reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

Heja.:happy2:
Ja normalnie jestem padnięta po tym weekendzie, świąt nie odczułam, pewnie w PL byłoby inaczej... To byliśmy u znajomych, potem oni u nas...Wczoraj wieczorem padłam jak kawka... haha i niedawno się obudziłam. :-) Obiadek mam gotowy, więc dzisiaj cały dzień lenistwo! :)

Co do tych znajomych w DE, to wydaje mi się, że tu Polak dla Polaka jest gorszy niż Niemiec, już się nie raz spotkałam z fałszywością naszych rodaków, mam tu tylko jedną koleżankę Polke. Tu Polak, Polaka utopił by w łyżce wody.:szok: Więcej można się spodziewać dobroci od Obcokrajowców.
 
reklama
Jolit jeśli chodzi o włosy to ja teraz tez poszalałam z odcieniem rudosci i poszłam bardziej w czerwień:-p:-) Ale ja się bardziej czuje w rudy-czerwony niż rudy rudy .Końcówki sobie zrobiłam już typowo czerwone zeby się fajnie mieniły . Ja mam swojego przyjaciela geja który w moim mieście ma najlepszy zakład i ogólnie ma chłopak smykałkę. Muszę zawsze tylko zaznaczać że obcinamy tylko końcówki bo czasami mi zrobił taką fryzurę że potem tego ułożyć w domu nie miałam tak jak on w zakładzie. Zrobił mi teraz po farbowaniu zamiast odżywki keratyne w ampułce i bardzo jestem zadowolona , muszę w fryzjerskim sobie kupić jakiś zestaw tych ampułek bo fajnie odżywiły mi włosy . Myślę że taką kuracje raz na tydzień po myciu zamiast odżywki jak bym dała to fajnie odżywione włosy by się zrobiły .

My jedziemy w niedziele po drodze do DE odwiedzić pewną hodowlę Dużych Szwajcarskich Psów Pasterskich . Zobaczymy , jeśli wszystko będzie tak jak piszą ludzie opinie o tej hodowli to rezerwujemy na lipca szczeniaka . Zrezygnowałam z buldoga ze względu na zdrowie tej rasy , mąż też woli większego psa .Do lipca musimy samochód zmienić :-D
 
Hej dziewczyny

Wkoncu mam chwile i do Was zajrzec...

Przyjechalismy w poniedzialek i od wtorku siedze w praniu i prasowaniu. Przywiozlam sobie ciuszki malutki i piore wszystko bo zlezale jest pozniej powtorze pranie w proszku dzidziusiowym przed porodem..

U nas dzisiaj slonecznie wiec milo za okno popatrzec:tak:
 
Hej :-) i ja sie witam :-) Wrocilismy we wtorek :-) Swieta byly zimne i sniezne :-D Przybylo dwa kg. bo lezalam na kanapie ,a wieczorami chlalam wino :-D Bylo calkiem fajnie :-) Wczoraj juz zaliczylam prace,jutro znowu... piore ,piore,wieszam ,sciagam...Dzis wyszorowalam piekarnik i zaraz ide walczyc z dlonmi bo na maksa suche sie zrobily i odbarwione na brazowa :-) Moze poczytam ksiazke bo obkupilam sie troche w czytadla... Wykupilam tez pol sklepu z "ziaji" :-D Kupilam tez wiosenna marynarke w kolorze lazurowej wody :-) Wiec teraz tylko czekam az sie cieplej zrobi... Ale katem oka wczoraj widzialam ze od niedzieli calkiem niezla pogoda ma byc :-)

A co do znajomych polakow... Coz to bywa roznie...Ale mam tu swoja psiapsiolke od serca wiec jest gut :-) Spotkalam tez takich co to w pierwszym miesiacu znajomosci juz po kase w pozyczke przyszli :-D Od dawna juz nie mamy kontaktu... Ale tez mam kilka fajnych kolezanek... O wszystkich sprawach nie gadamy ,ale kawe spijamy od czasu do czasu...potem nie mamy miesiacami kontaktu ,a potem zas widzimy sie codziennie :-D Ja to ogolnie jestem taka ,ze nie lubie miec kilka kolezanek na raz tylko jedna sprawdzona :-) a zgrac szersze grono to ciezko niestety...Bo kazdemu cos innego pasuje... Teraz znalazlam tu takiego podstrzelenca jak ja i swietnie jak narazie sie rozumiemy :-)
 
Pati super że Ci się udał pobyt w Polsce :) Jeśli chodzi o Tych znajomych to myślę że to loteria .


Ja jutro z rana jadę do mojej przyjaciółki zobaczyć bobaska 4 miesięcznego . Młodą biorę ze sobą . Potem mam dentystę . Po wizycie wsiadamy w autko i jedziemy do tej hodowli , niestety w niedziele tamtemu Panu nie pasuje . Szkoda bo muszę jechać w kierunku Kostrzynia ;-) W sobotę (po za odbiorem firanek ) siedzę już w domku i cieszę się bliskimi . Jeśli chodzi o zakupy ciuchowe to troszkę jest tego , ale dla mnie to i tak kropla w morzu potrzeb :-p Co do wagi hmmm :-p jem jem jem i tyje :-D Jak w niedziele usiadłam do stołu tak do tej pory łamie wszelkie normy . Od poniedziałku się nawracam :-D
 
Hej babsztyle!!! Gdzie wy sota?:-D:-D
Lenia na bb macie po swietach?? ;-)

Delfin- jak tam na hodowli?

Ja dzis pospalam dluzej,zjadlam z corka i bratanica sniadanie... potem jedziemy wymyc auto i wyszorowac w srodku... Bratanicy taka gniotka na tylnim siedzeniu pekla ,a to bialy proszek w srodku i nie musze mowic jak wyglada na tylnim siedzeniu... skory sa biale zamiast czarne... drzwi oblapane...obraz nedzy i rozpaczy!!!!!:angry: No a potem obiecalam francom malym ze do mcdonalsa pojada... ;)

A tak to dosc szaro i buro-wiosny nie czuje!
 
w hodowli super ! 4 godziny siedzieliśmy u nich , nie chciało mi się do domu jechać bo super atmosfera ,ludzie i psy:-) Do domku wróciliśmy o 3 w nocy wymęczeni drogą (3h w jedną stronę ) . Zarezerwowałam sobie szczeniaka - psa :-). Rodzą się w maju , w lipcu byśmy odbierali smarka ;-) Jeśli chodzi o wielkość psów to na zdjęciu mi się mniejsze wydawały heheh w realu kawał ciałka :-D:-D Musimy zmienić auto na większe bo jak dorośnie to waga ok 64kg :-D:-p Suczki zresztą też są bardzo urodziwe w tej rasie ale jakoś temat cieczek wyczerpał u mnie cierpliwość;-) . Chętnych już jest osiem rodzin na szczeniaka , mam nadzieje że urodzą się zdrowe i w odpowiedniej liczbie , a dla Nas będzie samczyk . Bo w tej hodowli to najprędzej za rok będzie następny miot ponieważ nie jest to masówka tylko ludzie utrzymują się z dogoterapii i szkolenia psów .


Zaczynam się pakować bo jutro wracamy do DE.
 
Delfin-szerokiej drogi Wam zycze :)

Ja dzis wypucowalam samochod,potem zakupy ,a wieczorem jade na babski wieczor przy winie :-)
Milego weekendu jeszcze wszystkim :-)
 
Hej sobotnio !!:happy2:
Bylam dzis na miescie , mlodemu juz jakis tornister popatrzec chce w sklepie przymierzyc a na necie kupic bo taki sam jest tanszy na ebayu 25 euro wiec zawsze cos...ale pierw musze przymierzyc bo on taki maly i chudy hehe...
p.gif

a tak to planow wekendowych brak !

Potem bylam na ogrodzie chwile,pies pobiegal

fajnie slonko swieci i 10 st :-):-)

Pati wspolczuje tego syfu w aucie musialo niezle wygladac hehe :-p:-p
ale juz masz czysciutko i na blysk pewnie hihi :-)
milych ploteczek :tak:

Delfin Kostrzyn to takie nasze strony :tak:
a gdzie dokladnie jest ta hodowla ??
fajnie ze piesek zamowiony to niezlego wielkoluda bedzie mieli :-D:-D
a gdzie ty w pl mieszkasz ze 3 godz do Kostrzyna jedziesz ? jaki kierunek do was?
udanej , spokojnej podrozy do domku :tak:

Kamilka jak tam u ciebie ??
jak ja wrocilam z pl to tez 3 pralki pralam hehe ale slonko bylo to szybko poschlo :tak:

Milego wekendowania !!:happy2:
 
reklama
Do góry