardziej cieszy mnie to ze dla dzieci za darmo leki bo Adas mi duzo chorowal i teraz jakby powtorka byla ti zalamka:/

Czekam na nowa mame w Niemczech;)

Ja juz po kawce ale sniadanie musze zjesc;) bo narazie synek nakarmil nas babeczkami:p
 
Do góry